Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

AR - komentarze

Polecane posty

AR w tym numerze jakies takie poważne mocno - brak antyfanów, brak panopticum... Hmmm... Czytelnicy poziom zawyżają? ;)

>>>Spoko, w kwietniu bedzie odchył w drugą stronę.

Mnie rozbawił człowiek (jaqb) który dwa razy dał się nabrać bo chciał System Shocka 2. Polecam jego uwadze ten oto link:

http://cvr.pl/pelne-wersje-gier.htm

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Smugg nie strasz ludzi... jak napisałeś że AR może być mniejsze (bo mało listów) to normalnie się "zezłościłem"... Wyobraź sobie że jesz deser i nagle ktoś Ci zabiera 25% i jak się czujesz...?? Z AR jest tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Smugg nie strasz ludzi... jak napisałeś że AR może być mniejsze (bo mało listów) to normalnie się "zezłościłem"... Wyobraź sobie że jesz deser i nagle ktoś Ci zabiera 25% i jak się czujesz...?? Z AR jest tak samo.

A wiesz ze "kto nie pracuje, ten nie je"? AR ma 4 sreny bo jest czym je zapelnic, jak kazdy bedzie tylko czekal, zeby inni fajny list napisali, to w ogole nie bedzie co tam dac... (to aluzja).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Smugg nie strasz ludzi... jak napisałeś że AR może być mniejsze (bo mało listów) to normalnie się "zezłościłem"... Wyobraź sobie że jesz deser i nagle ktoś Ci zabiera 25% i jak się czujesz...?? Z AR jest tak samo.

A wiesz ze "kto nie pracuje, ten nie je"? AR ma 4 sreny bo jest czym je zapelnic, jak kazdy bedzie tylko czekal, zeby inni fajny list napisali, to w ogole nie bedzie co tam dac... (to aluzja).

To znaczy ,że powinniśmy więcej pisać do Was listów? Niestety niiiiiii wiem co napisać i jak zrobić z siebie głupka...ale czego to nie zrobić dla dobra AR? W końcu napiszę...tylko nie spadnij z krzesła ,jak już napiszę te pierdoły, hehe :twisted: Ale to fakt AR jest zbyt poważne...tak więc jełopy łączcie się i piszcie!!!Bez obrazy oczywiście...tylko dzięki Wam AR jest takie fajne ;) no i gnojeniu gnojków (antyfanów,ale tych natrętnych) przez smg :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Smugg nie strasz ludzi... jak napisałeś że AR może być mniejsze (bo mało listów) to normalnie się "zezłościłem"... Wyobraź sobie że jesz deser i nagle ktoś Ci zabiera 25% i jak się czujesz...?? Z AR jest tak samo.

A wiesz ze "kto nie pracuje' date=' ten nie je"? AR ma 4 sreny bo jest czym je zapelnic, jak kazdy bedzie tylko czekal, zeby inni fajny list napisali, to w ogole nie bedzie co tam dac... (to aluzja).[/quote']

To znaczy ,że powinniśmy więcej pisać do Was listów? Niestety niiiiiii wiem co napisać i jak zrobić z siebie głupka...ale czego to nie zrobić dla dobra AR?

>>>A kto ci kaze robic z siebie glupka. napisz list. a juz ja go z ciebie zrobie :). Dobra, zart. Napisz list, a w nim to co myslisz. Wcale nie musisz sie zgrywac i wyglupiac, w AR jest miejsce na KAZDY rodzaj listu, byle tylko ciekawy byl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler ->

Ciągle bez polznaków i bez umiejętności cytowania? I w dodatku bez wielkich liter w niektórych zdaniach? "glupka. napisz list. a juz ja (...)". Brawo.

PS. Wolałbym niebieskie ostrzeżenia od ciebie - mój ulubiony kolor. :)

Smg: prosze bardzo. Ty z tych, co to lubia psa za ogon ciagnac, a potem narzekaja, ze wredny ten pies, bo gryzie, co? Pisze jak pisze od 10 lat na forach/MIRCach itd. i naprawde nie chce mi sie zmienic tych nawykow. Mozesz albo to polubic albo tego nie czytac. Ironie sobie odpusc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler narzeka że listów mało że AR skróci...

CDA kupuje gdzieś 90 tys.osób. Jakieś sto MUSI wysłać list. A że Smugg zamieszcza niewiadomo jakie...

Mój kolega co miesiąc wysyła ciekawy niebanalny list do AR już od dwóch lat. I co? Wogle go nie drukneli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to uważasz, że jak zacznie zamieszczać listy twojego kolegi to ten dział będzie dużo lepszy – będzie ciekawy, niebanalny itd. TAK? Według ciebie zamieszczane listy są niewiadomo jakie, tylko zauważ że jakoś przyciągają masę czytelników. Jak dla mnie Smuggler umieszcza w większości te listy które potrafią zainteresować czytelnika lub go rozbawić (lub jedno i drugie). Jeżeli twój kolega wysłał aż tyle listów i żaden się nie ukazał to zapewne były do d...

Osobiście jak do tej pory wysłałem do Smugglera trzy listy (dawno temu), wszystkie z perspektywy czasu wydają mi się beznadziejne, a mimo to pierwszy został umieszczony. A to dzięki temu, że popełniłem małą literówkę która zmieniła całkowicie sens zdania i powstał śmieszny bełkot, umieszczony w L&L (nie przyznam się który to był list :P ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym skomentować Wielokrotnie komentowane na łamach AR Temat pod tytułem:"GŁUPIE CHAMY!!GRAJĄ W GIERKI I JESZCZE IM ZA TO PŁACOM"

I tu zaczyna się jazda:

1)Gdyby tylko grali i nic innego by nie robili to by pismo CDACTION nie powstało nigdy!!

2)Nawet jeśli "tylko grają"(Prędzej Smugg poda nam swoje imię Nazwisko Pesel i Akt Chrztu niż tak będzie)To co antyfanom do tego??

Ważne że Pracują a to już coś.

3)Myślicie że ile Readaktorzy zarabiają ??? 10000$ za recke??

Gdyby tak było To ELD nigdy by nie narzekał-A narzekać,Narzekał...(a Maybacha to co tydzień nowego nie kupuje)

4)Pozatym Większość Redaktorów ma wszysze wykrztałcenie (Naprawdę!!):)

Więc powinni zarabiać znacznie więcej niż tyle ile dostają (patrz pkt.3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicek ->

3)Myślicie że ile Readaktorzy zarabiają ??? 10000$ za recke??

Gdyby tak było To ELD nigdy by nie narzekał-A narzekać,Narzekał...(a Maybacha to co tydzień nowego nie kupuje)

Ale Smuggler kiedyś mówił, że ma nawet trzy. :)

4)Pozatym Większość Redaktorów ma wszysze wykrztałcenie (Naprawdę!!)

Nie, bo średnie. Nie czytałeś zeszłorocznego Tipsomaniaka?

I popraw swoją ortografię. "Wszysze" wszy wszyskie zszywają wszędzie wszędobylskie nicki. :) Bez sensu zdanie, ale wiesz, o co mi chodzi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie sądzicie że rubryka Schwytane w sieci coraz bardziej się kurczy? Kiedyś ciągneła sie u dołu przez całe AR ,a teraz ma zaledwie 1/6 strony.

Coraz mniej ciekawych wypowiedzi w Sieci jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz mniej ciekawych wypowiedzi w Sieci jest...

Dokładnie..Społeczeństwo się stacza....ale na dobrą drogę !

Bo lepiej jest ich mniej ale mądrzejszych.

Jak ktoś walnie jakies teksty typu "Kuffa słodzieje cdaction jest gupie" to się czytać tego nie chce. Nawet się śmiać nie chce !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie sądzicie że rubryka Schwytane w sieci coraz bardziej się kurczy? Kiedyś ciągneła sie u dołu przez całe AR ,a teraz ma zaledwie 1/6 strony.

To weź napisz coś głupiego i wspomóż upadający dział...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie przeczytałem najnowszego AR, jakoś nie mogę się zabrać. Musze stwierdzić że coraz mniej mnie to AR interesuje. Owszem czasem trfi się coś ciekawego ale aby to znaleść trzeba przeczytać troche paplaniny. No ale coś za coś 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czemu dziwić...Choć ostatnio poziom listów wzrósł, większość tematów zawartych w tychże powtarza się do znudzenia. Przywrócenie "Dawnego stylu" (czyli ziomki z błędami ort. styl.) skutkowałoby tylko połowicznie bo to też "ograny schemat". To tak jak z np. Teleexpresem - > możesz go nie oglądać przez rok, a kiedy wrócisz zauważysz że nic tak naprawdę się nie zmieniło... :wink:

A co ty chciałś po ponad 10 latach czytania AR?? Że wciąż zobaczysz to coraz nowszych "kiepów" dal radości piszacych do Ludzie i ludziska, czy potezne wywody nt. Smuuga czy innych redaktorów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zauważyłem, że AR przestaje mnie ciekawić, chociaż kiedyś wydawało mi się takie fajne. Moje zdanie na ten temat jest takie: przestaliśmy się już śmiać z tych popisujących się swoim "indelegtem i polżczyzną", bo ile można śmiać się z czyjejś głupoty. Po jakimś czasie nawet najśmieszniejsze wypowiedzi się nudzą, mimo, że wcześniej właśnie dla takich "orginałów" zaglądaliśmy do AR (swoją drogą zastanawiałem się kiedyś czy ci ludzie są naprawdę tacy, czy to taka szopka, żeby znaleźć się w AR).

Z drugiej strony są listy na poważnie, ale z tych raczej nie ma jak się śmiać. Jak mamy ochotę, możemy przecztytać, zgodzić się z kimś albo nie i tyle, raczej nie będziemy zanosić się do śmiechu,

Podsumowując: z AR powoli przestaje dawać zwykłą, prostą rozrywkę. Pozostaje albo zagłębić się w opinie normalnych czytelników, albo czytać setny list od gościa, który nie wie jak pisać słowo gura ( :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie chcę od AR i treści tam zawartych (no, może tylko tego aby nie czytać listów z błędami ortograficznymi /często przecież "zachowano orginalną pisownię/ ), a porównanie z Teleexpresem jest jak najbardziej trafne, ponieważ lubię i oglądam podobnie jak z AR (lubię i czytam)

Bracie, oj.... a gdzie ja napisalem, że "chcesz" coś od AR. Toż ja sam ubustwiam tą rubrykę ;)

wy zasrani hitlerowcy wy śmiecie zabiliście żydów wy psy

Och, jak ja kocham Polaków i ich niewątpliwie elokwętne i przesiąknięte od stóp do glów ironią godną samego prof. Miodka. Ubolewam jedynie nad faktem, żem ja [beeep] śmiertelnik nigdy nie śmial spotkać o tak zacnego panicza, którego cięty język potrafi podciąć skrzydla samemu <i>smokó fafelskiemu...</i>

Ahh, nawet nie wiedzialem Smugg, że pisanie takich rzeczy daje taką radochę :D

Podsumowując: z AR powoli przestaje dawać zwykłą, prostą rozrywkę. Pozostaje albo zagłębić się w opinie normalnych czytelników, albo czytać setny list od gościa, który nie wie jak pisać słowo gura

Szczytu Kilimandżaro to ty nie odkryleś ;) Ale zgadzam się z tobą calą duszą i calym moim cialem ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziecko trawy:) napisał:

wy zasrani hitlerowcy wy śmiecie zabiliście żydów wy psy

Och, jak ja kocham Polaków i ich niewątpliwie elokwętne i przesiąknięte od stóp do glów ironią godną samego prof. Miodka. Ubolewam jedynie nad faktem, żem ja [beeep] śmiertelnik nigdy nie śmial spotkać o tak zacnego panicza, którego cięty język potrafi podciąć skrzydla samemu <i>smokó fafelskiemu...</i>

Ale przynajmniej miał chłopaczyna swoje 5 minut, pokazał się światu...

To musi być ciekawy człowiek...

_versus napisał:

Podsumowując: z AR powoli przestaje dawać zwykłą, prostą rozrywkę. Pozostaje albo zagłębić się w opinie normalnych czytelników, albo czytać setny list od gościa, który nie wie jak pisać słowo gura

Szczytu Kilimandżaro to ty nie odkryleś Ale zgadzam się z tobą calą duszą i calym moim cialem ;]

Wiem, że to nic odkrywczego, ale zawsze jakaś opinia... W każdym razie chyba obaj skupimy się na NA LUZIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...