Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

Cóż za niefart: przetopiłem kilka rzeczy żeby z Nataszy zrobić Tomisława. Godzinę później na melee map (szkocki zamek Demomana, zajefajna mapka ;)) wypada mi Perski Przekonywacz i Tomisław.

Poza tym, przetopiłem Łowcę, który bardzo by mi się przydał na tej melee mapie.

Czy jest jeszcze sprawiedliwość na tym świecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Trochę mnie natomiast drażni, że Valve nie przykłada zbyt dużej wagi do testowania broni, i potem wszystko jest "prostowane" (czyt. nerfione) na bieżąco.

Podobno po to wprowadzili betę. Podobno. Szkoda tylko, że jeden Detonator był w niej testowany...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziś dużo i na szczęście ludzie już rzadziej używają tych laserów, na tyle, że jest to do zniesienia i nie przeszkadza. Dodatkowo dzisiaj po raz pierwszy widziałem właściwe ich wykorzystanie: sold czekał, aż dam ubera hewiemu, puszczał dezaktywację na sentry, a hewi spokojnie niszczył. Byłem naprawdę mocno zdziwiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio to widziałem, jak ktoś nauczy się do czego można wykorzystać laser niszczenie działek idzie bardzo sprawnie czasem nawet sam eng nie da rady naprawić bo wyłącza mu też zasobnik.

Dziwna sprawa Brat przerabiał sobie przedmioty na metal zrobił refined metal i zdziwko przedmiot nie może zostać wymieniony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super. Jeżeli przyzwyczaisz się, że masz 3 pociski zamiast czterech jednego i nie będzie ci to sprawiać kłopotu, to IMO zwiększona szybkość pocisku bardzo się przydaje. W każdym razie często normalnej rakiety wystrzelonej ze średniej odległości (o ile nie leci chamsko pod nogi) można uniknąć, natomiast z ta z LL może być już gorzej(dla wroga)/lepiej(dla Ciebie).

EDIT: My mistake

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do magazynku się przyzwyczaiłem bo obecnie gram z Czarną skrzynką. W niej często się przydaje możliwość tego, że za zadane obrażenia jest +15 życia. Jasne mogę kupić i zachować skrzynkę, ale wole sobie wytworzyć, a do tego bym musiał zużyć ją. Dlatego pytam o zdanie. :) Czy jest jakaś fest różnica między tymi dwiema brońmi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, skrzyna jest seksowniejsza. Ja nie mam zazwyczaj problemu z ominięciem pocisku i ze skrzyny, i z liberki. Z trafieniem też nie, a pocisku diabelsko mi brakuje. Tym bardziej, że teraz latam z laserem a on ma 5 pocisków. :f

że masz 3 pociski zamiast jednego

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy do aczików polegających na zabiciu X wrogów (np. soldem czy Scoutem) podczas Ubera można użyć Kritza

Ciekawostka: grałem dzisiaj trochę na UKCS i po raz pierwszy trafiłem na żebraka - "hakerzy włamali mi się na konto i zabrali wszystkie itemy, dajcie mi hat jakiś" :laugh: Mi ninja włamali się na konto i ukradli wszystkie unusuale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem sobie dzisiaj ten nowy laserowy pistolet dla solda, "Prawy bizon" bodajże. No i muszę powiedzieć, że dla mnie jest o niebo lepszy od shotguna, zwłaszcza na większy dystans. Udało mi się dzisiaj już parę killi z niego zaliczyć, cóż, warto było się bawić w wytwarzanie.

Dlaczego w ogóle wziąłem się za tworzenie przedmiotów? A bo mi się miejsce w plecaku skończyło o_O

I żeby sobie je powiększyć muszę zapłacić Valve (aż mi się przypomniały szalone czasy sprzed filtrów spamu, czyli "how to make your penis bigger in 3 days!"). Ja zawzięcie odmawiam płacenia Valve, więc na dzień dobry pozbyłem się dubli, potem wywaliłem skrzynki, i nagle miejsce się zrobiło. Zwłaszcza, że i tak gram niemal wyłącznie soldem, szpiegiem i grubym, więc dużo przedmiotów mi nie trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eskel047 wiesz zdaje mi się, że skrzynki nie są nic warte .Ktoś mi próbował wepchnąć jakieś skrzynki z serii poniżej 10 w wartości 1 zwykłego itema .Ale posłałem go (no po prostu się nie zgodziłem).Zdaje mi się ,że skrzynki nie są nic warte .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogo stać i jest zapaleńcem gry to skrzynki przygarnia i otwiera po czym wymienia to co wypadło.

Co do płacenia Valve sam doładowałem sobie konto za 5 euro kupiłem coś za bodajże 0,79 euro i konto premium wskoczyło straciłem da dobrą grę nie całe 2 zł, resztę trzymam aby doładować za więcej i wyłapać jakąś promocje na Steam.

Przecież nikt nie zmusza nas do kupowania itemów w sklepie man.co skoro wypadają i można się wymieniać lub je Crafcic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami (szczególnie jeżeli chodzi o nowe skrzynki zawierające strange weapons) da się znaleźć ludzi, którzy wręcz ich poszukują, ale jest ich coraz mniej. Jeżeli o resztę chodzi, sprawdzaj trade posta albo usuń je po prostu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie tak. Ale przewalutowanie kosztuje też tyle samo... Czyli wydam nie 2 zł w sklepie tylko jeszcze na przewalutowanie 2 zł. CO JEST GRANE?

Druga sprawa. Gdy gram demomanem to wchodząc na skrzynkę z ammo nie odnawia mi się ammo w granatniku i bombach samoprzylepnych CO JEST GRANE?!!! Tylko przy zasobniku i w bazie się mogę doładować amunicją. Nie raz musiałem za przeproszeniem D%mać do swojej bazy bo mi się skończyło ammo a zasobnika nie było. Coś tak śmiesznego,żałosnego whatevaa.... To jest jakiś bug czy tylko ja tak mam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...