Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Neji112

Combat Arms

Polecane posty

ja tam dość? często gram z polakami. Niestety mam takiego pecha że ostatnio z nikim z forum nie grałem. Najlepiej napiszcie w jakich godzinach najczęściej gracie i o której można was spotkać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może by to jakoś było tylko trzeba się zgadać na konkretny dzień i daną godzinę. Ja proponuje czwartek godzina 20.00.

A ja proponuje podanie swoich nicków (o ile się nie boicie) Mój już macie i dodał bym was do friendów. I byśmy mogli bez trudu wbijać za sobą na serwery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram od paru dni i czekałem na ten nowy tryb z zombiakami :devil:. Może nie jest idealny bo zarażonego trudno zabić nawet grupie ludzi, przez co rozgrywka nie jest zbalansowana, ale pograć dla przyjemności można. No i statów raczej na tym się nie nabije.

Jakby co, mój nick w grze to Razor-X. Chętnie postrzelam z kimś z forum, gram w różne tryby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co ja mogę grać :D ale lepiej by było w coś inego niż quarantine mode bo jest beznadziejne :/ grałem 2 razy i mi się znudziło - gra jest taka niezbalansowana że ludzie są po prostu gorsi...... nie da się zabić zombie (no chyba że zgraną ekipą, ale takiej nigdy się nei znajdzie na publicznym serwie) za to zombie zabijają ludzi jednym uderzeniem

już wolę grać zombie bo jest łatwiej....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...