Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Filmy

Polecane posty

W sumie Fire mi ten film polecał ;) Miałem się wybrać, ale nie wiem czy warto - mnie bardziej rajcują filmy w stylu Ostatniego Samuraja. Ten film jest dopiero świetny... ech, żadko która produkcja ma w sobie coś takiego, co urzeka człowieka i zmusza do refleksji... (chociaż oczywiście jak każda Świętogajowa produkcja jest trochę naciągany :P )

Fire dobry chlopak, widze ze wie co dobre :)

Ostatni Samuraj - to ten film z tym lalusiem w głownej roli? :twisted:

Widzial ktoś trailer "Troi"? Ja wysiadam przy tym ujeciu oddalania sie kamery od statków na morzu... Najpierw jeden wypasny, wspanialy statek, a nagle widzikmy takich mniej wiecej (malo czasu bylo nie policzylem dokladnie) 952.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sorata
Underworld - polecam jak najbardziej! Według mnie to znakomity film, nie tylko ze względu na to, że główną rolę gra Kate Beckinsale, ale także dzięki znakomitemu klimatowi i nieprzeholowaniu w stronę nadmiernej rzeźni. Dark action movie - ten film tworzy nowy gatunek, dla mnie z miejsca znalazł się w pierwszej 10 filmów... Mimo że oglądałem go na dwa miechy przed europejską premierą :roll: to po wejściu do kin wybrałem się ponownie. :)

Dobry film, ale bardziej cenię wampiry Anne Rice i ekranizacje pierwszej kroniki czyli WYWIAD Z WAMPIREM w której geniusz aktorski pokazał Tomek Cruise !! Na drugim miejscu mojej listy filmów o wampirach znajduje się DRACULA :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: za niesamowity klimat :!: :!: :!: :!: ale UNDERWORLD znajduje się w pierwszej 10 filmów z wampirami w roli głownej jak najbardziej :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem gazete o nazwie XXX (o widze ze moderator nie śpi:P) i byl tam film z Woodym Allenem o nazwie Drobne Cwaniaczki za złotych 9,90! Powiedzcie dobry wybór? Bo na razie cos nie moge odtworzyc tego filmu z moim bardziej ulubionym aktorem i reżyserem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem świeżo po seansie Underworlda i musze rzec że film jest warty swieczki. Ten klimat, aktorzy [aktorka^^] no i ta muzyka! Muzyka wymiata. Chyba fundne sobie soundtrack i sam film.

A tak poza tym to chyba zaraziłem sie wampiryzmem :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nekko
A tak poza tym to chyba zaraziłem sie wampiryzmem :twisted:

Taaak! :) Pewnie nie wiecie, ale my z FirE'em mamy swietny plan :). Zostajemy wampirami, po czym przenosze sie do Malborka i zajmujemy zamek krzyzacki, poniewaz zacne wampiry potrzebuja odpowiedniego lokum :) Zamek staje sie nasza wlasnoscia, muzeum likwidujemy, ale turystow z checia zapraszamy, no bo pokarm musi naplywac :)

Dobry film, ale bardziej cenię wampiry Anne Rice i ekranizacje pierwszej kroniki czyli WYWIAD Z WAMPIREM w której geniusz aktorski pokazał Tomek Cruise !! Na drugim miejscu mojej listy filmów o wampirach znajduje się DRACULA za niesamowity klimat ale UNDERWORLD znajduje się w pierwszej 10 filmów z wampirami w roli głownej jak najbardziej

Calkowicie popieram :) Wywiad z Wampirem to moj ulubiony film o ssakoidach :) . A Tom Cruise i Brad Pitt w rolach Lestata i Louisa sa genialni. Po prostu nie mozna od nich oderwac oczu ( i nie chodzi mi wcale o wyglad! :) ). Kirsten Dunst tez swietnie zagrala swoja role, w ogole nie da sie tego porownac do roli z Supermana... :) A Dracule lubie za Gary'ego Oldmana i Winonę Ryder, no i Hopkinsa. Tez wspaniale zagrane role, ktore stworzyly klimat filmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem świeżo po seansie Underworlda i musze rzec że film jest warty swieczki. Ten klimat, aktorzy [aktorka^^] no i ta muzyka! Muzyka wymiata. Chyba fundne sobie soundtrack i sam film.

A tak poza tym to chyba zaraziłem sie wampiryzmem :twisted:

A ja jestem Lycaninem i mozemy powalczyc :twisted:

Jejku ja >>>uwielbiam<<< Woody`ego Allena! Ten film "Drobne Cwaniaczki byl miodny! Myslalem, że ze śmiechu padne, jak zaczeli kopac tunel. Ach ta rura z woda w ścianie :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już jesteśmy przy filmach.

CZY KTOŚ WIE DLACZEGO FILM "JEEPERS CREEPERS", MA WŁAŚNIE TAKI TYTUŁ

Znalazłem piosenkę o tym samym tytule i nijak ma się do filmu.

O co tu chodzi??

Jak ktoś mógłby mi to wytłumaczyć to z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nekko
Jejku ja >>>uwielbiam<<< Woody`ego Allena! Ten film "Drobne Cwaniaczki byl miodny! Myslalem, że ze śmiechu padne, jak zaczeli kopac tunel. Ach ta rura z woda w ścianie :roll:

I te ciasteczka :) Ale ja wole te jego starsze filmy. "Tajemnica morderstwa na Manhattanie" jest swietna :) Podobnie jak Annie Hall, Zelig, Rozgryzc Harry'ego, Hannah i jej siostry, Purpurowa roza z Kairu. Z tych nowszych najbardziej podobaja mi sie Wszyscy mowia kocham cie, Celebrity i Koniec z Hollywood. Ale wszystkie maja ten specyficzny klimat :) Zabawni hipohondrycy rzadza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku ja >>>uwielbiam<<< Woody`ego Allena! Ten film "Drobne Cwaniaczki byl miodny! Myslalem, że ze śmiechu padne, jak zaczeli kopac tunel. Ach ta rura z woda w ścianie :roll:

I te ciasteczka :) Ale ja wole te jego starsze filmy. "Tajemnica morderstwa na Manhattanie" jest swietna :) Podobnie jak Annie Hall, Zelig, Rozgryzc Harry'ego, Hannah i jej siostry, Purpurowa roza z Kairu. Z tych nowszych najbardziej podobaja mi sie Wszyscy mowia kocham cie, Celebrity i Koniec z Hollywood. Ale wszystkie maja ten specyficzny klimat :) Zabawni hipohondrycy rzadza :)

Akurat "Tajemnica morderstwa na Manhattanie" ostatnio leciala na Ale Kino, a ja wafel jeden przegapilem ja :evil:

A motyw z ciasteczkami byl świetny:D

Fajne zebrania rady - no wie pan, omawiamy problemy

-a jakie problemy moze miec taka dobrze prosperujaca firma?

-no, na przyklad w zeszlym tygodniu toaleta nie dzialala i wylewala sie woda z niej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex

przypomniałem sobie wczoraj American Beauty i wiem już, że będę ten film umieszczał wśród swoich ulubionych. słodko-gorzka, pozornie banalna opowieść. na przemian zaskakuje, smuci, śmieszy, a ostatecznie zmusza do myślenia. scenariusz, świetne aktorstwo (szczególnie Kevin Spacey), muzyka i humor przeplatany dramatem dają razem soczysty kawałek dobrego kina, którego nikt nie powinien przegapić.

jakiś czas temu, po jeszcze dłuższej przerwie niż z AmericanBeauty, obejżałem Skazani na Shawshank. również wspaniały, godny polecenia film, mówiący o tym, że można "przeczołgać sie przez rzekę goowna i wyjść czystym jak łza". ale zawsze, niezależnie od położenia, należy mieć nadzieję.

a teraz coś z zupełnie innej szpuli. jeśli chcecie się pośmiać zobaczcie koniecznie produkcję braci Coen 'Bracie, gdzie jesteś?' :) konkretne męczenie przepony w wykonaniu Rozmokły Tyłek Boys^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie płaczą --> Hehe... humor może i najwyższych lotów nie jest, ale nie będę ukrywał, że uśmiałem się porządnie. Sam potem "zarzucałem" hasełkami z filmu. Moje ulbuione to "Trzebe mieć trochę finezji i polotu w tym smutnym jak p***a mieście".

A co do inteligentnych komedii. I przy okazji co do Jack'a Nicholson'a. Przecież w walentynki leciała genialna komedia z nim w roli głównej. "As good as it gets" to jeden z moich ulubionych filmów. I potwierdza, że Jack jest po prostu świetnym aktorem :) Nie pamiętam filmu z nim, w którym by źle zagrał. I love'em :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbuś, Chłopaki nie placza u mnie w miescie robily furore :) Niejeden ziomal w dresach z szesnastoma paskami i seledynowaymi sznurowkami zarzucal tymi textami.

A co sadzicie o Poranku Kojota? Motyw z jogurtem i frytkami wymiata :P

Albo to: ma piekna cere, ladne nogi i piekne koronkowe majtki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przy okazji co do Jack'a Nicholson'a.

Nicholson to genialny aktor. Potrafi zagrać każdą rolę, nawet komediową. Według mnie najlepsze film z nim w roli głownej to "batman" i "Lot nad kukułczym gniazdem".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przy okazji co do Jack'a Nicholson'a.

Nicholson to genialny aktor. Potrafi zagrać każdą rolę, nawet komediową. Według mnie najlepsze film z nim w roli głownej to "batman" i "Lot nad kukułczym gniazdem".

Ech, uśmiech Jokera do dziś mi sie śni po nochach :P

Pierwszy Batman byl miodny & wypasny. Ach ta operacja Jokera - "prosze Pana nie mialem dobrych narzedzi..." "Hahahahahahahaha" rządzą :)

Albo wjazd do restauracjomuzeobaru - świetne domalowywanie do obrazów i rozwalenie jakiejs wazy z dynastii Ming :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje przygody z filmami i sanmi opisałam w wątku o ufo ^^

Hmmm... Bardzo nam się przyda ta wiedza :wink: A może powtórzysz wykład? Albo dasz chociaż linka :)

Nicholson --> No widzę, że nie tylko ja przepadam za tym starym zbereźnikiem :wink: Hehe... Joker rzeczywiście jest dość charakterystyczną rolą. "Czy tańczyłeś z wilkiem przy blasku księżyca?" ( poprawcie jeśli się pomyliłem :wink: ) Nicholson pasuje jak ulał do tej roli. A co do Batmanów... Z innych kreacji podobał mi się Jim Carrey jako Riddler :twisted: Też całkiem miła rola - "Riddle me this, riddle me that. Who's afraid of the big bad bat?" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Retsam

Qbuś a to nie bylo przypadkiem mniej wiecej tak:

"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?" czy cos takiego :P

Ale film "Wilk" z Jackiem [jak swojsko brzmi ;)] tez był dobry :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... o filmach o wampirach żeście rozmawiali? Moim ulubionym jest chyba Bram Stoker' s Dracula - czyli ten z Oldmanem i Reeves'em. Zarąbisty klimat! I muzyka naszego rodaka - Wojciecha Kila(e)ra ;)

Drobne Cwaniaczki to faktycznie fajny film. Taki... ciepły i pogodny. Zabawny, a przy tym inteligentny.

Bracie Gdzie Jesteś? to jeden z moich ulubionych filmów. Przede wszystkim jest zupełnie inny od wszystkich pozostałych. Ma jakiś taki dziwny, przyjemny klimat. A przy tym jest bardzo zabawny. Zwłaszcza podobała mi się scena w wodzie pod koniec (gdy mieli ich zabić i nadszedł potop). Ah, no i należy wspomnieć o świetnej roli George' a Clooney' a :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłam na "Gothice"...powiem Wam tyle-czysta psychologia normalnie. Oczywiście są elementy horroru, ale mniejszość to jest. Niektórych rzeczy można łatwo domyśleć się na początku, ale w paru sprawach to się cholibka miesza i miesza....w każdym razie, warto iść na ten film. S U P E R !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu

Co do komedi, to najbardziej lubię filmy z Leslie Nilsenem (szczegulnie serię "Naga Broń"), Jimem Carrey (Psi detektyw, Bruce Wszechmogący) i Rowanem Atkinsonem (Jaś Fasola, Johnny English)

Fajne są też komedie reżyseri Mela Brooksa (dobrze napisałem nazwisko?) np: Robin Hood: Faceci w rajtuzach, Kosmiczne jaja.

Jak widzicie nie jest to może kino najwyższego formatu. Nie są to filmy może najinteligentniejsze, ale spełniają u mnie swoją rolę: rozśmieszają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darthjaag

Ja wręcz uwielbiam filmy z Nielsenem, są lekkie, odprężające i mnie przynajmniej śmieszą [a sądząc po częstotliwości powtórek, innych też]. Nagie Bronie, Pan Magoo czy Ści(ą)gany widziałem po kilka razy. Od kina ambitnego mam inne filmy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wręcz uwielbiam filmy z Nielsenem, są lekkie, odprężające i mnie przynajmniej śmieszą [a sądząc po częstotliwości powtórek, innych też]. Nagie Bronie, Pan Magoo czy Ści(ą)gany widziałem po kilka razy. Od kina ambitnego mam inne filmy :D

No Nielsen jest niezły. Mi się w szczególności podoba Szklanką po łapkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...