Skocz do zawartości
Gość kabura

Quake 4

Polecane posty

To, że mało wiemy, może być dobrym znakiem. Często było tak, że jak miał wyjść szajs to twórcy trąbili na wszystkie stony jaka to ta gra dobra i w ogóle. Ludzie skuszeni reklamą kupowali nie czekając na recenzje i tytuł mimo cienizny sie sprzedawał. ID to solidna firma, wierzę, że wiedzą, co robią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quake 4 będzie grą wielką i świetną - według mnie oczywiście. Jak widomo, będzie ona kontynuacją Quake 2, którą to grę wysoko cenię sobie za grywalność i klimat. Historia żołnierza na planecie Stroggów jest dla mnie grą, do kótrej chętnie wracam po latach (BTW - ma ktoś albo wie skąd wziąć dodatki?!). Ta gra, z racji swojego dziedzictwa, ma w moim przeświadczeniu ogromne szanse na zapisanie się złotymi literami w annałach komputerowej roz(g)rywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mysle ze Q4 pobije Dooma 3 na glowe chociaz czytalem ze bedzie dzialal na enginie Dooma 3 , a z tego co wiem w tym roku byl pokaz na QuakeCon 2003 Dooma III na kompie z GeForcem FX5900 a i tak wylaczono wiekszocc grafiki i rozdzielcha 640x480 :) - pisali chyba w CDA ale nie jestem pewien , i mysle ze jak za rok wyjdzie Q4 i jak sobie sprawie jakiegos GeForca 1000000000 :) z 1 GB pamieci i wogule dokupie 5 GB RAMU to bede tylko w niego grał :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Dla mnie Id Software to absolutni bogowie. Mam ich wszystkie gry w oryginałach i jestem z tego dumny (łącznie z Wolfem 3d, i wszystkimi oficjalnymi dodatkami do Quake'a 1,2,3). To perła mojej kolekcji, i na pewno w dniu premiery polecę do sklepu i choćbym miał wydać 300 zł, to kupię bez mrugnięcia okiem :) Wiadomo, że nad Q4 pracuje Raven - to kolejna grupa, która jest mistrzem świata w tym co robi. Zawsze robią fps'y (poza Heretic2) na silnikach Id Softu i są po prostu genialni. Doom3 i Q4 to jedne z tych gier, na które jestem w stanie wydać każdą forsę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic o quake 4 jeszcze nie słuszałem. Wiecie może kiedy premiera :?: I niestety będę musiał sobie kompa kupić nowego bo na tym już mi nowości 2004 roku nie ruszą :?

W najnowszym CDA będzie o tym artykuł - dowiesz się czegoś więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale to będzie chyba największa bitwa w dziejach gier komputerowych: Doom III vs HL2 vs Q4 vs (lol) DNF. Ja nie wiem, ale tu się jak nic porobią grupy kiboli - krótko mówiąc rzeźnia będzie. Ale to dobrze, nic tak dobrze nie robi na marketing jak parę utarczek słownych przechodzących w zamieszki... a może przesadzam? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic o quake 4 jeszcze nie słuszałem. Wiecie może kiedy premiera :?: I niestety będę musiał sobie kompa kupić nowego bo na tym już mi nowości 2004 roku nie ruszą :?

W najnowszym CDA będzie o tym artykuł - dowiesz się czegoś więcej.

Dowiem się jak kumpel kupi CDA bo sam nie kupuje bo nie stać mnie :P tylko od kumpla pożyczam zawsze. Ciężkie czasy nastały :!: $ Brak :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie te gry muszą mieć fascynującą grafike a Q4 szczegulnie :D , bo te gry muszą nas wciągnąć w nową ere komputerów. Przeczytajcie minimalne wymagania Longhorna który wyjdzie za dwa lata i przedzielcie je na pół chociaż neiwiem czy ta połowa chociaż w 40% wystarczy na wymaganei tych cudownych gier :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie te gry muszą mieć fascynującą grafike a Q4 szczegulnie :D , bo te gry muszą nas wciągnąć w nową ere komputerów. Przeczytajcie minimalne wymagania Longhorna który wyjdzie za dwa lata i przedzielcie je na pół chociaż neiwiem czy ta połowa chociaż w 40% wystarczy na wymaganei tych cudownych gier :]

No to musze zbierać już pieniążki na nowego kompa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quake jest legendą tak powie każdy ale ja mam wrażenie że z następną częśćą "kłejka" będzie to samo co z Unrealem 2. Świetna grafa i troche grywalności ale to nie będzie to samo ale i tak czekam z nadzieją że sie tak nie stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musze zbierać już pieniążki na nowego kompa :P

Będzie ciężko moim zdaniem, skoro nawet na nowe CDA cię nie stać :roll:

A ja na pewno dla jednej gierki nie będę wymieniał kompa. Wymienie go dopiero wtedy, gdy dema gierek logicznych z cover CD CDA mi nie będą chodzić, tak jak to było ostatnio ;)

A co do tych porównań z Unrealem to jest to IMO całkiem prawdopodobne niestety :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, tak...Q2 to było coś...Mam nadzieje, że Quake 4 będzie o niebo lepszy, ba! nawet o 2 nieba :) Wyobrażacie sobie klimat Q2 z grafą DooMa 3 ?? Mmm.... A mało tego, tą gre robi Raven Software, który przecież znacznie ulepszał silniczki ID. Zapowiada sie naprawde znakomicie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...