Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Co sądzisz o Na Luzie? [archiwum]

Polecane posty

Dział jest jak najbardziej potrzebny i niejako zawsze chyba kojarzył się z CDA i odwrotnie. A to, że nie każdemu w smak zamieszczany tam poziom humoru...no cóż...Jeszcze nie zdarzył się na tym świecie ktoś, kto by każdemu dogodził. Przecież zawsze można samemu ruszyć cztery litery i wejść na http://www.joemonster.org/, http://bash.org.pl/ czy http://www.kretyn.com/ i wyszperać sobie "swój humor" albo po prostu ominąć te strony magazynu. Swoją drogą, w moim przekonaniu, "Na luzie" jest jakby próbką, swoistym "demem" sporej dawki różnorakiego humoru, jaki można znaleźć min. na w/w stronkach.

Poza tym pismo jest tak skonstruowane aby prawie każdy mógł znaleźć coś dla siebie, różne są gusta i guściki, ludzie i ludziska;) Mi również pewne strony/działy, że tak powiem, nie leżą; choćby "wstępniak" (toż to nic innego jak ubrany w ładne, złożone zdania spis treści;)), "gamewalker" czy "konsole". Jednak wiem, że dla innych tego typu lektury są ważne, potrzebne i interesujące. Ja po prostu omijam te strony.

Ostatnio znalezione na Joe:

"Dlaczego pszczoły nie mają rządu, parlamentu i prezydenta?"

"Bo mają robić miód a nie g...." :laugh:

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO NL jest niezbędnie potrzebne w CDA - i nie mówie tego pod przygniatającym wzrokiem mojej kobiety , która zwykle dla tych 4 stron wydziera mi CDA z rąk zaraz po zakupie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NL to super ważny dział w CDA. Jak bez tego po czytaniu "Kaszanki" można odpocząć od świadomości, że na świecie są osoby które mają to co robią głeboko w .... szafie. Jak odpocząć od myśli o ludziach, którzy sprzedają tak drogo sprzęt, która ta myśl nasuwa mi się po przeczytaniu działu o komputerach i akcesoriach. A jak przede wszystkim odsunąć od siebie myśl, że z powodu braku funduszy (wszystko idzie na CDA), braku sprzętu (patrz wyżej) albo z powodu szkoły lub pracy nie możemy zagrać we wszystkie gry opisane w "recenzjach" (nie mówię tu o "Kaszance") bez poważnego uszczerbku zdrowotnego. Ja dzięki NL odzyskałem spokuj ducha, zostałem buuddyjskim mnichem, a mój kolega przestał sie ciąć. Bogu niech będą dzięki za NL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Napisze tak może ma dziwne poczucie humoru ale czasem się trafi takie na luzie durnowate nawet lekkiego uśmiechu nie widać na mojej twarzy. Ale ostatnio mało się takich trafia i to najważniejsze bardzo fajna rzecz przecież każdy lubi czasem się pośmiać śmiech to zdrowie :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisy takie jakieś nijakie... Ogólnie lubię podpisy pod obrazkami w CDA, ale te mnie w ogóle nie śmieszą. Te zdjęcia moim zdaniem mówią po prostu same za siebie a komentarze trochę psują efekt. Ale i tak NL to jeden z moich ulubionych działów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jak lubię - krótko, ściśle i na temat (jestem za leniwy, żeby to rozwinąć). Podpisy - jeśli są wymuszone, a nie przybyły w przypływie geniuszu - są po prostu tandetne i nie ma zamierzonego efektu (chyba, że za efekt uważacie uśmieszek politowania). Wolę radośnie głupie obrazki ( przynajmniej parsknę śmiechem i mi się na długi czas humor polepszy), niż z tandetnym podpisem - po prostu psują efekt. Żywię nadzieję, że to w miarę szybko zostanie zlikwidowane.

Za to Marek Lenc ma ode mnie okejkę w NL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jak lubię - krótko, ściśle i na temat (jestem za leniwy, żeby to rozwinąć). Podpisy - jeśli są wymuszone, a nie przybyły w przypływie geniuszu - są po prostu tandetne i nie ma zamierzonego efektu (chyba, że za efekt uważacie uśmieszek politowania). Wolę radośnie głupie obrazki ( przynajmniej parsknę śmiechem i mi się na długi czas humor polepszy), niż z tandetnym podpisem - po prostu psują efekt. Żywię nadzieję, że to w miarę szybko zostanie zlikwidowane.

Za to Marek Lenc ma ode mnie okejkę w NL

Moim zdaniem takie podpisy są ciekawe. Dobrze przedstawiają o co na obrazkach chodzi i są zabawne :)

Co do ost. na luzie to niestety kiepsko :( Najciekawszy był List do Banku i Myśli rozmaite. Reszty nie mam siły czytać :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety NL zaczyna powoli wpadać w rutynę. Cytaty z basha, znane dowcipy, wydaje mi się, że w tworzeniu NL powinniście postawić na innowację, coś świeżego. Ktoś kiedyś rzucił pomysł - fragmenty artykułów z Nonsensopedii. Odrobina odświeżenia nie zaszkodzi NL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak! Niektóre cytaty z nonsensopedii potrafią świetnie poprawić humor. Jestem za.

Pisałem kiedyś w innym temacie, że podpisy pod zdjęciami w NL są z lekka żenujące. Teraz zmieniłem zdanie. Wcale takie nie są! Są megażenujące, głupkowate; zwyczajnie żałosne. maciek_on@ no łoł, po prostu łoł! Dzięki Tobie odkryłem coś zupełnie nowego. Nie wiedziałem mianowicie, że są na świecie ludzie, poza niewidomymi i niedowidzącymi, którym trzeba opisywać co jest na zdjęciach.

Taa te podpisy trzeba wywalić. Czym prędzej, tym lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak.

Ostatnio pojawiły się podpisy pod zdjęciami, które wcale nie poprawiają słabej kondycji fotek.

Alle(s)gro do bani. Nic tam mnie nie śmieszy, może coś ze mną jest, ale naprawdę to mnie nie BAWI !!

"Chichać" z tego 30 minut, na pewno nie będę".

Pewnie większością nie będę, ale moim zdaniem, Na Luzie powinno zniknąć. Jak rok temu jeszcze mogło być, to teraz jakoś nie specjalnie

:sleep:

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety NL zaczyna powoli wpadać w rutynę. Cytaty z basha, znane dowcipy, wydaje mi się, że w tworzeniu NL powinniście postawić na innowację, coś świeżego. Ktoś kiedyś rzucił pomysł - fragmenty artykułów z Nonsensopedii. Odrobina odświeżenia nie zaszkodzi NL.

PRacujemy nad odswiezeniem NL. Cierpliwosci troszke jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...