Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Neji112

Combat Arms

Polecane posty

I co z tym klanem?

Nazwa mniej ważna,byle żeby klan był :tongue:

Może smugglerzy :) lub CD-Action Fans

A tak na marginesie chciałbym się zapisać do klanu . Jeśli jest miejsce :cool: .

Mój nick : KiszoN5

Stopień : CPL (kapral?)

Kill/Death ratio : 0.53

Jestem dobry w walkach na noże i pistolety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak jest ten klan czy nie?? Jak tak to dojdę info o mojej postaci macie w podpisie.

p.s. OGROOOMNE sorry za tą ustawkę że mnie nie było ale godzine przed komputer odmówił współpracy i męczyłem się z nim 4 dni. Ktoś się w ogóle wtedy pojawił??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :tongue:

Mnie też nie było,siedzenie przed kompem w Wielką Sobotę zostało mi wyperswadowane :laugh:

Jeśli chodzi o klan to nie wiem czy go ktoś założył ,cisza w tym temacie się zrobiła.Nie kłócimy się o nazwę(można ją potem zmienić),tylko załóżmy klan :gra:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej w to gracie?

Możecie mi powiedzieć, czy jest gorzej niż 3-4 miesiące temu? Może bym spróbował zagrać, żeby znowu się podenerwować na specjalistów, ale nie chcę ściągać bez sensownie kolejnych patchy, jeżeli ta gra jest dalej taka kijowa jak przedtem ;). Czy te "auto-turret'y" bardzo przeszkadzają?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę przeszkadzają najgorzej jak na ctf'ie położy kilka to pozdro... bo po deadzie znowu może postawić... Zabija cie w 2,3 sec... ale schodzi tak na 5-6 pocisków z kałasza... więc nie jest źle... najgorzej jak ma m32 auto turret'a medkity spec'a i airstrike... Roz******la wszystkich jak chce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także powróciłem do gry po dłuższej przerwie nową postacią i z chęcią dołączę do klanu

mój nick: -Kargoth- (narazie mam 1lvl :laugh: )

Ale ja raczej preferuje tryb qurantine,muszę jeszcze obczaic ft na Cabin Fever bo również może byc ciekawe,co nie znaczy ze nie gram elimination albo ctf wogóle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie bym zagrał nick w grze : KiszoN5

niestety xfire nie mam , ale raczej ściągne , za dużo cheaterów na publicznych serverach gra :(

EDIT :

właśnie założyłem sobie konto nick w sygnaturce jak cos :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...