Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

AR - komentarze

Polecane posty

Nielepiej by było co miesięc dokładnie wydawać CDA tylko cały czas jest w innym dniu tygodnia?

Nie. Nie byłoby lepiej. Pomyśl logicznie - jak wtedy RedAkcja miałaby wydać 13 numerów w 12 miesięcy? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za każdym razem, gdy czytam AR (to dla mnie taka pieczęć mówiąca iż nr CDA się skończył gdyż zawsze czytam AR na końcu) mam ochotę coś powiedzieć. Ostatnio muszę przyznać że na przestrzeni paru lat, AR nie dość że lepiej wygląda to zdecydowanie lepiej się je czyta. LECZ przed kilkoma minutami po zakończonej lekturze wspomnianej części pisma zauważyłem coś o czym powinienem powiedzieć (tą część prosiłbym potraktować jako OSOBISTA sugestia) Zauważyłem że "popatrzyłem" się na literki i nie pojąłem comiesięcznego przesłania jakie niosą ze sobą dzieła Lorda Smugglera. Ani się za bardzo nie pośmiałem, ani nie przemyślałem żadnego listu dogłębnie TYLKO przeczytałem. Uczycie było podobne do tego jakbym oglądał telewizję (TVP) niby to ciekawe niby fajne ale już było i nie zapamiętam zbyt długo. Takie flaki z olejem. Co prawda w "preambule" (nr 131) było napisane że listy są lekkie, może dlatego mi "odleciały".

A tu taka mała pytanko-sugestia: Myślałeś Smg nad tym aby w AR wprowadzić jakieś osobiste przemyślenia, takie jak w GW? Uważam że to pomogłoby cię scharakteryzować tzn. klimat by był.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...dlaczego CDA zaczęło wydawać każdy kolejny numer o kilka dni wcześniej niżpoprzedni?? Nielepiej by było co miesięc dokładnie wydawać CDA tylko cały czas jest w innym dniu tygodnia? Wolałbym cały czas kupować np. w 3 dniu miesiąca,a tutaj mam cały czas keidy indziej

O ile mi wiadomo, to jest tak jak chcesz. Zawsze we wtorki.

Zaproponuj jak to zrobić, żeby:

- zawsze było w ten sam dzień tygodnia

- było równo co miesiąc

- i było 13 numerów w roku.

- no i nie zpomnij żeby pojawiało się tylko w dni nieparzyste

Wez kalendarz, kalkulator i przygotuj grafik na rok 2008. Jeśli spełni powyzsze warunki, to z pewnościa redakcja sie dostosuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimat by był.

A teraz nie ma? Ja uważam, że AR jest w porządku - przecież nie da się ciągle pisać takich tekstów, przy których wszyscy będą leżeć na podłodze i wyć ze śmiechu. Raz jest bardziej śmiesznie, a kiedy indziej bardziej poważnie. I jest OK! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimat by był.

A teraz nie ma? Ja uważam, że AR jest w porządku - przecież nie da się ciągle pisać takich tekstów, przy których wszyscy będą leżeć na podłodze i wyć ze śmiechu. Raz jest bardziej śmiesznie, a kiedy indziej bardziej poważnie. I jest OK! :wink:

hmm widze że z uwagą czytałeś mojego posta. mówię że "Klimat by był" jakby dało się zrobić takie osobiste przemyslenia Smg jak w GW. A co do tekstów to się zgadzam z przedmówcą. Czasami jednak niektóre listy można zostawić bez komentarza - to nadałoby im Moc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taak on w CDA pisze jak mu się chce i kiedy chce.

Pisał Smg kiedyś że AR to nie jedyna praca jaka musi robić. było tam jeszcze (o ile dobrze pamiętam) sprawdzanie płyt czy działają na nich programy, wyszukiwanie w sieci opinii o CDA itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taak on w CDA pisze jak mu się chce i kiedy chce.

Pisał Smg kiedyś że AR to nie jedyna praca jaka musi robić. było tam jeszcze (o ile dobrze pamiętam) sprawdzanie płyt czy działają na nich programy, wyszukiwanie w sieci opinii o CDA itp.

Pisanie recenzji to dla mnie nie tyle praca, co relaks po prawdziwej pracy (a prowadzenie AR to tylko jej czesc). Problem w tym, ze ostatnio cos nie ma gier, ktore mnie kreca, a jak juz sa, to mi ekipa je wydziera, twierdzac, ze i tak sie w AR moge wypisac do ukichanej smierci, a im chlebka zabierac nie bede :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze ostatnio cos nie ma gier, ktore mnie kreca(...)

właściwie off topem zalatuje ale... czy czekasz na jakieś gry (w sensie że BARDZO chciałbyś w nie zagrać) Może jestem stereotypowym zgredem ale nie wyobrażam sobie mojego ojca (46 lat) grającego w HL2 lub Tunguskę (ale to inna skala :wink: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie mam nic do AR, ale, gdy tak pomyśleć o tych "ludziach" z poziomem inteligencji podobnej do wody w klozecie, i tym jak ich Smug jedzie (zawsze w podobny sposóB) to się zaczyna trochę nudne robić.

No, bo przecież taki "homo sapiens" (to sapiens to tutaj nie jestem przekonany) to sie nawet odgryźć nie może (jeżeli jeszcze stoi wogóle na nogach, po tym jak został publicznie wlepiony w beton).

Smug miej litość i wybieraj te listy, które wnoszą coś prócz obawy o zbliżający się Dzień Sądu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze ostatnio cos nie ma gier, ktore mnie kreca(...)

właściwie off topem zalatuje ale... czy czekasz na jakieś gry (w sensie że BARDZO chciałbyś w nie zagrać) Może jestem stereotypowym zgredem ale nie wyobrażam sobie mojego ojca (46 lat) grającego w HL2 lub Tunguskę (ale to inna skala :wink: ).

No właśnie pody tym względem Polska jest w tyle. W innych grajach to gra kazde pokolenie nawet 60 letnie babcie. I fajie mnie się to podoba.

Tylko czekać kiedy u nas tak będzie (u mnie juzjest. Odkad mam pleya 2 mój ojciec młóci w tekkena i inny bijatyki :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żołnierz spod Sosny, p@tronus ->

Po co?! Żeby AR straciło śmieszność? To właśnie poważne listy wprawiają mnie w marazm (zwłaszcza w 02/06). Lubię, jak Smug za pomocą starych, sprawdzonych sztuczek gnoi rozwiniętych inaczej ludzi.

Delmaq ->

Pod względem ortografii ojczystej Polska też jest w tyle, co doskonale widać po tobie. Nie stawiaj takich byków jak "pody tym", "grajach", "fajie", "juzjest", "odkad", "pleya" i "inny bijatyki".

...Ale umiesz stawać przecinki, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wprost poziom Ortografii prezentowany w AR przez AntyFanów jest przerażający.

Rozumiem że można napisać "bende" "Gupi" nawet zrozumiem gdy ktoś napisze **uj przez samo H.

Rozumiem gdy ktoś nie napisze Słowa przy użyciu polskich liter/ek,

to powinien zrozumieć sam 14 Apostoł-Smuggler,ponieważ sam często nie używa ó,ę,ą,ź,ż,ł,ś.

Ale jak człowiek/stwór piszący że Cdaction jest "do dópy i dórnę" to mnie cholera bierze i zaczynam się zastanawiać skąd biorą się takie.....takie......takie.......coś???

Gdzie są ich matki/ojcowie,gdzie są nauczyciele ??

Jeśli 1 gimnazjalista taki przeciętyn Jasio(nie mylić Yasia z DTP!!) nie potrafi poprawnie napisać choćby 1 głupiego zdania to co on sobie wyobraża????

Gdzie on chcę iść?? Na studia??Z takim podejściem do nauki to może co jedynie pochodzić po śmietnisku w poszukiwaniu jedzenia,a dodam że większość bezdomnych to nie są Buraki którzy skończyli 3 klasy podstawówki.

Boże chron Polskę przed takimi ludźmi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicek ->

Powiem wprost poziom Ortografii prezentowany w AR przez AntyFanów jest przerażający.

I nie tylko nich, niestety. Także reprezentanci fanów tam robią wojenkę, ośmieszając nas wśród mądrzejszych antyfanów.

Brieg ->

Faktycznie, AR coraz mniej śmieszne się robi...

pafflick ->

Nie mówiąc już o tym, że ja w 2. i 3. podstawówki byłem Mistrzem Ortografii powiatu, a wielu moich kolegów to inwalidzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale Panowie( i Panie) - bądźmy poważni... :arrow:

Przecież choćbyśmy niebem zachwiali, trzęsienie ziemi wywołali, kataklizmy ściągneli, shifta,taba,9na numerycznej i"p"jedną ręką nacisnęli to i tak narodu polskiego ORTOGRAFII nie nauczymy. :roll:

To jest chyba jedna z tych rzeczy niemożliwych. Może Romuś G. zrobi na każdym rogu ulicy takie małe DTP, ale to też niewiele da, bo się prędzej latać nauczą nad nimi, niż ortografię podchwycą :shock:

AR powinno chyba być po to, żeby jakiś "Kowalski", który ma wg niego arcyważny problem, wątpliwość, czy zagadnienie, mógł się z nim pokazać światu (apropos "Google Twoim przyjacielem człowieku").

Od tego RZeby siEM poSImiaCI z lÓCkiej g_Ópoty jest "na luzie" i by siEM moRZna tego 3mać 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR wymiata. Niektorzy kolesie to takie oryglinaly, ze gdy sie ich czyta, mozna pokladac sie ze smiechu calymi godzinami:)

No to żeś Amerykę (wredną) odkrył... :lol: Ale to prawda - AR wymiata.

Wymiata tak już od 1996...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

666Kogutneesh ->

AR to w ogóle jest śmieszne...im więcej antyfanów Smuggler bije po głowie (pupie) tym jest śmieszniej. Trochę jednak Smugglerowi współczuję...z tyloma głupolami (chodzi mi o tych co bezpodstawnie bluzgają na CDA) się użerać ;D

Ja raczej mu zazdroszczę... Jestem brutalniejszy (acz nie gorszy) w gnojeniu innych, za co sporo zapłaciłem (2 bany na pewnym forum). :)

Smg: radze wiec powsciagnac tutaj swa "brutalnosc" bo mozesz zabaniaczyć po raz trzeci. Brutalne gnojenie ludzi nie jest mile widziane, ani tu ani w AR. Nie jest sztuka zabić kogoś drągiem. Sprobuj to zrobic szpilką...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...