Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Borderlands (seria)

Polecane posty

Przytemperowały moją chęc do kupna nieco ostatnie gameplaye... były jakoś... za mało dynamiczne, o! Mimo to nadal z przyjemnością się zapoznam z tym tytułem. Mam tylko dziwne wrażenie że gra będzie wymagała parę łatek stabilizacyjnych, sam nie wiem dlaczego. Przeczucie chyba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia. Wszystko fajnie pięknie, ogromny świat, z którym wiąże się masa wolności. Do tego dochodzi przerażająco duża liczba broni, które dodatkowo można składać samemu w różnorakie cuda. Oprawa graficzna też mi nie przeszkadza bo bardziej zależy mi na ogólnym wykonaniu tytułu aniżeli na widoczkach - wolę tytuł dobrze posklejany w solidną całość aniżeli gniot z jedynie dobrą grafiką - czyli to zapowiada się spoko. Do tego mamy podział na kilka postaci co łączy się tym, że stylów gry będzie kilka - dla każdego coś miłego... Ale po obejrzeniu zamieszczonych na stronce Cda filmów zniechęciłem się odrobinę. Nie podoba mi się cholernie to, że trzeba władować masę amunicji w wroga zanim ten padnie nam martwy na ziemię. Wydaję mi się, że lepiej byłoby jeśli tytuł bardziej poszedł w stronę FPS niż RPG. Ale to tylko moje odczucia... pożyjemy zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No krew zalewa.. wszyscy narzekają, że gry idą w strone casualizmu, a jak wychodzi gra w której trzeba troszke dluzej przycelować to juz be. Dzięki temu Borderlands naprawdę przypomina RPG. W którym rolepleju zabijecie wszystko 2-3 ciosami? Długie strzelanie w jednego wroga ( bossa ) przypomina mi różne MMO z elitarnymi mobami, gdzie trzeba się namęczyć, żeby coś zdobyć. Poza tym, wiele zależy też od broni. Może na tych filmikach nie były jakieś dobre, tylko zwyczajnie słabe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być źle zrozumiany, nie jestem za casualizacją gier, po prostu to są moje osobiste odczucia. Nie lubię strzelać, zaznaczam STRZELAĆ z bliska do przeciwnika, idealnie w głowę i patrzeć jak ten bezmyślnie z lekkim urazem dalej na mnie napiera. Co innego kiedy walczyłbym bronią białą, wtedy mogę stać i siekać gościa nawet godzinę czy więcej jeśli byłoby to rzeczywiście konieczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy w ogóle mówicie bo już się pogubiłem o_O Kilka słów, bo już troche się tą grą interesuje..:

- Będą przeciwnicy badziewni ( czyt. head= dead ), mocniejsi i mocniejsi od mocniejszych ;d. Od rodzaju przeciwnika będzie też zależeć jego AI. Najsłabszy bandyta będzie lecial na chama " byle dalej ", ci mocniejsi już trochę się postarają.

- Wiele zależy od tego jaką broń używamu przeciw jakiemu wrogowi (efekty np. ogień poważnie ranią jakiś tam typ moba itp.)

- Żeby wogóle zabić jakiegoś mocniejszego przeciwnika musimy mieć dobry sprzęt ( oprócz broni również tarcze i artefakty [ZNACZNIE wzmacniają naszego bohatera])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo ma byc po premierze :/

Nietypowe rozwiązanie :happy:

Osobiście, mimo iż mój komputer mógłby dostać przepukliny próbując udźwignąć tą grę to jednak czekam na nią niecierpliwie. Sądzę, że będzie to swoisty " kamień milowy" gier komputerowych. Połączenie RPGa z FPSem przy dobrze dopracowanych elementach może być mieszanką wybuchową, a oryginalna grafika przypieczętuje sukces gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietypowe rozwiązanie happy.gif

Osobiście, mimo iż mój komputer mógłby dostać przepukliny próbując udźwignąć tą grę to jednak czekam na nią niecierpliwie. Sądzę, że będzie to swoisty " kamień milowy" gier komputerowych. Połączenie RPGa z FPSem przy dobrze dopracowanych elementach może być mieszanką wybuchową, a oryginalna grafika przypieczętuje sukces gry.

Uważam dokładnie tak samo, ale jak patrze na niektore komentarze, to ludzie mają inne zdanie. Mam nadzieje, że gra dobrze się sprzeda. Po pierwsze Gearbox dostanie to na co zasłużył. Po drugie, producenci zauważą, że warto inwestować w nowe tytuły i eksperymentować z grami. Ile można grać w sequele? Zawsze pociągały mnie świeże i oryginalne gry ( np. Mirror's Edge ). Borderlands to dla mnie najciekawsza produkcja tego roku ( może i następnego ) i nie ma szans, żebym jej nie dorwał :ninja: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ta gra może się okazać przełomem w skostniałym gatunku. Też czekam na nią z niecierpliwością, ale wątpię czy kupię edycje premierową, raczej jak już trafi do tańszej serii (priorytetem na październik jest dla mnie kupno Tropico 3 :happy: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra, to praktycznie przełom i wygląda na to, że czeka nas coraz więcej takich. Choćby ''Range", jest zrobiony na podobnej podstawie, czyli kreskówkowa grafika, FPS i RPS w jednym, oraz walki samochodowe na pustkowiach nieprzyjaznego świata. :laugh: Niewiem jak wam, ale mi się to podoba bo twórcy nareszcie zrozumieli co tak naprawdę lubimy i udało im się to połączyć w kapitalny sposób! Jak dla mnie bomba. :klaszcze:

P.S. Jestem nowy, a to mój pierwszy post, więc jak by co to prosiłbym o tymczasową wyrozumiałość (mam 13 lat) i jakieś wskazówki, jeśli muszę coś wiedzieć. Dziękuję. pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonizacja kinowa jest wręcz pewna. Ciekawe, czy pokuszą się na pełną lokalizacje z dubbingiem. Jeśli miałby brzmieć żenująco w porównaniu do oryginalnej, to niech sobie darują wysiłki. Trailery, gdzie możemy usłyszeć przekomiczną postać robota (nazwa wyleciała) utwierdza mnie w przekonaniu, że angielska wersja głosów może być świetna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę związku wychodzenia gry na konsoli a ich DLCowatości. Neverwinter nights miał sporo DLC a był produkcją stricte PCetową. To raczej zależy od twórców, Bioware co i rusz do swoich produkcji wypuszcza DLC. Nie wiem tylkoco zrobią panowie odpowiedzialni za Borderlands....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...