Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kraven2000

Fallout 3

Polecane posty

Jeśli dysponujesz zdolnościami perswazji, możesz przekonać burmistrza do bezzwłocznego umożliwienia Ci dostępu do aktualnego celu. W przeciwnym wypadku będziesz musiał wykonać dla niego przysługę, a mianowicie uratować porwane przez łowców niewolników dzieci. Uaktywni to poboczny quest Ocalenie z raju.

Jeśli nadal nie da rady, to załapałeś buga :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zapomniałem z nim pogadać po wejściu do miasta i dlatego nie mogłem przejść dalej.

Już wszystko działa i właśnie grę przeszedłem. Nie powiem, bardzo fajna gra była, ale krótka, zajęła mi niecałe 16 godzin.

Aha, da się jakoś przerwać ślub w Rivet City po podaniu lasce ant pheromones ? Brakowało mi takiej opcji, że ksiądz się pyta czy ktoś ma coś przeciwko na co ja bym wyjechał, że to wszystko fake i dałem jej feromony.

A może istnieje taka opcja, ale ją przeoczyłem ? Wie ktoś ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się zapytam o parę rzeczy:

1. gram moim sposobem, tzn. zatrzymuje się w jakimś mieście na bardzo długo, badam jego obrzeża, powoli zdobywam doświadczenie. (aktualnie wciąż siedzę w megatonie, a mam już 7 poziom). wykonałem kupę zadań pobocznych. tylko, że nagrody są śmieszne! rekordowa suma, jaką udało mi się uskładać to 320 kapsli. więc tak: jak dobrze zarobić, gdzie zdobyć dobra zbroję i broń? (aktualnie mam utwardzamy pancerz krypty, pistolet laserowy i jakąś strzelbę.)

2. podczas gry nie mogę patrzeć na piękna grafikę, wspaniałe efekty działania VATS itp. tylko na stan amunicji! ona ciągle się kończy, a w sklepie w megatonie to tak się dozbroję, że lepiej nie mówić. skąd brać dużo amunicji?

3. w zadaniu Więzy Krwi muszę znaleźć Rodzinę. Byłem już w kryjówce hamiltona, na stacji metra i w kinie samochodowym, ale nigdzie tych lamek nie ma. gdzie mam ich szukać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dobrze zarobić to jest raczej trudno, bo z questów kasy mało, zostaje sprzedawanie śmieci, najlepiej skup się na zbieranie niepotrzebnej amunicji i narkotyków, bo nic nie ważą a za np. rakiety albo ogniwa energetyczne jest niezła kasa, i przy kupowaniu raczej skup się na handlu wymiennym, zostawiając kapsle na łapówki i inne takie, gdzie nie ma normalnego okna wymiany. Jak jesteś złym to łatwo i za niezłą kasę można łapać niewolników dla Paradise Falls, szczególnie bandytów, paralizator działa prawie zawsze i jest ich pełno. Dobra broń powinna być w prawie każdym sklepie, karabin myśliwski. Amunicja jest prawie wszędzie, na zabicie celu idzie mało nabojów i jest celny i mocny. Dobry pancerz to teoretycznie gdzieś od połowy gry power armory, ale chyba najlepiej się sprawdza pancerz najemników, z questu gdzie się ich ratuje z hotelu w ruinach miasta.

2. Dużo amunicji też raczej się nie znajdzie, najlepiej chodzić z kilkoma broniami na różne rodzaje amunicji i pojedynczych albo słabych kasować bronią do walki wręcz albo używać krytyków z ukrycia.

3. Goście siedzą w tunelach w Maresti

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. w zadaniu Więzy Krwi muszę znaleźć Rodzinę. Byłem już w kryjówce hamiltona, na stacji metra i w kinie samochodowym, ale nigdzie tych lamek nie ma. gdzie mam ich szukać?

Wchodzisz do metra i spotykasz Ghoula, ktory Cie prosi o jakis cukier. Przed stacja jest spozywczak i tam go znajdzies na polce. Jak polazisz pozniej po mieszkaniu tego Ghoula, to kolo 3 beczek od ktorych promieniuje jest wlaz do kanalow. Otwierasz go, schodzisz na dol i dostajesz sie do tuneli metra (uwazaj pulapki, miny itd, rob czesto sejwy) Po znalezieniu rodzinki mozesz sobie pogadac z jej szefem. Mi tak udalo sie go zagadac, ze bardzo mnie lubia, wypuscili Iana i sa mi wdzieczni za uklad z miasteczkiem, ktore sobie obrali za cel "krwawych jatek"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. w zadaniu Więzy Krwi muszę znaleźć Rodzinę. Byłem już w kryjówce hamiltona, na stacji metra i w kinie samochodowym, ale nigdzie tych lamek nie ma. gdzie mam ich szukać?

Wchodząc do tunelu metra tak jak kolega napisał wyżej idziesz prosto i zabijasz parę błotniaków i idziesz w prawo i przed bramą stoi gościu możesz mu zapłacić za wejście lub jak jesteś kanibalem to wchodzisz bez niczego!!!A żeby wydostac Iana użyj retoryki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie jaka ktoś rzuca mi linkami pokroju gogle. To ja już sprawdzałem, dlatego sie pytam bo na stronkach z kodami nie ma. Pozatym może dla kogoś zyskuje granie na kodach??

No i jak sie dodaje kodem np amunicje?? player.additem + lkod przedmiotu nic mi nie dodają:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx, ale nie znalazłem kodu na dodanie sobie punktów talentu. Jest tylko ten kod o którym pisałem, ale on dodaje więcej punktów i zaznacza dany talent, jak sie wezimie więcej niż 5 to inne maleją. A mi chodziło żeby ustawić np naprawe na 60, bo lvl nie potrzebuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o perki!! tylko umiejętności np naprawa czy walka gołymi pięściami.

Znalazłem kod modpcs + nazwa umiejętnosci i liczba dodanych punktów, niby kod pasuje ale nic mi nie dodaje. Za to dodawanie special działa. Ale ten kod który chcem nie działa, czy ktoś może mi wytłumaczyć jak go wpisać??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z Falloutem 3 - gra wywala.Na początku,w krypcie wszystko było OK ale teraz,na pustyni gra co chwila wywala do windowsa.

Mój komputer:

Intel PDC 1,8 @ 2,8 Ghz

1 GB ram

Galaxy GF 8600 gt 256 mb ram

Gra chodzi na maksymalnych ustawieniach bez ścięć

Jest jakiś patch albo coś w tym rodzaju?

Oczywiście mam oryginalną gre :)

Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden patch do tej gry i nie wiem czy nie wyszedł już drugi. Poszukaj na stronie Bethesdy.

Pytanie: jak dojść do tej wieży radiowej w poszukiwaniu swego ojca? Idę przez to miasto i jak chce skręcić w kierunku wieży to ciągle napotykam jakieś zawaliska-gruzowiska i nie da się przejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań, gdzie znajde urządzenie do usuwania rads z jedzenia, psa. Jak chować broń i włanczać latarke?? Pozatym mam problem z włamywaniem sie do terminali, nie wiem co trzeba zrobić wtedy, bo wybranie odpowiedniej linijki jest bardzo trudne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie do oczyszczania żywności dostaniesz od kobiety w Megaton, która zleca Ci zadanie, w którym masz jej pomóc w napisaniu przewodnika o pustkowiach (jest w budynku Craterside Supply). Dostaniesz to urządzenie w nagrodę za wypełnienie jednego z zadań.

Broń możesz schować przytrzymując klawisz R.

Latarke włącza się i wyłącza poprzez przytrzymywanie klawisza "tab".

Z włamywaniem do terminali mogę Ci tylko wyjaśnić o co w tym chodzi, bo listy hasel nie mam. Możesz zapisywać grę przed próbą włamania. Musisz wybrać wśród słów wymieszanych w kodzie słowo, które jest hasłem. W prawym dolnym rogu po każdej próbie otrzymasz informację, ile liter ma to słowo, i ile liter z wyrazu który wybrałeś zgadza się z tym, który jest hasłem. Przykład: hasło brzmi "kaszanka". Ty wybierasz słowo "anka". W prawym dolnym rogu pojawi się informacja, że zgodność wynosi 4/8.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazlem dosc prosty a jednoczesnie pozytywny sposob zarabiania kasy. Chodzi o ksiazki z napisem: przdwojenna ksiazka.

Wam sie na nic nie przydadza, ale po jednym quescie z przeszukiwaniem biblioteki dostaniesz informacje, zeby znosic do tej biblioteki wlasnie te ksiazki i oddawac je skrybie z Bractwa Stali. Za kazda ksiazke dostaje sie 100 kapsli. I nie ma gadania, ze skryba jest niewyplacalny. Zawsze ma kasiorke.

Mam pytanko za to. Czy jest cos ciekawego w fabryce rowerow i co jest w zalanej stacji metra kolo tej wlasnie biblioteki?

A jezeli chodzi o rozglosnie Galaxy News. To z ktorej stacji metra (po przejsciu labiryntu) dojdzie sie do tej wlasnie rozglosni, bo jakos nie moge trafic?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezeli chodzi o rozglosnie Galaxy News. To z ktorej stacji metra (po przejsciu labiryntu) dojdzie sie do tej wlasnie rozglosni, bo jakos nie moge trafic?

Cofnij się parę stron w temacie, tam napisałem jak dokładnie nazywają się stacje metra przy tym zadaniu ;)

Włączyłem (wznowiłem) projekt OCZYSZCZENIE oglądam jakieś obrazki i nagle się wykrzacza czy to już koniec gry??

PLiS help

Tak, to już koniec gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...