Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZygfrydQ

Zadanie czy pytanie - konkurs /lj/ z grami

Polecane posty

Ponieważ jak wszyscy wiemy, cyckowy konkurs bielika obecnie się kończy, postanowiłem zorganizować nową zabawę, w której można wygrać gry.

Do wygrania różne gry, jakimi dysponuję (na obecną chwilę mam takie gry jak: Stanley Parable, M&M Heroes VI Gold Edition, Risk of Rain, Tower of Guns, FEZ, Dead Space, Darksiders i dużo innych mniejszych bądź większych gierek).

Zwycięzca każdej 'edycji' będzie dostawał listę, z której będzie mógł wybrać sobie jeden tytuł smile_prosty.gif

Wygranym będzie osoba, która pierwsza zdobędzie (w pierwszej edycji) 10pkt.

No dobra, ale jak zdobyć punkty?

To proste, będziemy grać w starą dobrą gre o nazwie "zadanie czy pytanie".

Przykładowo:

Ja pytam "Zadanie czy pytanie?"

Pierwsza osoba, która odpisze, wybiera, które z nich.

Jak zadam zadanie/pytanie, to wybrana osoba ma 24h na odpowiedź, inaczej przegrywa.

Przegranie to -1pkt.

Oczywiście nie przesadzajmy z pytaniami/zadaniami, proszę też nie dawać niewykonalnych rzeczy typu "Kath, urośnij 10cm" albo "Metalus usiedź godzinę na ts bez kicka" tongue_prosty.gif

Większość zadań konstruujemy tak, żeby dało się je wykonać poniżej 24h i udowodnić zdjęciem/screenshotem.

Każdy może RAZ odmówić wykonania zadania albo odpowiedzenia na pytanie, ale wtedy musi sprecyzować, na jakie typy pytań i jakiego typu zadań wykonywać nie będzie tongue_prosty.gif

Dodatkowo - nie może w ciągu trzech/czterech kolejek ta sama osoba dostać pytania/zadania.

Postaram się cotygodniowo aktualizować listę wyników w tym poście wink_prosty.gif

Ja zacznę:

ZADANIE CZY PYTANIE?

WYNIKI SEZONU 1:

Na podium:

1 miejsce: JamesVoo 10

2 miejsce: Lemiru 7

3 miejsce: Xysiu 6

WYNIKI SEZONU 2:

Zabawa trwa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile wynosiła Twoja pierwsza (legalna) wypłata i jak bardzo była różna od tego, czego oczekiwałeś zaczynając pracę w tamtym miejscu?

Aż zarzucę dowodem biggrin_prosty.gif

Przechwytywanie.png

Jak widać wyżej, moja pierwsza wypłata wynosiła 216 zł.

W sumie była minimalnie wyższa(jakieś 2 zł) od tego co się dowiedziałem na rozmowie klasyfikacyjnej. Ponieważ obiecywali 10zł/h, a było 10 z jakimiś groszami. A że musiałem w firmie prowadzić "dziennik" godzin, na bieżąco wiedziałem czego się można spodziewać wink_prosty.gif

A spodziewałem się więcej, ale to wypłata tylko za dwa tygodnie próbne, gdzie robiłem jakieś ~20 godzin, a nie za cały miesiąc, więc nie narzekałem smile_prosty.gif

Poprawiam się, spojrzałem teraz na datę i to było za tydzień próbny

ZADANIE CZY PYTANIE?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw zgłosiłbym sytuację bankowi, by upewnić się, czy nie doszło do jakiejś pomyłki w systemie. Jeżeli nie, to pieniądze zainwestowałbym (np. w nieruchomości, które można by sprzedać z zyskiem, mieszkania do wynajęcia, ew. akcje giełdowe), nie ruszając jednak raczej ich samych, niech stanowią 'bazę', pracującą na siebie. Korzyści czerpałbym z zysków, które wypracowały. Gdyby okazało się, że ze względu na ich pochodzenie muszę je zwrócić, oddałbym je.

Pytanie czy zadanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zapomniałem wspomnieć (myslałem, że to logiczne):

pytania zadajemy dotyczące życia forumowiczów i jakichś faktów z tegoż wink_prosty.gif nie ma teoretyzowania 'co byś zrobił gdyby' bo to moim zdaniem trochę nudne tongue_prosty.gif

oczywiście nikomu punktu nie cofię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co ci chodziło z tymi postami

Nie, bo Ty też wrzuciłeś wpadkę kogoś innego.

Tyle, że ja (w przeciwieństwie do ciebie) nie dostaję przez to żadnych skarg i nikt nie próbuje mnie za to zmieszać z błotem.

Mega-facepalm.jpg

Z jakimi ludźmi przyszło mi dyskutować...

naprawdę mnie to nurtuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...