Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Filmy

Polecane posty

Nareszczie będzie się można wyżalić :!:

Oto najgorsze (tzn, które mnie rozczarowały) filmy jakie ostatnio widziałem

nr 1 Bad Boys 2

nr 2 Rewolucje (z wiadomej serii :) )

a najlepsze :

Kill Bill

kszaq >>> uuu tużeś mnie trafił, bo z tym filmem łączą mnie specjale uczucia :)

Mochikanin oczywiście :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, niebawem premiera Powrotu Króla...szczerze mówiąc troche się obawiam. O ile w 1 części Jackson zachował jakiś umiar w zmianch w stosunku do oryginału, to w TTT już przesadził...no a RotK bez Sarumana? To już przesada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kszaq >>> uuu tużeś mnie trafił, bo z tym filmem łączą mnie specjale uczucia :)

z seksmisja czy ostanim mohikaninem? Volt masz racje w powrocie króla bez Sarumana niemozliwe! (acz prawdziwe)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała trylogia Matrix :D :D :D Władca Pierścieni; Czas Apokalipsy (wybieram sie na Redux) hmm Może jeszcze Pianista a z takich

"inszych" to chyba Spiderman no i wiele by można jeszcze pisać tyle tego jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze filmy: Szeregowiec Ryan, Pianista, Trylogia (no bo z gory zakladam ze RotK wgniecie mnie w fotel) Wladcy Pierscieni (tak tak wiem... mase zmian, brak Sarumana w 3 czesci.. ale ja sie staram na to patrzec w kategorii: Film...a nie adaptacja, ktora dla tych x ludzi, ktorzy nie czytali ksiazki bylaby nudna jak flaki z olejem...) :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nie wypisywać w postach wszystkich tytułów, które przychodzą do głowy, ale skupić się na jednym filmie. Napisać co się komu w nim podoba a co nie. Wtedy będzie można podyskutować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede pisal moich ulubionych filmow, gdzyz lista ta byla by zbyt dluga (wspomne tylko ze kocham [nie doslownie :)] filmy S. Spielberga), lecz napisze czego nie cierpie:

Tych tak zwanych komedii mlodziezowych, wiecie Straszny film, American pie, Przygody super Deva, Poranek kojota itp. Brrr na sama mysl mnie skreca. A dlaczego ich nie lubie ?? Bo sa glupie, nudne i wogule niesmieszne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix 1 (ogolna swierzosc pomyslu, a poza tym swietny film), 3 (scena obrony hangaru WYMIATA i w fotel wgniata :D),a 2 jakas nie taka); Wladca pierscieni (wszystkie 3 czesci, choc to sie moze zmienic po premierze, choc nie sadze :P; sie podoba jako film, nie adaptacja), Shrek (Osiol wymiata, dlaczego?? tlumaczyc nie trzeba), Shrek 2 (chocby i za sam trailer :D)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix 1 (ogolna swierzosc pomyslu, a poza tym swietny film), 3 (scena obrony hangaru WYMIATA i w fotel wgniata :D),a 2 jakas nie taka); Wladca pierscieni (wszystkie 3 czesci, choc to sie moze zmienic po premierze, choc nie sadze :P; sie podoba jako film, nie adaptacja), Shrek (Osiol wymiata, dlaczego?? tlumaczyc nie trzeba), Shrek 2 (chocby i za sam trailer :D)...

Hehehe.....ano panocku dobrze powiadacie. Shrek wymiata[jako film(serio, serio)]

Ps........ :shock: SHREK 2?! Ja to kcee!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny film jaki ostatnio widziałem to Leon Zawodowiec. Naprawdę warto obejrzeć.

No, tu sie zgodze - Leon to rzeczywiscie kawal swietnego kina (a w koncowce prawie zawsze łezke ronię ;) ). Natomiast film, ktory polecilbym milosnikom dobrych, ambitnych dziel to "Misja" z Ironsem i De Niro i muzyka Ennio Moricone... wspaniale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem,mnie "Chlopaki nie placza" rozsmieszylo,chociaz poranek kojota i inne tego typu filmy nie byly takie smieszne.Co do SW to w nowych Epizodach podobaja mi sie tylko walki .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio najlepszy film ktory widzialem to Mechaniczna Pomarańcza ' S. Kubricka na wideo mega film , genialny , super muzyka i w ogole . :) z komedii lubie Snatcha i stare polskie komedie (oczko sie odlepilo temu misiowi ) jak na razie probuje znalezc Brazila ( jak sie Smugglerowi podoba to musi byc fajny ) a z rezyserow Tarantino , Kubrick wlasnie ,Aronofskiego ,Bergmana,von Triera , Sodeberga no i pełno ich jeszcze jest :) argh zapomnialbym Good bye Lenin jak dla mnie najlepszy film tego roku , troszke lepszy od Mechanicznej genialny ! mimo ze niemiecki :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wieki temu :) pisałem, niezłą alternatywą dla Matrixa jest Equilibrium: film ze znacznie miejszym budżetem i reklamą, lecz na pewno wartym poświęcenia mu uwagi.

Już zacząłem pisać krótkie streszczenie fabuły, ale jak przekroczyłem jedną stronę to mi się odechciało. :wink: W każdym razie szkoda, że ten film miał premierę w Polsce tak późno (chyba 7-miesięczna obsuwa w stosunku do USA), ale warto go obejrzeć choćby ze względu na sceny walki, które łączą filmy rodem z Hong-Kongu z Matrixem (równie widowiskowe). Gdyby film miał większy budżet, pewnie odniósłby większy sukces. Ale może za kilka(naście) lat ktoś nakręci nową wersję? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z lekka klaustrofobem, więc największe wrażenie wywarł na mnie film "Cube". Krótko mówiąc - szóstka osób zostaje uwięziona w ogromnym labiryncie składającym się z sześcianów. Muszą znaleźć wyjście, nim umrą z wycieńczenia, a wskazówki są niejasne...

Dla mnie ten obraz jest majstersztykiem gatunku - w żadnym innym filmie nie odczułem takiego zawiesistego klimatu osaczenia i przerażenia. Gdy leciały napisy, ja wciąż siedziałem w fotelu, nie wiedząc co ze sobą począć. Dobrawdy, przejmuje do głębi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 Małp - film po prostu zabójczy. Nawet nie chodzi tyle o samo aktorstwo czy fabułę, ale o króciutki, psychodeliczny motyw muzyczny, który pojawia się w kilku momentach (m.in. na początku) On pozwolił mi zapamiętać dobrze ten obraz. A cały film godny najwyższych not.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...