Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 11/2008

Polecane posty

No to jedziemy z koksem.

Przeciek drugi, pełnej wersji, ale nie drugiej pełnej wersji, lecz ...

jak odgadniecie dowiecie się co miałem na myśli. Chodzi oczywiście o tytuł gry dołączanej do listopadowego numeru CD-Action.

Przeciek taki trochę kombinowany, jak ktoś szybko wpadnie o co mi chodzi w tych obrazkach to potem już błyskiem dojdzie co i jak.

A przeciek wygląda tak:

post-13-1225303605_thumb.jpg

Oczywiście nie uznaję strzelania. Proszę podawać tytuł i jak do niego doszliście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wpisaniu w google Kalikst II i późniejszym wejściu na wikipedie wyskoczyło mi coś takiego

Kalikst II wcześniej Guido, papież, którego pontyfikat przypadał od 2 lutego 1119 do 13 grudnia 1124.

W 1123 zwołał Sobór Laterański I, na którym zdelegalizowano wszystkie małżeństwa księży i ostatecznie wprowadzono celibat.

Za jego pontyfikatu przypada Konkordat w Wormacji, ustalony pomiędzy papiestwem a cesarstwem (cesarzem niemieckim był wówczas Henryk V). Konkordat ten określał stosunki świecko - duchowne. Cesarz: zrezygnował z inwestytury urzędników duchownych, zachował prawa nadawania lenna wybranym przez duchownych dostojnikom, został pozbawiony wpływu na wybór papieża. Konkordat ten skończył spór o inwestyturę, trwający w Europie od X wieku.

Bitwa pod Kokenhausen

Bitwa pod Kokenhausen (lub bitwa pod Kokenhuzą, bitwa pod Koknese), bitwa rozegrana w Kokenhausen (dzisiejsza Koknese) na Łotwie w dniu 23 czerwca 1601, w czasie wojny polsko-szwedzkiej o Inflanty.

Czyżby jakaś gra o średniowieczu? Może Europa Universalis ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...