Skocz do zawartości

Letnia wyprzedaż na Steamie 2016


SilentBob

Polecane posty

  • Odpowiedzi 111
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Stardew valley - nie jestem fanem gierek ekonimicznych, więc obawiam się, że znudzi mnie to po paru godzinach (jak Banished). Z resztą nadal uważam, że to po prostu HM. Takie gry powinny być na handheldy (z resztą chyba jest jakiś HM na 3DSa?).

Epistory - nie jestem prezkonany, do płacenia 10ojro za grę polegającą na pisaniu :P 5  bym dał. A tak to starczy mi w tej kwestii "The typing of the dead" ;)

Coś innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od końca:

Dorzuć trochę? :P Trochę to rozumiem 5 czy 8 euro, ale Stellaris kosztuje 36, a ja powiedziałem, że mam 12 :P

Sengoku Jidai podobna sprawa, musiałbym dołożyć 15euro. Poza tym jakoś mi to za bardzo przypomina total wara, który kompletnie mi się nie podoba.

Depth - o, pomyślę.

Shadowrun - żadnego nie grałem i chyba nie chcę :P

Shadow complex - to chyba mam, w wersji nie-remaster.

1979 - to coś a'la gry Telltale? Bo jakoś obecnie mam dość tego typu gierek.

Jalopy - eeeee. Symulator jeżdżenia psującym się gruchotem przez świat?

The way - za drogo, jak za platformer 2D

Samurai - wygląda mi to na crap w stylu "W T F?!" :P nie za te pieniądze

 

Poza tym może nie wyraziłem się jasno :P chodzi mi o dobre przeceny, fajne oferty pokroju -50%, nie -10% :P

 

Na razie myślę nad tym Jalopy, Depth, The adventures of Pip i Party Hard. O i Ryse, wygląda nawet spoko i tylko 5 ojro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ

W Ryse gralem u kumpla wkrotce po premierze gry i szybko robi sie niesamowicie nudny. Poczatkowo wydaje sie interesujacy, grafika jest bardzo spoko, ale rozgrywka sprowadza sie w zasadzie do "wcisnij odpowiedni przycisk w 9238612. QTE".

Shadowrun - klimatyczny, brudny cyberpunkowy RPG z fajna narracja, walka w turach przy uzyciu broni bialej, palnej i magii, dajace sie ukonczyc roznymi drogami misje. Jak mozna nie chciec w niego grac?

Jalopy odkrylem dopiero 3 dni temu, ale wyglada fajnie. 

46 minut temu, ZygfrydQ napisał:

Dorzuć trochę? :P Trochę to rozumiem 5 czy 8 euro

Po Szwecji sie buja, w hotelu mieszka, ale cebule przywiozl z domu... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, to mi firma płaci za takie bajery. Mnie z moją wypłatą chyba po 2 tygodniach skończyłaby się kasa :P

Tak czy siak gra nie wygląda na tyle fascynująco, żebym miał tyle za nią płacić. Już prędzej kupiłbym Dooma albo F4, które są chyba w podobnej cenie.

Z Oxenfree jednak zrezygnowałem - 10ojro za 3-4h gry to ja nie chce :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się w sumie zastanawiam czy czegoś jeszcze nie kupić, kilka euro by się znalazło. Są jakieś warte wzięcia dlc do drugich Borderlandsów? Do jedynki brakuje mi Claptrap's Robot Revolution, i nie wiem czy nie kupię. Z drugiej strony, tak sobie patrzę, że Shadowruny są miło przecenione, trójkę za Return czy Dragonfall mógłbym dać. No i BlazBlue: Calamity Trigger, też nawet tanio jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ZygfrydQ napisał:

Wreszcie dorwałem się do mojego konta.

W koszyku obecnie mam:

-Dragon's Dogma
-The Long Dark
-Oxenfree

Ktoś poleca coś jeszcze z wyprzedaży? Bo zostało mi w portfelu steam jakieś 12ojro.

Wprawdzie nie grałem w Anniversary, ale Fable wziąć warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynkę przeszedłem z każdym możliwym zakończeniem, dwójkę tylko z dwoma, trójka mnie nie interesuje. Anniversary też jakoś mnie nie interesuje.

also @nevya dobry wybór z tymi portalami.

Ale DLC do wieśka to ja kupiłem 'fizyczne' dla kart do gwinta :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...