Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Neji112

Combat Arms

Polecane posty

właśnie już od razu podawajcie czy godzina 20:00 wam pasuje bo żeby nie było 5 minut przed - "sorry nie mogę teraz grać"

jak komuś nie pasuje godzina niech powie - przesuniemy na 21 np.

i dobra skład przedstawia się tak :

Pier0g [Pier0g]

MathRaven27

Hornet [Hornet]

Lexanis93 [LexanisPL]

Ruing

Wilk

Ellondur

Bartossy [ch00y]

rekrutacja zamknieta :P

w nawiasach kwadratowych dałem nicki z gry - listę skopiujcie i dodajcie swój nick jeśli go nie ma ;) (warto wiedzieć kto wejdzie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może być 20.00 . Ale chyba wszyscy zapomnieli o jednej śmiesznej rzeczy... Na jakim serwerze będziemy GRAĆ? Proponuje Charlie kanał 9 bo tam praktycznie nikogo nie ma. Aha. A kto zrobi serwer? I jakie będzie hasło bo jak wpieprzy się jakiś ziomek którego nie znamy to nie będzie wesoło...

A tu lista(chyba zasypiałeś jak czytałeś moją wypowiedź :laugh: było napisane jaki mam nick ale ok)

Pier0g [Pier0g]

MathRaven27

Hornet [Hornet]

Lexanis93 [LexanisPL]

Ruing

Wilk

Ellondur [Tarentir]

Bartossy [ch00y]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nick mam taki sam jak tutaj (tylko bez "27"), więc problemów z rozpoznaniem mnie nie będzie. Proponuję tak jak kolega, Charlie, kanał 9. Niech nazwa serwa będzie "CDA Serv", a hasło "cdaction" (bez cudzysłowów). Mogę go zrobić, ale przynajmniej niech ktoś potwierdzi godzinę, kanał, nazwę, itp. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie przecież zrobić serwer w CA to absolutnie żaden problem - Create room i styknie :P i każdy go moze zrobić :)

i dobra załóżmy że serwer będzie się nazywał CDA Serv z hasłem cdaction

i dobra Hornet nie może a z tego co widzę to kolega chyba najbardziej doświadczony wiec powinniśmy przenieść na 21:00 a najgorszym wypadku o 21:30

Pier0g [Pier0g]

MathRaven27 [MythRaven]

Hornet [Hornet]

Lexanis93 [LexanisPL]

Ruing

Wilk

Ellondur [Tarentir]

Bartossy [ch00y]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż nie poszło tak łatwo jak myślałem ;) ale w końcu musi się udać, mamy czas do 30 czerwca więc mam nadzieję ze jak się sprężymy to zrobimy to :D

a i jedna runda jak gralismy byla po prosu super !!! ale jeden granat wszystko skończył.... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa tam nie bedziemy robić listy - załóżmy że każdego wieczora o 21:00 ktoś kto bedzie pierwszy bedzie robic serwer który będzie miał zawsze nazwę CDAction i hasło cda (na serwerze Alpha channel 10)

kto będzie chciał/mógł to wejdzie :)

jak po pół godzinie nikt nie wejdzie to ściągnie się hasło i dołączy ktoś inny z channela :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...