Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZygfrydQ

Zadanie czy pytanie - konkurs /lj/ z grami

Polecane posty

Przygotuj romantyczną kolację (/obiad/śniadanie/etc.) dla swojej waifu lub swojego husbando z dowolnego medium (nie)wirtualnego, po czym zrób zdjęcie z tego jakże ważnego wydarzenia i wrzuć na forume.

Plus jakieś potwierdzenie, że focia dla /lj/ (jakaś karteczka na boku z nickiem styknie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę trudne dla mnie pytanie bo zapalonym graczem wcale nie jestem :D

Jedyne co by mnie kusiło to stworzenie kolejnej części Alien Nations(chociaż nie wiem czy dwuczęściową grę można nazwać serią).

Co bym zmienił/ulepszył?

Na pewno standardowo grafika w lepszje rozdzielczości lecz z zachowaniem aktualnego stylu. Dorzuciłbym bardziej czytelne grupowe potrzeby na jakiś wykresach itp. Na pewno starałbym sie poprawić walkę aby była bardziej złożona i przyjemniejsza do przeprowadzania. Oprócz tego możliwe ze dodał jeszcze dwie nacje, aby była rozgrywka bardziej zróżnicowana. Ale starałbym się zachować trzon rozrywki i ideologię poprzednich części

Pytanie czy zadanie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jestem ja moderator twój który cię wywiódł z ziemi fosowskiej, z domu przegrywów.

I. Nie będziesz miał modów innych przede mną

II. Nie będziesz raportował postów w dziale nadaremno

III. Pamiętaj abyś papieską godzinę szanował

IV. Czcij yojca swojego i Hall of Fame swoje

V. Nie zabijaj tematów sucharami.

VI. Nie postuj w innych działach (to dla przegrywów)

VII. Pamętaj aby źródło świerzego mema podawać

VIII. Nie fotoszopuj postów w zakupowym i chwalebnym.

IX. Nie pożądaj licznika postów bliźniego swego (yojc i tak ma więcej)

X. Ani hasła do konta które jego jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dobra, walić to.

Ostrzegam tych, który lubią ladne rysunku, że "what you've seen, cannot be unseen".

Także tego... Zostaliście ostrzeżeni.

AJeF6Zy.jpg

wiem, że jest tragicznie, ale chyba nie musze mówić co to za gra. Rysowane w 100% z pamięci, szczegółów mi się dorabiać nie chciało

P/Z?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę hardcore, ale:

Jaka jedna rzecz/strata musiałby Cię w życiu spotkać, żebyś stwierdził "ok, dla mnie to tyle, idę się zabić" i faktycznie targnął się na swoje życie z zamiarem zakończenia go? Nie chodzi tutaj o utratę checi do życia, ale czystą potrzebę zakończenia go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mijają niemal 24 godziny od poprzedniego zadania, które - muszę przyznać - było nieco przesadzone, zatem zmieniam je na następujące:

napisz sonet okołoforumowy (interpretacja dowolna).

Kolejka przejdzie na Lemiru albo Kondzia, zależnie od tego, który pierwszy wywiąże się z zadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...