Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Masters110

Praca konkursowa o Syndicate

Polecane posty

Z troski o jakość naszej pracy i pochylając się z najwyższą uwagą nad waszymi dziełami potrzebujemy trochę czasu. Wasze dobro i opinie są dla nas wartością najwyższą. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w pierwszym możliwym terminie.

Jak śmiałeś "waszymi" z małej litery napisać! Za taki afront należą się pikiety i palenie opon pod oknem! Przecież to gazety są dla czytelników a nie czytlenicy dla gazet więc to chyba oczywiste ze do czasu sprawdzenia naszych prac redaktorzy maja zakaz kontaktu z rodzinami i załatwiania potrzeb dłuzej niz 180 sek. (łacznie z myciem rąk) a Smg dostał nawet limit znaków przy ocenianiu prac bo się zbytnio rozpisywał. Inczej sobie tego nie wyobrażam. Płacę więc wymagam... mać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale co to za szit-sztorm się rozpętał?

Ja zadałem kulturalne pytanie, kiedy można się spodziewać wyników konkursu, z nadzieją, że ktoś będzie w stanie, choć w przybliżeniu, określić termin. Po prostu się nie mogę doczekać. Jeśli takiej możliwości nie ma, to uno problemo - będę czekał ile będzie trzeba.

A tu nagle czytam jakieś aluzje o czasie pracy redakcji, kto jest dla kogo i limicie znaków dla oceniającego.

Poważnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie?

Kompletnie nie poważnie. Jeśli dopatrzyłeś sie tam czegoś ad personam to sory i zapewniam że jest to cos innego niz miałem na mysli.

Btw też się nie moge doczekać wyników choć chyba nie mam co sobie robić zbytnich nadziei.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież to żartem pachnie na milę. Tak wypowiedź SirK133 jak i moja wcześniejsza nie miała na celu popędzania ani nabijania się z Ciebie czy ( Boże ustrzeż ) Redakcji. Na wypadek niedoczytania / braku poczucia humoru mogę zamieszczać dopisek, że to żart. Chociaż wydawało mi się, że to jednak dość oczywiste.

P.S Oczywiście, że miało być "Waszymi" zamiast "waszymi", w tego typu postach zawsze chodzi przecież o to, jacy my ( gracze, czytelnicy, klienci ) jesteśmy ważni. Po prostu się pomyliłem.puknijsie.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuśćmy, że na konkurs przyszło ok. 400 prac. (Co jest liczbą 'od czapy' i moim domysłem*.)

Odliczając od puli ~50 prac, które nie spełniały wymagania .doc, bo były .docx, czy .pdf (nie wiem jak surowo jest to oceniane w tej kwestii, ale przypuśćmy, że konsekwentnie). Odejmijmy kolejne szacowane 50, ktore przekroczyły limit słów, bądź dopuściły sie manipulacji tekstu źródłowego.

Zostaje nam jakieś 300 prac, ktore spełniają wymagania. (A sama taka wstępna weryfikacja zajmuje czas.)

Jeżeli na przeczytanie każdej niewykluczonej pracy redaktor poświeci 10 minut (co i tak jest optymistycznym scenariuszem), wliczając w to ocenę stylistyki, estetyki, spójności fabularnej i oddania ew. ram czasowych (czyli bez wpadek pokroju referencji do czegos co jeszcze nie mogło istnieć) to mamy jakieś 3000min/50 godzin nieprzerwanej pracy dla jednej osoby. Wliczając w to jeszcze prośbę o konsultację do innego redaktora po 'drugą opinię', zebranie dajmy na to zwycięskiej dziesiątki i decyzje wszystkich redaktorów zaangażowanych w akademię co do miejsc na podium- doskonale rozumiem ogrom pracy, ktory trzeba w ten konkurs włożyć.

Co z drugiej strony nie oznacza, że nie jestem ciekaw i nie sprawdzam głównej codziennie. Ale wiem, ze wymaga to cierpliwości, bo domyślam sie, ze cieżko nad tym pracują. :)

*Nie poparte zadnymi badaniami, szacując członków akademii plus Ci, którzy możliwie zgłosili sie tylko ze względu na konkurs

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie rzucania prac w górę i patrzenia która gdzie spadnie? Łeee a specjalnie dałem cięższy plik ;)

Odliczając od puli ~50 prac, które nie spełniały wymagania .doc, bo były .docx, czy .pdf

Kto w tym momencie rzucił sie sprawdzać format swojej pracy jak ja?

Gdybym miał zgadywać to powiedziałbym ze prac było z 40-60 ale sporo z nich jest na bardzo porównywalnym i wysokim poziomie więc ich ocena zajmuje sporo więcej niz 10 min. ale to tez takie moje domysły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę przeczytanie jednego opowiadania na 4500 znaków to zajęcie na minutę/dwie.

Na pewno nie dziesięć.

A ile prac było? 40 czy 400? Tego nie wiem i dlatego pytam.

Dodajmy, że przy istniejącym szablonie problemem może być ocena... Bo opowiadania będą bardzo podobne. Wszystkie.

JAKIEKOLWIEK słowo od redakcji byłoby miłe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przeczytałem o tym rozszerzeniu pliku i blady strach na mnie padł :) nie chciałem sprawdzać będąc święcie przekonanym, że dałem plamy i wysłałem .docx... Na szczęście nie wytrzymałem, sprawdziłem i był .doc! :D

Tak czy inaczej najbardziej właśnie boli ten brak oficjalnej informacji. Bo nawet zwykłe "pamiętamy o Was, po prostu nie mamy czasu" byłoby 100000000 razy lepsze od własnych domysłów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...