Jump to content

morphisiusz

Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

Informacje profilowe

 • Skąd
  Szczecin
 • Zainteresowania
  Komputery sztuka książki

Recent Profile Visitors

594 profile views
 1. Mam problem . Od kilku dni męcze się z kodem. Zarejestrowałem się na "kody.cdaction.pl", przepisałem z płyty kod i podczas weryfikacja kodu wyskakuje bez przerwy "Kod nieprawidłowy". Co jest grane ? Źle wydrukowany kod ? Wystarczy otworzyc w nowym oknie i po problemie [smg]
 2. morphisiusz

  Wiedźmin 2 Edycja Kolekcjonerska a DLC od CD-ACTION

  Ok udało mi się uruchomić te przeklęte DLC z cd-action empiku i kolekcjonerskiej wersji gry. Trzeba zrobić ponowną rejestracje gry z zalogowaniem się.Wchodzisz do katalogu gry gdzie masz zainstalowaną gre i mimo rejestracji przy instalacji musisz zrobić ponowną rejestracje gry. Jest tam plik Register który uruchamiasz i wybierasz opcje zaloguj się. Wpisujesz nazwe i hasło użytkownika. Po zalogowaniu wpisujesz klucz rejestracyjny secuROM ten górny co jest wydrukowany z tyłu instrukcji. Ważne że musi być wpisany z dużej litery(mimo że z małej też akceptuje to nie zadziała) i z myślnikami. Wyskoczy komunikat rejestracja przebiegła pomyślnie i mamy te dlc co pobraliśmy od razu w grze, bez ponownego uruchamiania gry i kombinowania.
 3. morphisiusz

  Wiedźmin 2 Edycja Kolekcjonerska a DLC od CD-ACTION

  Mam ten sam problem co osoby wyżej. Kupiłem jeszcze dwa egzemplarze Cd-Action i żaden kod nie działa :C
 4. morphisiusz

  Age of Empires (seria)

  Już jesienią na półki sklepowe trafi nowy dodatek do "Age of Empires 3 o pod tytule "The Asian Dynasties".Jak zapowiada ES, w nowym dodatku zostaną wprowadzone nowe, rewolucyjne zmiany. Więcej informacji http://www.agecommunity.com/ oraz Press Release http://www.agecommunity.com/press.aspx?PressReleaseID=161. Warto chyba ? na stronie głównej dać informacje o zblizającym sie dodatku równo po roku od poprzedniego "Age of Empires III: The WarChiefs"
 5. Mam ten sam problem co użytkownik o ksywce "skwaru". Słychać dźwięk ale obraz jest czarny podczas odtwarzania intra czy cutscenek. Testowałem na różnych sterownikach do kart graficznych i ten sam problem dalej występuje. Używam obecnie karte graficzną Radeona x1650 pro. Czy ktoś ma jakiś pomysł jak rozwiązać problem z wyświetlaniem filmików i znikającym obrazem ??
 6. Kilka słów o "Armed Assault". Spolszczenie całkowicie skopane nie będe wymieniał wszyskich błędów wystarczy wejść na jakiekolwiek polskie forum traktujące o tej grze. Masa błędów technicznych wystarczy zobaczyć rozmiar patcha 1.02(który nie likwiduje wszyskich błędów). Ogólnie jestem zawiedziony bo pospieszyli się za bardzo. Lem też spaprał robote z tłumaczeniem nawet w instrukcji jest kilka kwiatuszków. Gra nie lubi się z niektórymi kartami przykład: Saphire Radeon X1650 Pro >> komuś udało się na tej karcie gre uruchomić ??? Normalnie ręce opadają wydałem prawie 100 zł na bezwartościową gre.
 7. morphisiusz

  Kącik prenumeratora

  Dołanczam się do pytania gdzie wcieło plakat i ksiażke - otrzymałem same czasopismo z płytą ?? Chociaż nikt nie jęczał by gdyby było napisane że prenumeratorzy nie otrzymują dodatki jako podgatunek.
×