Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Dobre gacie

Polecane posty

QAm4sgl.jpg

Witaj, witaj!

Masz właśnie jedyną, niepowtarzalną okazję by kupić moje gacie! Nosiłem je przez wiele lat, dużo z nimi przeszedłem, samodzielnie je cerowałem i z czasem wprowadzałem drobne usprawnienia, aby jak najlepiej odzwierciedlały moją osobowość i podkreślały wszelkie walory.

Ostatecznie jednak sam przeszedłem transformację w istotę doskonałą i poddałem się operacji zmiany płci, aby samemu stać się moją waifu. W tym momencie moje majtki stały się dla mnie całkowicie obce i niefunkcjonalne.

Na początku rozważałem czy aby nie zachować ich sobie na pamiątkę, powiesić nad łóżkiem, albo postawić im specjalny ołtarzyk w szafie. Ostatecznie jednak doszedłem do wniosku, że trzymanie ich tylko dla siebie byłoby marnotrawstwem tego dobra.

W pierwszej kolejności zapragnąłem wręczyć je przyjacielowi, jednak ten, z wrodzoną sobie skromnością odmówił ich przyjęcia, wiedząc zapewne ile one dla mnie znaczą. Chcąc nie chcąc musiałem znaleźć inny sposób i wtedy z pomocą przyszedł internet.

Oddaje wam te gacie z ciężkim sercem, mam jednak nadzieję, że trafią one w godne ręce osoby, która dobrze się nimi zaopiekuje i będzie je kochać tak jak ja kochałem.

Pamiętajcie, im więcej miłości im dacie, tym bardziej wam się one odwdzięczą!

*Oczywiście miałem walnąć jakieś ogłoszenie na Allegro, albo innym czymś, ale Allegro kazało mi przelać przynajmniej 1zł (co jest nie możliwe) żeby zweryfikować konto, a OLX chciało żebym czekał aż moje ogłoszenie zostanie zweryfikowane przez moderatora (mam litość dla bogu ducha winnych moderatorów, więc jednak grzecznie to ogłoszenie skasowałem). Nie mając więcej cierpliwości, i nie chcąc jednak wrzucać tego do forumowego targowiska (bo litość dla moderatorów), ostatecznie pokazuję wam rezultat mojej pracy w samych Luźnych Gaciach. Cusz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wykopie anime jest uznawane za bajki dla podludzi

Ja sam nie przepadam za anime, szczególnie gdy bajkami z kuso ubranymi nastolatkami rajcują się dorośli faceci, ale fakt, że ta strona zrzesza ludzi o konkretnych gustach, tylko mi uświadamia, jak miałki prezentować musi poziom.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...