Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Masters110

Praca konkursowa o Syndicate

Polecane posty

Zauważmy, że podpisy pod screenami to 3 zdania na użytkownika i możemy sobie dokładnie policzyć ilu użytkowników wzięło udział. Z AC jest ok. 1,5 strony maszynopisu na użytkownika x niewiadoma ilosć tychże. W dodatku w przypadku screenów jury było jednoosobowe, a do opowiadań może ktos jeszcze z redakcji chciał wtrącić trzy grosze i dlatego sprawdzanie prac nie skończyło się na Papkinie... Dywagacje takie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja na innej stronie czekam na wyniki konkursu od ponad roku, juror jeszcze nie przeczytał nawet wszystkich prac :P Mam nadzieję, że Papkin nie zainspiruje się tym i jednak wyniki zamieści, a nie będzie trzymał dla siebie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, pewnie z komunikatem o przeczytaniu prac i "posiadaniu wyników" jest jak z tą polską policją jadącą do stłuczki. Zawsze oddzwaniają po 45 minutach z pytaniem czy dalej się na nich czeka, bo krążą po okolicy - a przyjeżdżają po 90 minutach. Jakim cudem? Ano w momencie połączenia krążą faktycznie - z tym, że jeszcze po komisariacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wyluzujcie, gdzie się tak spieszycie? W ostatnim tygodniu był deadline i sam się dziwię, że Papkin znalazł czas na wystawienie wyników konkursu ze screenami. Obiecał rozwiązenie, więc nam pozostaje tylko czekać. Poganianie go nikomu i niczemu nie pomoże, a może nawet zaszkodzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieniony wiatr fale goni zachodnie.

Cierpliwości padawanie. Cierpliwym być musisz. Umysł oczyść i medytować udaj się, a rozwiązanie przyjdzie w końcu. Pośpiech, gniew, pożądanie, droga na ciemna stronę to. Bacznym bądź, byś nie zbłądził. Papkin swoje zadania ma, a padawanów zadanie - nauka. Czekaj więc i ucz się, a prawdziwym Jedi kiedyś zostaniesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem wyjątkowo udziału, ale z nagrodami w tym konkursie jest trochę tak, że efekt wow mają tylko wtedy, kiedy są na czasie. Nowe asasyny wychodzą co rok, dwa, więc bluza i laska najbardziej przydałyby się w okolicy premiery, a po pewnym czasie ubieranie się w nią to będzie taki odpowiednik koszulki z napisem "Międzyzdroje 2008" wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wydać, zwycięzców cechuje cierpliwość- dwóch pierwszych wygranych ani razu się nie wypowiadało w tym wątku ^^ a skoro prac było kilkaset, to poziom tych nagrodzonych musi być bardzo wysoki! Serdeczne gratulacje dla autorów- nie mogę się doczekać, żeby je przeczytać. +Chyba Papkin machnął się przy pisaniu newsa z wynikami, bo nie ma użytkownika"mezozar"; pewnie chodziło o nick "mezoar"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aye, zdobywca trzeciego miejsca melduje się w tym wątku! Wielkie podziękowania dla Papkina i gratulacje dla dwóch innych zwycięzców. Warto było czekać - coś czuję że koszulka zawojuje toruńską Cybermachinę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie zostały opublikowane? Ostatnim, związanym z konkursem newsem na głównej jaki mogę znaleźć, to http://www.cdaction.pl/news-43339-1/akademia-cd-action-konkurs-na-opowiadanie-w-swiecie-ac-syndicate-wyniki-i-podsumowanie.html. Niestety, ale tutaj prócz obietnicy opublikowania zwycięskich prac "jeszcze w ten weekend" (6-7 luty) nie ma o nich więcej żadnych informacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zrobić tak z konkursem na zapowiedź DL, odzew był niemal zerowy ;b Ale moim zdaniem możesz śmiało założyć temat [niezielony] Praca na konkurs AC: Syndicate. Chętnie obejrzę w wolnej chwili. Kto wie, może nawet sam się skuszę i opublikuję.

Ale tym razem nie jako pierwszy ;b

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...