Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 10/2008

Polecane posty

Przecieki zaczną się we wtorek. O ile nic mi nie przeszkodzi w ich przygotowaniu to będę chciał zacząć je po godzinie 10:00 rano.

Od razu uprzedzę, że będą cztery przecieki. Dwa we wtorek i po jednym w środę, i w czwartek. W piątek pojawi się pełna zapowiedź numeru. A sam numer CD-Action w kioskach będzie 2 października, tym razem trochę nietypowo bo jest to czwartek.

Bądźcie gotowi i oczekujcie jutro pierwszego przecieku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galactic Assault: Więzień Mocy

ale po co ten zbovyr ?

Zgadza się.

Galactic Assault: Więzień Mocy PL

A po co zbovyr? A użyj na tym ROT-13 i zobacz co to da?

Następny przeciek jeszcze dziś jak wymyślę, jak go zrobić tak, że pozostańcie w gotowości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojechalem do 4 linijki do potrojnego slasha:

ARCHEOLOG//W//KAPELUSZU//ZA//SWOJA//PRZYGODE//W//AZJI//DOSTAL//TYLKO//JEDNEGO///SKARA//MIEDZY//INNYMI//ZA//PEWNA//DOSYC//WIDOWISKOWA//SCENE//KTORA//JEST//DOSYC//LADNIE//NAWIAZUJE//DO//TYTULU//DRUGIEGO//NASZEGO//PELNIAKA

ktos pociagnie dalej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko bo w pracy jestem :)

Archeolog w kapeluszu za swoja przygode w azji dostal tylko jednego oskara. Miedzy innymi za pewna dosyc widowiskowa scene ktora jest dosyc ladnie nawiazuje do tytulu drugiego naszego pewniaka. Zreszta pewne cyfra tez nawiazuje do tego tytulu gdyz jest to ??? pelniak. Przeciek ??? czesc przygod archeologa ???? gra z tej serii iti.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, nawet mimo mojego błędu w zdaniu. :) Ale trzeba tłumaczyć dalej bo jest tam pewna informacja dotycząca tytułu gry.

Bardzo blisko, poprawnie powinno być:

Archeolog w kapeluszu za swoją przygodę w Azji dostał tylko jednego Oskara. Między innymi za pewną dosyć widowiskową scenę, która jest dosyć ładnie nawiązuje do tytułu drugiego naszego pełniaka. Zresztą pewne cyfra też nawiązuje do tego tytułu gdyż jest to ... pełniak, ... przeciek, ... część przygód archeologa, ... gra z tej serii. itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sie zdaje że to nie będzie Indiana Jones tylko inna gra z którą dla Ghosta sie kojarzy ta scena. Coś mi sie wydaje że będzie to Tomb Raider: Anniversary albo Legendy. Tytułowa bohaterka też jest archeologiem i też robi podobne sceny akcji co indiana Jones :D jeśli dobrze myśle... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą pewne cyfra też nawiązuje do tego tytułu gdyż jest to ... pełniak, ... przeciek, ... część przygód archeologa, ... gra z tej serii. itd.

Gdyby w miejscu kropek wstawić dwójkę? "jest to drugi pełniak, drugi przeciek, druga część przygód archeologa, druga gra z tej serii itd." Do głowy przychodzi mi tylko Indiana Jones, ale nie mam pojęcia, która gra z tej serii jest druga.

Knights of the Temple 2

A co ta gra ma do archeologii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...