Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Co sądzisz o Na Luzie? [archiwum]

Polecane posty

NaLuzie schodzi na psy :/ Komentarze z Allegro na całą stronę, druga strona to jacyś żałośni podrywacze, trzecią w sumie zajmują obrazki (w ostatnim numerze ze ZBĘDNYMI podpisami) a czwartą stronę jakiś inny tekst. Wypadałoby tu coś poprawić, odświeżyć. Pamiętacie taki tekst w jednym z NL z zeszłego roku - ,,Kozacka dyplomacja" albo ,,Porwanie samolotu w Moskwie". To było coś naprawdę śmiesznego i sprawiało że na twarzy pojawiał się banan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież, te na luzie nie jest po to, żeby było nie wiem... jakimś cudem co przez śmiech wywołany przeczytaniem jednego kawału wam brzuch rozwali. To tylko małę urozmaicenie, aby nie narzekać, a z racji iż cda nie jest pismem z jakimiś żartami nie należy oczekiwać od niego nie wiadomo czego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli NL ma być na takim poziomie na jakim jest teraz, to ja wolę żeby go w ogóle nie było bo to ani nie śmieszne ani edukacyjne ...

A odkad to NL mialo byc i bylo edukacyjne?

Prywatnie powiem, ze mnie tam teksty z allegro zawsze rozsmieszaja. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o dosłowną edukację jak w szkole, ale jakieś ciekawostki które mogą przydać się w życiu.

Mam nadzieję, że to co napisał Smuggler - że pracują nad odświeżeniem NL będzie czymś wielkim i zobaczymy to już w CDA 01/2010 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o dosłowną edukację jak w szkole, ale jakieś ciekawostki które mogą przydać się w życiu.

Niby co - na widok szarzujacego skunksa udawaj ranną makologwę? :huh:

Mam nadzieję, że to co napisał Smuggler - że pracują nad odświeżeniem NL będzie czymś wielkim i zobaczymy to już w CDA 01/2010 :)

Jeszcze nie, ale moze juz w 02/10

Nie chodzi mi o dosłowną edukację jak w szkole, ale jakieś ciekawostki które mogą przydać się w życiu.

Niby co - na widok szarzujacego skunksa udawaj ranną makologwę? :huh:

Mam nadzieję, że to co napisał Smuggler - że pracują nad odświeżeniem NL będzie czymś wielkim i zobaczymy to już w CDA 01/2010 :)

Jeszcze nie, ale moze juz w 02/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Luzie czy Luzik może być - gdyby były tam same "gejmsy"("Dead Space"-mój faworyt :D ale jest też i kilka innych niezłych), zabawne screeny z gier z dobrym komentarzem i różne "ciekawe" :) wypowiedzi znalezione na naszym forum (gamewalker nie był zły) lub w listach do AR plus jakieś grafiki Marka Lenca albo i czytelników to też nie byłoby źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rok temu to i śmieszne było, ale jak w ostatnim numerze pojawiły się te denne podpisy pod obrazkami to wymiękłem. Żaden z nich nie był śmieszny, a po przeczytaniu odniosłem wrażenie że to poprostu suchary. A odpowiedzi na komentarze z Allegro bardziej wyglądały na samodzielnie dopisane przez osobę postronną, pośmiać się można ale nie za długo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie, że Na Luzie ostatnimi czasy nie posiada w sobie rzeczy, które łatwo można znaleźć w necie, tylko trzeba się trochę naszukać.

Widać, że nikt nie idzie na łatwiznę :)

Ostatnimi czasy jednak banana na mej twarzy powodują częściej recenzję (patrz: recenzja Venetica'i autorstwa Phnom'a :]) aniżeli teksty w Na Luzie, nie mówiąc już o rysunkach, które są IMHO słabym punktem, głównie dlatego, że można je wrzucić na DVD a nie zapełniać cenne miejsce na tekst :P

No ale co kto lubi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa postulaty.

Pierwszy: więcej Kapitana Żbika (i w ogóle tekstów A. Vadera!). Pamiętam je jeszcze ze starych CDA, warto je przypomnieć czytelnikom.

Drugi: nie! dla! podpisów! pod! obrazkami! w! NL!!!

Podpisuje się pod tym trzema imionami i nazwiskiem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisy do obrazków to porażka! Czy Smuggler ma czytelników za tępaków, którzy sami nie domyślą się o co chodzi? Właśnie tak to wygląda...

Za to cała reszta oczywiście super, chociaż wyrzuciłbym rosyjskie żarty i dał więcej dłuższych tekstów w stylu Majstersztyxa (spadło ci na głowę takie wielkie pudło). :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...