Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Neji112

Combat Arms

Polecane posty

Ja w to zaczelem grac wlasciwie wczoraj i zakochalem sie w tej grze.

Wlasnie niedawno weszla europejska wersja beta.

Gra jest bardzo podobna do warrock (grafika, kupowanie broni na okres czasu [od 1dnia do 90 dni], jednak nie ma w niej pojazdow) oraz do csa (czyli bronie)

LINK do oficialnej strony:

http://combatarms.nexoneu.com

LINK do klienta eu:

http://download.nexoneu.com/cba/fullversion/Combatarms_eu.exe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warrock zszedl na dno. Gierka jest dla typow z kasa, wystarczy famas i mozna zmywac mape przeciwnikami jak szmatami jakimis.

Combat Arms jest w becie, ale to nie zmienia faktu, ze lepiej gra sie niz w WR. Mozna modyfikowac bron, kupowac rozne czesci ekwipunku. Nakrycie glowy, na oczy, na twarz, tornister, kamizelka. To kupowanie przypomina to co jest w Soldier Front, tylko bardziej ubogie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku wydaje się super, ale z czasem gra staje się frustrująca z powodu braku kasy. Bronie są dość drogie, a za mecze dostajemy mało kasy. Na początku rekompensuje to kasa ze zdobytych poziomów, ale później exp leci zdecydowanie wolniej. Chcąc grać na dłuższą metę musielibyśmy grać chyba 24h na dobę. Albo płacić prawdziwą kasę, i na to twórcy pewnie liczą. Na razie jeszcze gram, bo mam zapas kasy, ale jak się skończy, to raczej przestanę grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nikt od Ciebie nie chce dodatkowych, prawdziwych zielonych. Brak broni można sobie zrekompensować po części bronią znalezioną na mapie, od przeciwników którym już nie będzie potrzebna. Poziomy wbija się dosyć szybko jak się dobrze wyskillujesz to kosisz na mapach i zarabiasz dużo pieniędzy. Ja sam zarabiam na poziomie Corporal (bodajże 3 w grze) koło 100-200 kasy, więc nie jest tak źle. Oczywiście za każdym razem jestem w górze stawki po meczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trainee (TRN) / Recruit (RCT)

Private (PVT)

Private first class (PFC)

Corporal (CPL)

Sergeant (SGT) Taki mam stopien obecnie.

Bron jest tania. Zdobadz ja na mapie,postrzelaj i sprawdz czy ci odpowiada. Kup na jeden dzien jesli chcesz dluzszego testu. Potem na tydzien. Albo na wiecej jak masz kase. Sprzet tez jest tani, tutaj od razu na tydzien. Elementy do broni rowniez sa tanie. Na tydzien wystarcza. Do tego na poczatku bardzo szybko lapie sie lvle, a za nie jako prezent gotowke. Najpierw chyba 1.000, potem 1.500, 2.000 jakos tak, nie pamietam dokladnie.

W swojej postaci mam kupione wszystko na tydzien poza plecakiem, i 2 strojami.. zbieram na nie.

1 bron na tydzien, i modyfikacje ( tlumik, magazynek, celownik - na tydzien ). Na poczatku dostaje M4A1 jako prezent.. na tydzien :).

Za niemal kazdy mecz dostaje 100 kasy i tyle samo expa. To nie jest warrock, w ktorym leca grosze, i ubogi exp. Tutaj mozna grac, i wcale nie trzeba spedzac 24/h zeby cos miec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wiele gier tego typu, ale zdecydowanie najbardziej z nich podobał mi się Wolf Team. Na jedno wychodzi, ale w Combat Arms jest sporo kamperów, którzy oczywiście nie są bezkarni, lecz ich zabicie kosztuje życie kilku z teamu. W porównaniu do Wolf Team exp leci o niebo wolniej. Tak czy owak jak już się wpadnie rytm to jednak czuć tą grę i nawet marne expo, kamperzy i inne przezkadzajki zabawy nie psują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemów raczej mało jest w tej grze. Wracając do tematu to sam od czasu do czasu "pykam" (4lvl) i wg mnie gra jest całkiem całkiem. Oczywiście jak w każdej grze noobów i cheat'erów nie brakuje. Ale mimo to jest przednia zabawa. Polecam fanom WarRock'a których denerwują wszelakie błędy i cheaty (oczywiście tu też są ale znacznie mniej ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Combat Arms gram od niedawna. Mam range SERGEANT FIRST CLASS(SFC). Gdybyśmy się zorganizowali to można by było zrobic clan CDA. Jak by ktos chciał to niech pisze mam nic mower, tyko piszcie że jestescie z forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem mile zaskoczony Combat Arms, spodziewałem się z początku, że będzie to raczej przeciętny produkt, który niczym nie zachwyci, ale zachwyciła chociażby nadspodziewanie dobrą jak na darmową grę sieciową grafiką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexon zapowiedział dodanie trybu co-op - "Fireteam". Co prawda, trailer jest słaby jak norweskie piwo, ale wspólna młócka przeciw kompowi, jeżeli tylko będzie dobrze pomyślana, to może być coś. Update pojawi się 27 maja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Combat Arms to wg mnie słabiutka gra, czerpie garściami z Warrocka ale jest tylko pospolitą strzelaninką z taką sobie grafiką, niczym konkretnym się ta gra nie wyróżnia. Znaczy w sumie wyróżnia: czitów i hacków stworzonych do tej gry mógłby pozazdrościc niejeden beta tester gier single player... :down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, żeby do tej gry znaleść hacki to chyba trzeba być cudotwórcą... W życiu widziałem w niej tylko 2 razy hackera.

Czerpie z WarRock'a? Biorąc pod uwagę tego czym jest WR, to każdą grę można uznać za klon WR'a...

Moja broń:

G36 - skill jest potrzebny taki, jaki do innych broni. Karabin maszynowy z przybliżeniem wbudowanym (luneta). Cena ok. 4600gp. Za punkty nexonu dostępna, nie wiele lepsza, wersja Valkyrie. Broń ta pasuje idealnie na mapy typu Snow Valley. Standardowo magazynek o pojemności 30 pocisków.

UMP - bardzo szybkostrzelny karabin. Nadaje się do map typu Junk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być cudotwórcą, wystarczą 3 sekundy na wpisanie 3 słów w google i pierwsza wyświetlana strona zawiera informacje o hackach (wyjątkowo perfidnych jak na FPS dlatego musiałem o tym nadmienić, tyle dobrego, że płatnych, dlatego cheaterów jest mało).

Siemka. Sciagnolem ta gre ale mi nie dziala ;/

Gdy chce sie zalogowac wyskakuje blad ze zostalem rozlaczony... PI 30022

Moze ktos mial ten sam problem i sobie z nim poradzil??

Ściągnąłeś ze strony Nexon Europe (http://combatarms.nexoneu.com/) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...