Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 10/2008

Polecane posty

W tekście mamy trzy liczby: 3, 10, 13. Któraś z nich "wskazuje" tytuł gry... No to szukamy!

Wydaje mi się, że to 10 (13-3). Może 10 zdanie w przecieku? "Jest on ostatni, który przetrwał na tym mrocznym lądzie" Nie wiem czy ten tok myślenia jest dobry:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohaterem gry będzie człowiek.

W podróży towarzyszyć mu będzie nieodłączny i wierny przyjaciel

A bohater nasz będzie ścierał ich ból i udrękę

Ale nie zraża to naszego bohatera. Jest on ostatni, który przetrwał na tym mrocznym lądzie. I wie, że choć droga przed nim daleka to na jej końcu czeka na niego nagroda.

I chwalmy naszego bohatera i imię jego, a brzmi ono - dziesięć.

Wyrzucając wszystkie te bezsensowne potoki słow zostaje mniej wiecej cos takiego :P

Kojarzy mi sie to z Planescape Tormentem... Ból, udręka, człowiek... przed nim daleka droga... czeka na niego nagroda... imię - dziesięć -> bezimmieny ma 10 liter...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mroczny Ląd - Shadowgrounds: Survivor? Jest mroczny ląd i jest ostatni :)

I to jest prawidłowa odpowiedź.

Chodziło o 10 zdanie w tekście, a ono przy zabawie w angielskie odpowiedniki dawało słowa z których dało się utworzyć tytuł:

Shadowgrounds: Survivor PL

Kolejny (ostatni) przeciek jutro, też w godzinach wieczornych choć może wcześniej niż dziś.

Pełna zapowiedź w piątek.

P.S. granica 800 userów on-line została przekroczona, dzięki i gratulacje dla wytrwałych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jestem pogięty, ostatni przeciek tez będzie pogięty. Czyli krótko mówiąc trudny. Proszę nie strzelać. Posty, w których będzie tylko tytuł gry bez żadnego uzasadnienia będą kasowane, nawet jeśli tytuł będzie prawidłowy.

A oto przeciek, skupcie się, bo nie jest oczywisty:

{(Neptun, Pluton, Virgo, Aspera, Baran, Ares, Luna, Kronos

Wenus, Helios, Oberon, Nereida, Gaja, Hermes, Fobos)

(III

D)}

+1

Jeśli ktoś mimo moich uwag wyjedzie z grami kosmicznymi to sorki, ale w moich oczach zostanie uznany za kretyna. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

{(Neptun, Pluton, Virgo, Aspera, Baran, Ares, Luna, Kronos

Wenus, Helios, Oberon, Nereida, Gaja, Hermes, Fobos)

(III

D)}

+1

Ciekawe... Może to "(III" albo "D)}" to jakieś graficzne przedstawienie układu planet, albo coś w tym stylu ? Spotkałem się już gdzieś z czymś takim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie może to być jakieś równanie matematyczne, zwróćcie uwagę na nawiasy i +1. Jeżeli przeciek jest etapowy to musimy otrzymać jakąś liczbę i coś z nią zrobić... Tylko jak zamienić słowa na liczby... jest wiele sposobów.

Ghost powiedz tylko czy przeciek jest etapowy czy od razu walczymy o tytuł pełniaka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto przeciek, skupcie się, bo nie jest oczywisty:

{(Neptun, Pluton, Virgo, Aspera, Baran, Ares, Luna, Kronos

Wenus, Helios, Oberon, Nereida, Gaja, Hermes, Fobos)

(III

D)}

+1

To brzmi jak imiona greckich bogów ;D może Titan quest :D

D oznacza 500 hmmm.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...