Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 10/2008

Polecane posty

po wpisaniu w google 514 (III +50 +1) wyskakuje planetoida Amida, ale to nie miała by gra kosmiczna więc nie wiem na co to się może przydać :D

514 Armida (1903 MB) ? planetoida z grupy pasa głównego asteroid, okrążająca Słońce w ciągu 5,32 lat, w średniej odległości 3,05 j.a. Została odkryta 24 sierpnia 1903 roku w Heidelberg-Königstuhl State Observatory w Heidelbergu przez Maxa Wolfa. Nazwa planetoidy pochodzi od bohaterki opery Armide Christopha Glucka, opartej na barokowym poemacie Jerozolima wyzwolona Torquato Tasso.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapisaniu tekstu w jednej lini ( a bynajmniej usuwajac przerwy) mamy cos takiego:

{(Neptun, Pluton, Virgo, Aspera, Baran, Ares, Luna, Kronos Wenus, Helios, Oberon, Nereida, Gaja, Hermes, Fobos)(IIID)}+1

A wiec {(nazwy bogow - wydaje mi sie ze tylko rzymskich, ale nie jestem specjalista)(IIID)}+1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco zagmatwane. Przeciek jest trudny, ale może trzeba znależć mapę nieba i połączyć ze znakami zodiaku. Wiemy tyle, że z podanych pojęć są bogowie, planety i gwiazdozbiory, ewentualnie gwiazdozbiory oznaczające również znaki zodiaku(Virgo, Baran). Liczbami trzeba się zająć później.

I nie zgadujcie od razu pełniaków z byle powodu, bo Ghost napisał, że przeciek jest trudny. Wydaje mi się, że niektórzy mają tu IQ równe ich numerom buta i nie rozumieją co się do nich mówi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy takie cuś:

Neptun- planeta albo bóg mórz

Pluton- planeta

Virgo- panna (łac.) znak zodiaku

Baran- znak zodiaku

Ares- bóg wojny

Luna- Księżyc

kronos- tytan, syn Ziemi i Nieba

Wenus- planeta lub bogini

Helios- bóg Słońca

Oberon- księżyc Urana

Nereida- księżyc Urana lub nimfa

Gaja- Ziemia

Hermes- posłaniec bogów

Fobos- satelita marsa lub syn Aresa i Afrodyty

Może to pomoże

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapisaniu tekstu w jednej lini ( a bynajmniej usuwajac przerwy) mamy cos takiego:

{(Neptun, Pluton, Virgo, Aspera, Baran, Ares, Luna, Kronos Wenus, Helios, Oberon, Nereida, Gaja, Hermes, Fobos)(IIID)}+1

A wiec {(nazwy bogow - wydaje mi sie ze tylko rzymskich, ale nie jestem specjalista)(IIID)}+1

To o to chodzi pewnie, tylko to teraz na liczby trzeba zamienić i rozwiązać matematycznie normalnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...