Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

Ten cały "grockets" to kupa złomu ,nowa niewydana czapka dla solda przypomina kupę złomu .A która klasa ma w swoim opisie ,że sam robi bronie ? PYRO !!! .To znaczy jedno a mianowiće : Meet the pyro nieubłaganie nadchodzi ,i nawet sam Gaben tego nie powstrzyma .Dum Dum Dum Duuum ! (chwila nieustannej grozy i niepewności ) .Jak myślicie czy to może być ukryty zwiastun meet the pyro , czy tajemnicze plotki o tym ,że meet the pyro wyjdzie za 3 miesiące są prawdziwe ? Czy to może jest zwiastun HL3? ZGROZA i NIEPEWNOŚĆ ! To jest mroczna taktyka Valve , bawią się domyśleniami graczy robiąc nam wodę z mózgu .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

To rześ dowalił tego gościa z futuramy (według mnie tej głupiej bajki ale jak ktoś to lubi) .W pierwszym TF nie było 10 klasy , w TFC nie było 10 klasy i w TF2 nie będzie 10 klasy .No pomyślcie 1000 wiernych fanów grało na 9 klasach a tu taki Hydrant (znaczy się Valve bo to po angielsku Hydrant ) daje 10 klasę .Fizycznie niemożliwe .Od początku jest 9 klas i tak zostanie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erm... była ta 10 klasa kiedyś. Rzecz w tym, że jest raczej niepotrzebna w TF2, do tego dochodzi problem balansu.

Ciekawą rzecz zobaczyłem na innym forum. Dokładnie rok temu, 19. lipca na Steam pojawił się Alien Swarm. Tematyka kosmiczna niby pasuje, ale kto tam Valve wie...

A, no i Bender byłby całkiem fajny. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meet the pyro nieubłaganie nadchodzi

Mnie tylko ciekawi, czy Pyro bez kombinezonu wygląda tak, jak ten (a raczej ta :trollface: ) na jednym z moich screenshotów. Żeby nie oberwać po uszach wyśle tylko link do galerii - http://steamcommunity.com/id/CC-Murphy/screenshots/

A może długo oczekiwana dziesiąta klasa?

Troll harder :trollface:

(znaczy się Valve bo to po angielsku Hydrant )

W przypadku Valve jako firmy/producenta poprawnym tłumaczeniem jest raczej "Zawór".

Wczoraj za Kamień Milowy dostałem Piaskun/Sandman i uważam że jest to przedmiot wymagany dla Scouta. Rzucanie piłeczką jest bardzo pomocne, chociaż ja sam jeszcze sie ucze i większość trafień to zazwyczaj fart. Jeżeli macie już jakieś kije dla Scouta i Piaskuna, to bez gadania bierzcie właśnie jego. Wachlarz Wojenny/Fan O'War to dość kiepska broń, zadaje po 4dmg, a "naznaczanie" celu żeby inni mogli zadać obrażenia mini-krytyczne też nie jest aż tak przydatne. Cukrowa Laska/Candy Cane niby po trupie zostawia małą apteczke, ale nie sądze, żeby było to aż tak niezbędne do przeżycia.

Btw. Mariusz, wielu pyta Cie o ceny danych przedmiotów. Mógłbyś mi też doradzić w tej sprawie ? Chodzi mi dokładnie o to, po ile chodzi Name Tag i Description Tag. Dzięki z góry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochani, zróbcie sobie search na http://tf2tp.com/, dając przedmiot, którego wartość chcecie poznać, do "wishlist". Zobaczycie co ludzie są skłonni zaoferować za ten przedmiot, zastanowicie się krótką chwilę (albo dłuższą, jak ktoś potrzebuje), wyciągniecie średnią i poznacie orientacyjną wartość przedmiotu.

Also: dziś grałem trochę na UKCS jako Heavy, wlazłem na uberze i zrobiłem sensowną masakrę. Ktoś w czacie napisał: "Activate beast mode!" - jeśli nawiązywał do mojego avatara, to tym lepiej :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ChowChowMurphy powiem 2 zdania a pierwsze to: Oj tam ,oj tam .A drugie to: Pisząc hydrant miałem na myśli zawór ale pomylił mi się hydrant z zaworem (wiem ,wiem jakiś taki zamyślony jestem i się głupio mylę)

@Mariusz Saint ta strona którą podałeś , nic z niej nie zrozumiałem .

Zawsze (prawie) jak gram ludzie piszą mi żebym nie wybuchał , to chyba nawiązanie do mojego nicku steam .Tam pod moim postem jest link do mojego konta .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże niedoceniana i pozbawiona nowych przedmiotów klasa, jaką jest Soldier, dostaje nowy zestaw. Wyrzutnia rakiet, która nie zużywa amunicji (ale musi się podładować), w graczy strzela minikrytami, a budynki wyłącza na 4 sekundy, oraz pistolet strzelający przez kilku graczy jednocześnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że sold coś w końcu dostał, bo tak to tylko ciągle pajro, engie, med. Na Steam Forums już widzę narzekania, że "omg nowe bronie są OP" - ale nie będę się wypowiadał, dopóki osobiście się nie przekonam. Pamiętam, jak pewien niezbyt uzdolniony/doświadczony gracz załatwił mnie parę razy pod rząd szarżą z Ullapool Caber - ale nauczyłem się na to uważać. Podobnie pewnie będzie z nowymi broniami - ludzie nauczą się, jak sobie z nimi radzić, ewentualnie nerf w przyszłym tygodniu. Jedno, co mnie bulwersuje, to to wyłączanie budynków na 4 sekundy, które może być frustrujące, na szczęście wczoraj zdobyłem ostatni achiev enga (5000 killi z sentry gunów) i możliwe, że tymczasowo będę grał mniej tą klasą.

Aha, jestem też trochę rozczarowany, że te grockets to "tylko" jakieś promocyjne rzeczy, myślałem, że coś większego. Czekamy na Halloween.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wyrzutnia jest fajna, wygląda inaczej od innych i jest dużo ciekawsza. Ładowanie wajchą nie jest złe, szczególnie, że trwa tak samo, jak załadowanie nowej rakiety. Tryb alternatywny strzału też sprawuje się dobrze, ale wykorzysta się go raczej tylko do sprawdzenia rogów i skanowania spotów. Znając życie za niedługo osłabią tą rakietnicę zwiększając jej czas ładowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzisiaj miałem strasznego farta. Jako, że wszystki serwery UKCS mocno poobstawiane wbiłem na Saigns. Po chwili jakiś gość zaczął spamować, że chce kupić Black Boxa. Akurat miałem jednego (przeniosłem się na Liberty Launcher) więc spoko. Przyznaję, chciałem go trochę naciągnąć i poprosiłem o 2 scrapy. Na co gość opdowiedział, że uwaga, nie chce mu się rozmieniać, więc da mi 1 rec! Świetny interes, przynajmniej jak mi teraz nie wypadnie nic z nowego zestawu to będę miał kasę, by to kupić :icon_biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny nie wiedział, że reclaimed/refined można bezstratnie rozmienić na 3 scrap/reclaimed :ok:

Na SPUF spekuluje się, że to nie koniec "kosmicznych" itemów. Uzasadnia się tę teorię tym, że spadły trzy rakiety i że właściwy update następuje zazwyczaj w nocy z czwartku na piątek naszego czasu. Nie wydaje mi się, żeby dziś i jutro były nowe itemy, ale kto wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc to takie buty http://www.teamfortress.com/post.php?id=5887 trochę się zawiodłem ,to tylko kilka kosmicznych broni dla solda .Myślałem ,że to coś większego .Ale no szkoda Zawór to zawór (znaczy Valve ) może następna aktualizacja da coś fajniejszego.Znalazłem jeszcze jedną stronę dotyczącą tego całego "grotecko" http://www.drgrordborts.com/dr-grordbort-s...meets-violence/ nie wiem czy jest to strona założona przez zawór (znaczy valve) czy jakiegoś rodzaju uniwersum z książkami i komiksami.Ale widać ,że jest rozbudowane.tak czy inaczej czekam na jakiegoś fajniejszego uploadda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam na wiki opisy tych broni to myślę że się na nie przerzuce :) Tylko będzie trzeba je sprawdzić w praktyce, no i ciekawi mnie animacja śmierci, pewnie wygląda to jak headshot w Falloucie 2 z broni jądrowej, mniam. Że też muszę teraz w pracy siedzieć... Czapka i misc ssię i takie jest moje zdanie. Skoro heavy i sold dostali tyle misców to może i demo się czegoś doczeka niedługo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktokolwiek zainteresował się tym czymś z czego są te itemy (jak widać ja też nie :laugh:), ale jest tam znacznie więcej podobnych broni, z czego część jest trochę steampunkowa, a między nimi pojawia się shotgun-garłacz, jeśli teoria o 3 rakietach się sprawdza, to może i ta zgarniająca-itemy-z-każdego-update'u klasa, czyt. engie, też coś dostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja śmierci z energetycznych zabawek wygląda tak jak dezintegracja przeciwnika za pomocą Blue gravity guna z Half-Life

same bronie przypominają mi Fallouta 3 / New Vegas kosmitów :]

Obstawiamy dla kogo będziemy mieli jeszcze 2 paczki ?

Ja obstawie Demo/Enga może nowe wieżyczki :PP i granaty plazmowe.

Co do samej Bazooki całkiem niezła OP jak na początek 5 strzałów i tryb ładowania przydatny kiedy widzimy duże skupisko przeciwników.

gra się tym znośnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ChillX ja się zainteresowałem .Są one z uniwersum które jest połączeniem stempunka (taki styl) i wyobrażenia XXI wieku przez amerykanów w latach 50/60/70 .Wiecie lasery , podróże kosmiczne w dziwnych rakietach.W Falloucie laser kosmitów wygląda to praktycznie tak samo jak te nowe bronie z tf2 ,bo są inspirowane takim samym sposobem wykonania .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziś trochę, większość ludu ganiała z nowymi rakietami. Po tej krótkiej chwili grania przeciwko nowym broniom (sam ich jeszcze nie mam, crafcił ich nie będę, nie spieszy mi się do nich) nie stwierdziłem, żeby były jakieś przegięte. Dodatkowo splash damage jest teraz widoczny i chyba nawet jakoś łatwiej ich unikać. Poza tym ten promień i tak można odbijać airblastem Pyro :trollface:

Z ciekawostek: ten update potajemnie dodał nową animację dla solda, opisaną jako "noszenie bomby". Na razie jest ona nieużywana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe bronie są ostro OP na bliskim dystansie. Jedyną ich wadą jest to, że pociski (lasery?) lecą straaaasznie powoli. Wystarczy trochę odbiec i nawet heavym można robić uniki. Mimo to jestem pewien, że możemy się spodziewać nerfa, bo mimo wszystko jeśli zacznie się strzelać na ślepo można nowym stuffem trochę krzywdy wrogowi zrobić.

Natomiast ludzie wariują z cenami. Wszyscy zaczęli nagle kupować Black Boxy, często za chore ceny (słyszałem oferty podobne do mojej, ale tylko raz widziałem, by doszło do trasakcji). Ja stwierdzam, że póki co nie opłaca się tym bawić, bo być może za tydzień okaże się, że wydałem kupę metalu na bezużyteczne gówienko.

Aha, lasery są bardzo wkurzające dla snipera. Na Goldrush w ataku zakampiłem na balkoniku, wbiegło 2 sojuszniczych soldów i zaczynają strzelać na oślep. Jedyne, co widziałem w celowniku, to niebieskie światełko. Koledzy "pomagali" mi na tyle długo, że zostałem zdominowany przez wrogiego snipera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu te nowe bronie dla solda ,takie średnie .Ale mają fajną animacje zabicia .Jak ktoś grał w HL2 to taka sama jak kulą Energi w kombajna (kombinata) .A jak ktoś nie grał to gdy pocisk trafi przeciwnik robi się cały czarny ,unosi się w górę w bezwładnej pozycji a i wygląda jak by się na nim proch paliło po czym znika pozostawiając po sobie jedynie broń i czapkę. Smuta i bolesna śmierć , w 100% w stylu TF2 .A po za efektownością i fajną drwiną (parodia stania na baczność) nie warta jest crafceeńa .Poczekam aż sama wypadnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem już dorwać się do laserka - bardzo fajna rzecz. Strzela mi się jakoś wygodniej, ale przez sentry nie idzie sie przebić bez pomocy. Ubery się marnują. :f Można spamować, bo amunicja jest nieskończona ale ładowanie trochę boli. Czekam aż dodadzą czapkę kapitana bomby. :3

btw: teraz można być Billem! http://i.min.us/ibIpK8.jpg

@down eyup

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie i ja mogę się wypowiedzieć na tym forum.

Otóż na początku dzień dobry wszystkim, mam na imię Cygnus, a w TF gram od miesiąca. Nick w Team Fortress na razie pozostaje kucykowy - Big Macintosh.

Od razu zaznaczam, że jeśli mnie spotkacie na serwerze... To nic. Spróbuję grać tak, żeby zmniejszyć straty mojej drużyny.

Co do Nowych broni - sądzę że są takie niby OP, ale wolne, czyli w sumie wychodzi na średnie...

Na razie tyle.

Do zobaczenia na serwie! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem się się do tego bazukolaserka i powiem jedno A MIANOWICIE : IMO .Czy jakoś tak ,laserek spełnia swoje zadanie i jakież to jest zdziwienie gdy wszyscy mnie się pytają jak rozwaliłem działko saperką .A niektóre klasy mają animacje porażenia , a i najważniejsze soldier jest teraz jedyną klasą poza pyro która może podpalić przeciwnika .Tak, tak gdy przytrzyma się PPM on wysyła potężną wiązkę energi która wyłącza działka ,wysadza i podpala przeciwników .Ale jest tak powolna , że...... no jest powolna.Ale jak przyjemnie się patrzy na rozpuszczających się w nicośći przeciwników.

@Cyngus takie małe pytanko :O co chodzi z tymi całymi kucykami bo nie ogarniam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrPyro - jak to nie problem, to naprawdę dużo radości sprawiłoby mi gdybyś, wzorem reszty ludzkości, nie stawiał spacji przed znakami interpunkcyjnymi.

Ten nieszczęsny bazooko-laser jest naprawdę śmieszny. Co prawda sam z niego nie strzelałem, ale w przeciwnej drużynie było 2 posiadaczy. Przez prawie 45 minut grania raz mnie z niego zabili. RAZ. Pocisk leci tak powoli, że uciec przed nim nie zdoła tylko Gruby z rozkręconym minigunem, o ile nie zauważy na czas pocisku. Moim zdaniem raczej się to to nie przyjmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...