Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Masters110

Praca konkursowa o Syndicate

Polecane posty

Papkin, te cheerleaderki to mnie kosztują za godzinę wiesz? Mam przynajmniej nadzieję, że zapewnienie jury korzyści niematerialnych acz jak najbardziej "namacalnych" załatwi sprawę ;P Tak w sumie sobie myślę że gdybym mu ich nie posyłał to prace mogłyby paradoksalnie być ocenione wcześniej... sorki, moja wina ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą. Jest tylko jedno małe "ale" Papkin nie jest jedynym redaktorem, już dawno za sprawdzanie mogli się wziąć, np. 9kier i Cursian.

Pozwól, że jednak sami zajmiemy się naszą organizacją pracy, bo guzik o niej wiesz. ;) To, że czegoś nie widać, nie oznacza, że ktoś nie pracuje, to po pierwsze. Po drugie łatwo tak rozporządzać czyimś czasem wolnym, nie? ;) Wybacz dosadność, ale masz do nas pretensje, nie myśląc w ogóle o tym, że każdy z nas ma swoje obowiązki, a też chcielibyśmy czasem odpocząć od pracy. Dajemy z siebie w ramach tego dodatkowego projektu, ile możemy, ale zwróć uwagę, jak dużo ludzi jest w Akademii (setki osób!) i jak mało jest zajmujących się nią redaktorów. To oczywiste, że będą różnego rodzaju opóźnienia. Wrzuć na luz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga 9kier, wszystko to jest jasne. Nikt (chyba) nie ma pretensji, konkurs emocjonuje po prostu uczestników jak mało które wyzwanie z Akademii :). Ja w każdym razie żadnej urazy nie żywię, zapytać jednak muszę - czy możemy się spodziewać wyników konkursu w dniu dzisiejszym? Czy lepiej uzbroić się jeszcze w cierpliwość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około dwumiesięczna przerwa od zapoczątkowania konkursu, brak informacji zwrotnych dotyczących jego rozwoju... To przykłady, na które na pewno można przymknąć oko. Żal budzi jednak fakt, że zamiast owych niezbędnych informacji zostają publikowane tak bezwartościowe newsy jak "Kojima pyta was, czy się ogolić", trailery filmu "Suicide Squad", czy w końcu wiadomości o śmierci osób z branżą gier niepowiązanych lub powiązanych nieznacznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co ta afera. Wasze życia zależą od tych wyników czy jak? Będą kiedy będą. Trzeba mieć czas a nie zegarki.

Tak, dokładnie, moje życie od tego zależy i już wisi na włosku. Obiecałem Wani bluzę z asasinem, a Wania nie lubi czekać.

A poważniej do sprawy podchodząc - ciekawość to rzecz ludzka i mi doskwiera, a poza tym lubię mieć jasność w takich sytuacjach. Forum jest od tego, między innymi, żeby zadawać pytania. Nie dzwonię do redakcji co pięć minut z pytaniem o konkurs, także nie bardzo rozumiem Twoje zniecierpliwienie wink_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papkin zajmuje się konkursem i niestety nie mogę się wypowiadać za niego. Nie mam z nim nic wspólnego, podobnie jak z newsami, które się pojawiają na cdaction.pl ;) Ale podrzuciłam mu link do tego tematu, więc mam nadzieję, że się w wolnej chwili zjawi i odpowie na wasze pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Edgarzyc - Któż jest większym marudą - maruda, czy maruda marudzący na marudzenie marudy

Zalezy od tego jak bardzo maruda marudzi, bo maruda marudzący na marudnego marude marudzącego od jakiegos czasu automatycznie jest mniej marudnym marudą niz maruda :P

Ale zdanie mi wyszlo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie skrzynki, wysłali już powiadomienia do wybranych osób.

trololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to wiercenie dziury w brzuchu, ale czuję się już trochę skonfundowany biggrin_prosty.gif

Wyniki konkursu na podpisywanie screenów zostały już ogłoszone, ale nadal nie znamy wyników konkursu związanego z AC, który odbył się w grudniu.

Co ciekawe, Papkin twierdzi, że ma już wszystkie prace sprawdzone i ocenione. Zatem wychodzi na to, że pozostaje jedynie kwestia ogłoszenia wyników.

Panie Papkinie, co się tutaj dzieje, lud pyta? biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...