Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kraven2000

Fallout 3

Polecane posty

Bron lekka.

I rada na przyszłość: jak nie jesteś pewien, jaki to rodzaj broni, to otworz okno ekwipunku, i trzymając jakiś klawisz na klawiaturze numerycznej (np 1, 2 ,3 itd) tak, jak byś chciał przyporządkować tą broń do tego klawisza, przyjrzyj się jaka jest ikona dla tego przedmiotu. Jest kilka wariantów - młot - broń do walki wręcz, rakieta - broń cięzka, karabin - broń lekka, błyskawica - broń energetyczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę Kylo200, o zamieszczenie kilku zastosowań VATSa, postaram się napisać tyle, ile sam do tej pory zauważyłem.

Mały dopisek, jeżeli pozwolisz...

6. Celowanie w broń - pozwala rozbroić przeciwnika, niszcząc jego uzbrojenie; w przypadku granatów powoduje ich detonację w ręce właściciela (jeżeli zauważysz, zanim rzuci).

Jeszcze dopisze od siebie nowe odkrycie. Granat detonuje się w ręce ale to nie wszystko. Rzucony przez wroga da się go wyłapać w powietrzu dzięki VATs. O dziwo miałem aż 95 % na trafienie ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zażyłem ok. 30 Rad-Xów i ok. 15 Anty-Radów, po czym zacząłem latać po całej kabinie w poszukiwaniu jakiegoś ukrytego przycisku, który jakiś wredny programista zapewne schował po drugiej stronie tekstury. Klikanie w enter na nic się zdało, tak samo jak urządzenie do dodawania filtrów. Nawiasem mówiąc, strasznej głupoty się dopuściłem:

po rozwaleniu Enklawy, cały wesoły pobiegłem do Cytadeli. Pogadałem z kimś, kto... zabrał mi pojemnik z FEVem. Oczywiście, za moim pozwoleniem. Poczytałem nieco i dowiedziałem się, że w ten o to błyskotliwy sposób pozbyłem się możliwości zobaczenia "złego" zakończenia -.-'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem grać. Już od początku zauważyłem dużą "oblivionowość" gry (to było do przewidzenia ;) ), ale że jestem fanem Obliviona to mi to pasi. Klimat oczywiście zupełnie inny, bardzo fajny z tego co wstępnie zauważyłem. System V.A.T.S. również bardzo mi się podoba, fajne są animacje walk. Świetne są też profity,nie sądziłem, że będzie tak dużo świetnych patentów, po prostu nie wiedziałem co wybrać :D Ogólnie na razie gra mi się bardzo spodobała, zobaczymy co powiem po paru porządnych godzinach grania (ledwie z krypty wylazłem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paguł - przyjrzyj się dokładnie jaką cyferkę pokazuje ci nad celownikiem i wciśnij "e" (użyj) a potem na enter najedź i "e". Mi często pokazywało 5 zamiast 6 i zonk!

A jak chcesz obejrzeć wszystkie możliwe zakończenia to

w folderze Fallout 3\Data\Video użyj RAD Video Tools - programik otwiera pliki .bik

.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek sprzedałem Mezotron,

urządzenie służące hipnotyzacji i tym samym potrzebne do wykonania misji i porwaniu ludzi do niewoli miasteczka Paradise Fall....

Co robić? Gdy jeszcze raz przychodzę do tego handlarza co mu sprzedałem to nie ma tego urządzenia ;/ . Czy można kupić, ukraść lub zdobyć to urządzenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To urządzenie ma tylko jedno ten jeden gość w Paradise Falls i oddaje przy queście. Jak zniknęło u tamtego sprzedawcy to nigdzie się nie znajdzie i nie kupi nowego. Zostaje chyba tylko awaryjnie coś takiego

W konsoli można wpisać kod na przedmiot, najpierw znak ~ a potem player.additem 000BF5A4 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi otwiera się mniej więcej tak:

Trzeba zejść do piwnicy i użyć tam komputera do kontroli drzwi. Zejście jest z tyłu placu koło strzelnic po przeciwnej stronie co drzwi do wieży, a nie to w środku wieży. Drzwi nie da się otworzyć wytrychami, klucz ma Gustavo i Herbert Dashwood. Z Herbertem powinno udać się pogadać, a Gustavo trzeba zastrzelić albo okraść, po dobroci klucza nie odda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem, odinstalowałem K-lite Mega pack plus reinstalowałem F3. Znowu chodzi. Co ciekawe, owa paczka kodeków uszkodziła jednocześnie Red Alerta 3, również musiałem zreinstalować. Serdecznie odradzam wybór tego produktu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam K-Light MCP i nie miałem przez niego problemów.

Sniper - ten stary to drań, ale ja postanowiłem rozwiązać to inaczej

wziąłem misję żeby zabić Roya, pogadałem z Royem i przekonałem mieszkańców do ghouli i w nagrodę dostałem od Roy'a maskę ghouli. Wtedy dzikie ghoule cię nie atakują i łatwo nabić XP easy kill-ami

:D

Mam też jedno pytanie odnośnie sprzymierzeńców: zamierzam niedługo przejść znowu, bądź wykonywać misje po akcji z Enklawą i mam takie oto pytanie do tych co grali jako ci źli:

Czy jak się ma za kompana supermutanta Marva z misji z G.E.C.K. to podąża on za nami bez względu na karmę czy tylko jak jesteśmy dobrzy?

Dodam iż robiłem tą misję na lvl 20.

I jeszcze jedno do tych "złych":

Czy u was też dało się wejść do tego sklepiku w Bractwie i okraść tą kolesiuwę za ladą?

:D Tyle że u mnie nie było branie jej przedmiotów jako "ukradnij" :D Easy Money :D I to jako dobry

Miałem Boże Narodzenie chyba :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o pomoc :D a więc zauważyłem że celownik porusza mi się z lekkim opóźnieniem co okrutnie przeszkadza w strzelaniu. Gra mi chodzi płynnie i wogóle, a więc nie ma mowy o zacinaniu się. Czy można to jakos ustabilizować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...