Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Co sądzisz o Na Luzie? [archiwum]

Polecane posty

A mnie dla odmiany NL bawi w takiej formie, w jakiej jest obecnie. Owszem, jakiś powiew świeżości by się przydał. Też chętnie zobaczyłbym coś nowego. Właśnie jestem po lekturze ostatniego NL. mógłby mi ktoś wytłumaczyć na czym polega "śmieszność" tekstów Andrzeja Vadera? tego ostatniego nawet nie byłem w stanie przeczytać do końca. Jeśli wskażecie mi choć jedno miejsce, w którym to jest rzekomo śmieszne będę wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po lekturze ostatniego NL. mógłby mi ktoś wytłumaczyć na czym polega "śmieszność" tekstów Andrzeja Vadera? tego ostatniego nawet nie byłem w stanie przeczytać do końca. Jeśli wskażecie mi choć jedno miejsce, w którym to jest rzekomo śmieszne będę wdzięczny.

Podpinam się do tego pytania :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawanie demotów do NL to raczej chybiony pomysł, chyba większość czytelników odwiedza demoty i je zna. Po prostu też jakoś demoty (pamiętając o ich prawdziwej definicji) nie pasują do NL. A teksty Andrzeja Vadera to jakaś kompletna poarażka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym, że to porażka. Jednym się to podoba jak widać po wypowiedziach. Ja osobiście kompletnie nic śmiesznego w tym nie widzę. Zresztą zobaczymy jak zmieni się NL już od przyszłego numeru. Była też na forum propozycja tekstów z nonsensopedii. To mogło by być dobre, zwłaszcza, że niektóre są powalające.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłby mi ktoś wytłumaczyć na czym polega "śmieszność" tekstów Andrzeja Vadera?

Jeśli go nie widzisz to znaczy, że to nie humor dla Ciebie i już. Nawet jakbym Ci podkreślił podwójną linią i kolorowym szlaczkiem to co to da?

Mi osobiście się bardzo podobają teksty AV i nie muszę zaraz zanosić się śmiechem, wystarczy, że się zadrgają mi kąciki ust co może wyrazić więcej niż głupi brecht z idiotycznego żartu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest spoko, ale jak dla mnie to można by zmniejszyć ilość zdjęć i dodać więcej tekstu.

Pomysł z zamieszczaniem tekstów z nonsensopedi też jest niezły, niektóre hasła tam zamieszczane zwalają z nóg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądze o na Luzie? Że jest na na Luzie ;) .

A tak na serio mi się podoba ta zmiana NL - np: Ankieta (dotycząca wyjadaczy) - śmieszniejsze teksty - mnie się podoba. Jedyna zmiana - którą uważam za dobrą .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Na Luzie najbardziej sobie Autentyki. Po prostu zawsze sikam czytając te teksty, winno by ich wiecej acz kolwiek nie powinsmy narzekac na ich czasem widoczny brak bo stracilibysmy jeszcze apetyt, nie?? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Luzie to świetny dział! To właśnie od niego zaczynam lekturę nowego numeru. CD-A kupuję zawsze idąc do szkoły i zawsze siedząc w szatni z chłopakami czytamy Na Luzie. Dział był super, jest super i oby tak było zawsze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaj3biste . Panowie tak dalej trzymać ;)))

nie wiem gdzie to dać

! ? ? i T c h Y??<33: xf tez sie jeb**e

! ? ? i T c h Y??<33: polowa osob u mnie wylogowala sie

Simpson? : nie wiem co jest

Simpson? : KONIEC SWIATA

! ? ? i T c h Y??<33: pewnie impuls elktromagnetyczny

! ? ? i T c h Y??<33: tak jak w codzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie psuje oprawa graficzna (jak dla mnie jest wręcz tragiczna) bo troszkę nie pasuje do reszty pisma :/ Zlikwidował bym rubrykę oczom nie wierzę a obrazki wstawił jak całą reszte:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...