Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 11/2008

Polecane posty

1.Jest to screen z Pes-a,w dodatku wikipedia jest już nie za nowa,więc 1. to pewnie jakaś starsza wersja pes-a (PES 4?) lub demo najnowszej.

2 nie wiem,ale 3 to słowiańskie uzbrojenie,a GTA 4 opowiada o przygodach słowianina,więc jest to związane z GTA4 (mod?Patch?Demo?)

Demo najnowszej juz bylo wiec odpada.

Jesli chodzi o druzyny na zdjeciu to ci co sie ciesza wygladaja jak Szwedzi lub Brazylijczycy, a drudzy? Irlandia, Slowenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rebus kojarzy mi się z internetem, bądź jakąś siecią. [siatka i wikipedia]

Co do drugiego, to nie widzę powiązania pomiędzy tortem, a starożytnym teologiem.

Trzeci odnosi się do Kaliksta II, papieża w latach 1119-1124. Ale żeby Koloseum?

A czwarty, to bitwa pod Kokenhausen stoczona między Polską a Szwecją w 1601 roku.

Mamy tu różne daty z trzech epok historycznych. Starożytność, średniowiecze i ogólnie rzecz biorąc czasy nowożytne. Nasuwa się na myśl jakaś gra "historyczna". Może któraś Cywilizacja? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinniśmy połączyć tort z tym ariuszem. Po wpisaniu "Tortariusz"w google nie ma nic, po wpisaniu "Tortarius" wyskakuje angielska wikipedia:

"Rodulfus Tortarius[1] (Gien c.1063-c.1122) was a French Benedictine monk of the Abbey of Fleury-sur-Loire, and a poet writing in Latin. A very early version of the story of Amys and Amylion occurs in his work.[2]

He versified the Facta et dicta memorabilia of Valerius Maximus.[3] His range was from comic tales to hagiography, with a Miracles of Saint Benedict[4]."

Kalikst - papież, Tortarius - mnich... Co to za gra? O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...