Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kraven2000

Fallout 3

Polecane posty

Lepszy motyw- niedopatrzenie programistów.

Z Megatony poszedłem do Rivet City i pogadałem z pierwszą interesującą osobą- jakąś dr Li. Bah- zadanie główne przesunięte o kilka punktów. Po godzinach poszedłem do rozgłośni i pogadałem z Dogiem -> zadanie na talerz -> klucz do kryjówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mnie najbardziej zastanawia. Gdy się wykonuje zadania poboczne to po zadaniu z mrówkami (chyba "ONE!"), gdy mamy znaleźć rodzinkę dla tego chłopaczka to w Rivet jak za dużo się rozgadasz, to akcja idzie do przodu. Ale o tym twórcy wiedzieli, bo przecież sami zrobili sobie zawody, kto ukończy najszybciej grę. Ale takie rozwiązanie jest logiczne, w końcu jak spotkasz kogoś z konkretnymi informacjami to nie idziesz po strzępy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten fakt akurat doceniam. Fabuła przestaje być liniowa. Ja gadałem z panią doktor świadomie, coś tam o niej słyszałem a do Trzy Pieska (Boże, jakie durne tłumaczenie dle Three Doga, szczęście że gram w wersje angielską z polskimi napisami) nie chciało mi się iść.

Offtop się z tego robi powoli....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej tylnej bramy sam nie otworzysz, musisz pogadać z szeryfem, że koniecznie chcesz iść od krypty i dopiero wtedy otworzy bramę, albo pogadać najpierw z szeryfem o wejściach do krypty i potem jednym z dzieciaków, chyba Josephem, żeby włączył zasilanie do drzwi, wtedy możesz zhackować terminal i wejść do krypty bocznym wejściem omijając trochę jaskiń z super mutantami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się z im pogadać z sukcesem otworzył mi ta bramę, ale poszedłem na około przez te drzwi przy których komputer nie miał zasilania. Jestem już w krypcie i pozostałe mi znaleźć G.E.C.K.- a. Niestety muszę go szukać ręcznie bo na mapie nie jest wskazane gdzie on jest. I mam jeszcze jedno pytanie: jak daleko do końca gry? Myślę, że już dosyć blisko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.

Za szybko skończyłem motyw Androida. Zorientowalem sie jak juz bylo sporo po ptakach a nie chce mi sie wracac do tego zagadnienia. Pytanko moje brzmi. Czy mozna jeszcze gdzies znalezc karabin plazmowy? Jak tak, to gdzie?

Pozdrowki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karabinów plazmowych jest pełno, mniej więcej co drugi żołnierz Enklawy taki ma i zaczną się ci goście pojawiać na całej mapie, gdy już zrobisz quest z wejściem do Cytadeli Bractwa Stali. Jeden taki karabin leży w laboratorium w Cytadeli i można zabrać, jak nie znajdziesz podczas questu z Cytadelą karabinu przy trupie. Ale jak chcesz tą ulepszoną wersję, to nie ma innej szansy żeby ją zdobyć niż ten quest z androidem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak chcesz tą ulepszoną wersję, to nie ma innej szansy żeby ją zdobyć niż ten quest z androidem.

Dzieki za podpowiedz. Jak bede przechodzil gre drugi raz, to wtedy postaram sie zdobyc te giwerke. Na razie radze sobie konwencjonalnie a na brak kasiorki i amunicji nie narzekam (nauczony poprzednimi odslonami Fallouta giwery i sprzet znajduje w terenie i przy trupach)

P.s. Ciekawostka. Przed wejsciem do Evergreen Mills jest bocznica kolejowa. W jednym wagonie jest wozek sklepowy, w ktorym zamkniety jest pluszowy miś. Przygotujcie sobie najmocniejsza giwere o uwolnijcie misia. Nastepnie odwroćcie sie o 180° i zacznijcie nawalac z czego fabryka dala. Tak bliskiego kontaktu z uzbrojonym Bechemotem dlugo nie bedziecie mieli :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej help skończyłem Fallouta3 normalnie, jako zły, a teraz chcę jako bardzo dobry i mam problem: Jestem w krypcie 112 wlazłem do fotela błogości i jestem chłopcem w czarno-białym świecie Jako zły i normalny robiłem zadania od tej dziewczynki i traciłem cholernie dużo karmy jakaś babcia gada że w opuszczonym domu jest zamaskowany terminal ale szukałem i nie ma są :pusta butelka, pustak,radio, krasnal ogrodowy i coś jeszcze te rzeczy jak się je aktywuje wydają nutki jak odblokować ten terminal HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLLPPPPPPPPPPPP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej help skończyłem Fallouta3 normalnie, jako zły, a teraz chcę jako bardzo dobry i mam problem: Jestem w krypcie 112 wlazłem do fotela błogości i jestem chłopcem w czarno-białym świecie Jako zły i normalny robiłem zadania od tej dziewczynki i traciłem cholernie dużo karmy jakaś babcia gada że w opuszczonym domu jest zamaskowany terminal ale szukałem i nie ma są :pusta butelka, pustak,radio, krasnal ogrodowy i coś jeszcze te rzeczy jak się je aktywuje wydają nutki jak odblokować ten terminal HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLLPPPPPPPPPPPP

No dobra, nie powiem Ci sekwencji stukniec wprzedmioty, bo za prosto bedziesz mial :> Jak pukniesz w zly przedmiot, to po dzwieku bedziesz mial taki bzztt.. to znaczy ze zle i sekwencje trzeba powtarzac od nowa. Zacznij od zepsutego radia :)

A jak chcesz to zalatwic po dobremu, to uruchom program: chinska inwazja i przygladaj sie uwaznie. Nie boj sie nic Ci nie zrobia :) Potem mozesz zagadac do ten nawiedzonej dziewczynki.. jest juz niegrozna. Powodzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX a i jeszcze jedno buda dla psa też się liczy?

Nie, nie musisz do niej zagladac. Zawartosc budy nie bedzie ci potrzebna

P.s. Zauwazylem ciekawa rzecz. A mianowicie, dałem gosciowie (palladyn Cross) z druzyny helm wspomagany i "Gienka" maksymalnie naprawionego (po misji ze straznikami Relly masz do wyboru pancerz straznika lub owego Gienka. Jest to mocno zmodyfikowane działko obrotowe, ktore po maksymalnym naprawieniu czesciami z innych dzialek daje mi 107 punktow uszkodzen, co przy zwyklym dzialku 70 jest znaczna roznica). Dalem jej troszke pestek do tej giwerki, to: Ile by nie oberwala, pancerz nie ulega zniszczeniu. Ile by nie strzelala giwera nie psuje sie i nie konczy sie jej amunicja. Jak jej dasz kilka stimpakow, med-x i antyradow, to gosciowa sama sie leczy ale nie ubywa jej nic z medykamentow. Co ciekawe amunicji tez jej nie ubywa. Po prostu chodzace perpetum-mobile.

Acha sprzet w 100% sprawnosci nie moze sluzyc jako dawca do naprawy innego sprzetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...