Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mysquff

Zadanie czy pytanie - dyskusje

Polecane posty

narysuj/namaluj/wykuj w kamieniu najbardziej seksownego futrzaka jakiego potrafisz nie narażając się na bana (i oczywiście wstaw na forume)

Już tego żałuje.

Ale k, z moim antytalenciem nic nie ryzykuje icon_rolleyes.gif

Nawet ja często nie umiem określić co rysuje, a co dopiero na kamieniu.

Mam na to 24 godziny, tak? Bo trochę roboty z tym będzie i muszę farby kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz że to o kamieniu to był żart wskazujący na dowolność techniki wykonania? tongue_prosty.gif

Jestem głąbem który się na niczym nie zna, więc albo mów wprost, albo miej komedię bo nic nie rozumiem, ale to by było niemiłe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eugh, muszę wygrzebać cyrkiel i to stare biurko podobne coś do rysowania, jesli już mam się w to patolić, to przynajmniej się postaram.

Największe marnowanie kredek za 50 zyla odkąd zacząłem je nosić na zajęcia artystyczne do szkoły.

Stacja gotowa.

Ołówki od HB do 6B oraz podstawowy zestaw kolorów (oczywiście koh-i-noor). Do tego cyrkiel (którego i tak nie użyję) i linijka. Tego czegoś zrobionego specjalnie pod rysowanie nie znalazłem.

To będzie taki szajs, że następne 3 pokolenia będą musiały wykonać seppuku by honor uratować.

post-1131839-0-27382200-1449090073_thumb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie koniec świata. Jak spędziłabyś czas, gdyby został Ci ostatni dzień życia?

Jutro będzie koniec świata.

Jak wyglądałby Twój ostatni dzień przed końcem świata.

grz, grz...

Oj Kath:

Nie pamiętam, nie zapisuję pytań, które zadałem w tym temacie.

Nie jestem 8az.....

On po prostu sprawdza, czy jakiś forumowicz będzie w stanie go powstrzymać po tym jak wdroży swój plan zniszczenia Ziemi.

Nie.

W świecie grz wszyscy będą oglądać zapasy.

Zapasy są nudne, wolę wrestling

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekam jak najdalej stąd, gdyż jednak wolę płeć przeciwną. Łóżko zakrywam plandeką, a całość zalewam betonem z betoniarki. Aby mieć pewność, że owo łoże nigdy nie ujrzy światła dziennego, dodatkowo przenoszę je do Sosnowca. O całości staram się zapomnieć zajadając się makowcem i popijając kawą. Tyle w temacie.

P/Z ?

J-już mnie nie kochasz? ;_____;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...