Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Neji112

Combat Arms

Polecane posty

Już wszystko zrobiłem, wystarczył CCleaner;P

A tak do tematu to po dłuższej grze stwierdzam, że team CA nie próżnuje. Nowy tryb jest świetny - nie ma to jak ponaparzać się ja z kumplami vs komputer;P Gra się miodzio, wydaję mi się też że od wersji beta Combat Arms chodzi jeszcze płynniej. Cóż mi pozostaje powiedzieć - zapraszam do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się dziwnie wydawało że tryb Firemode jest prostszy na trudności extreme :P

może brzmi to głupio ale zawsze jak na nim grałem to kiedy był normal to dochodzilismy znacznie bliżej, a kiedy grałem na extremie to dalej :P

może częściej na extremie zdażały się lepsze ekipy bo tutaj większy nacisk na grę drużynową położono ;) (czasami jest z tym ciężko niestety :/)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ja osobiście nie wiem na czym niby polega różnica między tymi dwoma wersjami)

Głównie chodzi o to, że w wersje US nie pograsz w Europie ze względu na blokadę europejskich IP. Tak samo Amerykanie nie mogą grać w naszą wersję.

Co do fireteam'a to przypominam, że teraz jest taka niby "promocja", że po przejsciu trybu na extreme po jakims tam czasie dostanie się paczkę z bronią do wylosowania na 7 dni.

Teraz taka ciekawostka :D

TU macie link do profilu z gry Enkiego, który napisał recenzje Combat Arms. Szczerze to trochę słaby jest xD Widać też, że sprawdził zaledwie jedną broń i za długo nie grał bo wbił zaledwie 5lvl.

Wyczaiłem go na jednym z dodatkowych screenów, które dali na płycie DVD dołączonej do pisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fireteam'a to przypominam, że teraz jest taka niby "promocja", że po przejsciu trybu na extreme po jakims tam czasie dostanie się paczkę z bronią do wylosowania na 7 dni.

tak naprawdę jest ??? o ludzie to ja gram tylko w fireteam i ja chcę dostać jakąś nową fajną broń :D

a co do gry Enkiego to raczej normalne że w CDA że nie miał czasu na grę ;) w końcu każdy redaktor nie recenzuje jednej gry na miesiąc :P

wiec czasu specjalnie nie było, ale na jakość recenzji chyba nie narzekasz, co ? ;)

(mnie tylko zastanawia jak mógł strzelać tyle z G36E skoro miał niski lvl i nie mógł go sobie jeszcze kupić ? a nawet z podnoszenia broni to dziwne bo nie wszędzie leży ten karabin)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że w czasie kiedy pisał recenzje (czyli przed wielkim patchem ) nie było restrykcji na bronie (czyli że g36 od 6 lvl itd) i były jeszcze idiotyczne "nut shot'y" xD

Info o FIRETEAM

OPERATION DESERT THUNDER: PART 2

Clear a whole stage of the "Extreme Difficulty" Fireteam Mode during 17.06.09 - 30.06.09, and receive the second batch of "Reward of Achievement". The second batch of "Reward of Achievement" consisting of 7 Day genuine Black Market weapons will be dropped off in you inbox on 01.07.09.

źródło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ludzie załóżmy ze robimy ekipę na firemoda w extreme - ktoś się pisze ? ;)

(nie wiem jak wy ale ja jestem bardzo chetny i chcę nową broń za free :D)

Bartossy on już próbował reinstallu ;) ale rzeczywiście spróbuj wyczyścić kompa CCleanerem i wtedy reinstall (może zostają jakieś uszkodzone pliki podczas zwykłego deinstallu)

ehhh... i zauważyłem że tez mam problem

na dosłownie każdym serwerze wyzywają mnie od laggerów

nie rozumiem o co im chodzi, przecież mam neta 1mb który spokojnie wystarczy do super płynnej gry w coda 4

i najdziwniejsze jest to ze ja wszystko widzę normalnie - żadnych opóźnień, zwolnień, "teleportów"

CA wymaga jakiegoś super neta czy jak ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laggerami lubią także niektórzy nazywać wszystkich, którzy ich zabiją, więc to nie twoja wina. A poza tym - masz jakieś wymagania do Fireteam, czy każda pomoc się przyda? Bo ja z moim wspaniałym 4lvl zbyt dużo nie zrobię, ale pomóc w razie braku ludzi - pomogę (chyba, że im więcej w druzynie tym gorzej, to wtedy nie przeszkadzam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo panowie ;)

Musze przyznać że nieźle się w nią gra ;)

Najbardziej spodobało mi się Spy Hunt ponieważ niezła akcja chwilami się rozgrywa :)

Ale też Eliminacje nie są niczego sobie :]

Zasłużone 8/10

A ocena przez to taka ponieważ głupio jest że się kupuję bronie na dany okres zamiast żeby były ciągle w uzbrojeniu :P

@UP

Ja się mogę zgłosić :)

Jak coś mój nick to LexanisPL :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę na fireteam:] Choćby i jutro, nie będzie mnie od piątku do wtorku więc jakby można to nie wiem w środę, czwartek:] Jak będzie mniej osób to można na normalu też się pobawić ewentualnie. A co do G36E gdzie ktoś tam mówił na górze o dużym rozrzucie z biodra, to tłumik załatwia sprawę prawie całkowicie, w każdym bądź razie lepiej jest;p

Tak na marginesie mam 6 lvl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż może załatwia rozrzut ale odbiera trochę obrazeń co czasem jest przydatne bardzo :)

no dobra to załóżmy że narazie mamy tak :

Pier0g

MathRaven27 (chyba ?)

Hornet

Lexanis93

Ruing (chyba ?)

fajnie jeszcze 3 osoby by się znalazły i styknie :D

Hornet a może mógłbyś poprosic kogoś dobrego z klanu twojego żeby dołączył ? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chyba, tylko tak. Ja gram, chyba, że się znajdzie ktoś lepszy, ustąpię, zdobądźcie sobie te bronie. :tongue: Ale ostrzegam - rzadko gram w FPSy, więc czasem nie idzie mi zbyt dobrze. I broni fajnej nie mam :sad: Ale co tam, będę sępił jak ktoś z was umrze...

Podaj tylko wstępną datę....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie człowieku jak bedziemy grali to raczej w wieczornych godzinach ;) i spokojnie MathRaven27 nikt cię nie ma zamiaru wywalać po prostu zobaczymy jak sobie radzisz :D i jeśli o broń chodzi to ja z M4 biegam i nie narzekam :)

a jeśli chodzi o wstepną datę to moze być piątek ? (26 czerwca) godzina jak powiedziałem wieczorna, może 20 ?

i jak narazie skład to :

Pier0g

MathRaven27

Hornet

Lexanis93

Ruing

Wilk

Ellondur (chyba ? poproś brata żeby zwolnił ci kompa na ta godzinkę wieczoram ;) )

dobra jak ktoś by jeszcze chciał to zostaje ostatnie miejsce ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek są dwa wolne miejsca, ja wyjeżdżam po południu do Rzeszowa i wracam we wtorek....a nie chcielibyście jakoś jutro? No, ale to chyba nie będzie jeden jedyny wypad więc może się załapię później:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi odpowiada piatek ale nie o 20! niefart chciał, że mam egzamin o tej godzinie : OO

ja moge grac nawet dzisiaj czy jutro w godzinach wieczornych ;) co do wywalania to i tak nie ma sensu :P jak bedziesz słaby to zginiesz i tyłek xD juz sie nie wskrzesisz ^^ a jesli Hornet ma racje i na Extreme tylko z FULL składem mozna sie pokusic to i tak czuje, że nie ogarniemy tego za 1 razem ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ludzie załóżmy ze robimy ekipę na firemoda w extreme - ktoś się pisze ? ;)

(nie wiem jak wy ale ja jestem bardzo chetny i chcę nową broń za free :D)

Ja się piszę w razie czego. Mogę grać codziennie od 20-23. Jak będzie potrzeba to podam ci GG na prva.

EDIT: Mój nick w grze to : ch00y ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...