Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZygfrydQ

Zadanie czy pytanie - konkurs /lj/ z grami

Polecane posty

Polipa, hejaho. Albo z aktywniejszych Rankina. W sumie nie miałbym nic przeciwko spotkaniu kiedyś Ciebie, Dżejms. Z forumowiczek natomiast Nevya zdaje się całkiem sympatyczna. Kath się całkiem rozsądnie boję. Jest oczywiście jeszcze całkiem liczne grono osób, których spotkaniem bym nie pogardził, ale nie będę przecież wszystkich wymieniać.

P/Z?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To uderzyłeś w moje sumienie :/ Zostawiłbym go w obrazku, ale przyciąłem awatar do odpowiedniego dla forum rozmiaru (są chyba wymuszone proporcje kwadratu).

O zgodę na użycie obrazku jako awatara pytałem się osobiście na deviantarcie. Zgodnie z warunkami umowy powinienem wstawić informację o autorze na swojej stronie profilu. Kiedyś takową miałem, ale po jakiejś zmianie dokonanej przeze mnie w zakładce "O mnie" skasowałem ją i powinienem był ją dodać ponownie. Nie zrobiłem tego jednak przez moje zapominalstwo lub/i nieogarnięcie, czego teraz naprawdę żałuję. Błąd już naprawiłem, ale nadal głupio się trochę z tym czuję (kiedyś naprawdę długo szukałem sobie awatara i od kiedy znalazłem ten już się z nim nie rozstaję, więc autorowi należy się mój szacunek) :/

Na swoją obronę dodam tylko, że na profilu na Steamie posiadam adnotację od dawna (niestety Steam przycina profilowe info i aby zobaczyć tę informację, trzeba kilknąć na "View more info").

Mam nadzieję, że zaspokoiłem już twoją ciekawość (i moje sumienie). Jeśli nie, to pisz, z chęcią coś dodam.

Zatem pytanie czy zadanie, moi mili?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka była najbardziej wstydliwa rzecz, której dopuściłeś się w necie (w domyśle: bardzo wstydliwa, ale nie na tyle, żebyś o tym nie odpowiedział)? Wiem, że pytanie jest trochę wścibskie i złośliwe, ale jeśli dobrze zrozumiałem, to o to w tej zabawie chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to.

Hm, trudno powiedzieć...

Popłakałem się przed kamerą (ciężki okres w moim życiu)?

Napisałem dość mocne opowiadanie erotyczne (jedyne jakie napisałem; zebrało wtedy bardzo dużo pozytywnych głosów)?

nie dam linka, bo to było anonimowe i stronka już chyba nie istnieje

Nic innego mi nie przychodzi do głowy, generalnie nie robię wstydliwych rzeczy w internetach, bo wszyscy wiemy, że to potem można wykopać lata później i w ogóle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że kiedyś ojciec wziął pas i zdzielił mnie trochę po tyłku, ale zwyczajnie nie pamiętam za co, bo miałem wtedy ile, z 6 lat? Kojarzy mi się za to, że dostałem kiedyś burę, bo jadąc rowerem otarłem się o czyjś samochód i chyba zostawiłem jakiś ślad. Poza tym byłem grzeczny, a moi rodzice raczej wyrozumiali, więc dramatycznych scen i awantur raczej nie było :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...