Skocz do zawartości
Gość kabura

Quake 4

Polecane posty

Ja poza jednym artem widziałem tylko LEAKED SCREENSHOTS :D Hehehe... Bardzo realistycznie wyglądają... Ciekawe jaki sprzęt udźwignie taką grę świateł, fizykę i zero pikselozy :D

moge Ci napisac tyle : napewno nie moj sprzet... Jak dla mnie programisci przesadzaja juz troche z ta grafika, chyba nie wiedza, jakie kompy maja sredni wyjadacze, a pozniej skarza sie na niska sprzedaz danej gry - a dlaczego? bo co dziesiatemu graczowi gra bedzie chodzic w miare fajnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tu pisali w roku 2003. Teraz ja piszę w 2004 i nawet DOOM-a 3 nie chcą wydać mimo że jest GOTOWY. Według mnie nie mają szans. Half-Life 2 na bierząco puszczał filmiki i różne screeny a z Quea'ka 4 nie wiadomo nic. Kiedyś wprawdzie bodajrze na świętej pamięci Game One coś mówili że fabuła będzie o tym jak te wrogi z drugiej części pouciekały z więzienia i teraz znów je tam zawracamy. Zresztą quea'ka na enginie DOOM 3? Przecież on teraz jest pikusiem przy takim Far Cry, Stalker czy Half Life 2. No, ale ja tu gadu gadu a tyle żeczy do zrobienia. Jakby to brzmiało po Rosyjsku.. Hawk! Ja skazał!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wypuszczanie w niedługiej przyszłości Kwaka 4 nie ma większego sensu. Far Cry, DooM3, H-L2 i nedługo S.T.A.L.K.E.R. będą liderami na rynku gierek FPP.

Dopiero gdy gracze zostaną tymi grami zasyceni i upłynie trochę czasu to wtedy premiera Quake 4 ma sens.

Szkoda że tak mało materiałów o grze wypuścili autorzy (może w ogóle gra nie istnieje :wink: ).

Być może tak jak pisał wojtek nawiąże się walka Quake vs. Unreal :)

Czekam na Duke Nukem Forever :lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wypuszczanie w niedługiej przyszłości Kwaka 4 nie ma większego sensu. Far Cry, DooM3, H-L2 i nedługo S.T.A.L.K.E.R. będą liderami na rynku gierek FPP.

Dopiero gdy gracze zostaną tymi grami zasyceni i upłynie trochę czasu to wtedy premiera Quake 4 ma sens.

Szkoda że tak mało materiałów o grze wypuścili autorzy (może w ogóle gra nie istnieje :wink: ).

Być może tak jak pisał wojtek nawiąże się walka Quake vs. Unreal :)

taak... wiesz Id wypuściło tyle co o doomie troszkę wcześniej wiadomo tylko tyle że bedzie, tak jak dziś, ostatni trailer z dooma jest zeszłoroczny(nie licząc z bierzących e3, ale to był z XboX), tak więc nie wiadomo jak teraz wygląda doom, Id nie potrzebuje rozgłosu, aby w chwili zupełnego zaskoczenia walnąć z takim impetem, że żaden H-L2, ani STALKER mu sie nie oprą... hehe, penie się teraz z deka naraziłem, ale jestem fanem (?) Id, i każda gra jaką oni zrobili była bardzo dobra, nie mówiąc już o arcydziełach... a więc premiera quake4 ma sens, to nie jest dobry powód że bedziemy mieli wtedy pod dostatkiem genialnych FPP, bardzo dobrych gier nigdy za wiele................
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raven_88
Hehe już to widzę, cukierkowy, słodziutki do obrzydzenia UT2006, kontra ponury, poważny Qwak4 :lol:

Raczej obydwie gry będą ponure - Qwak na enginie Dooma a UT na UnrealEngine 3.

Chyba zaczne składać na Radeona X1200 512MB i procek 5 Ghz to może pogram :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Hehe już to widzę, cukierkowy, słodziutki do obrzydzenia UT2006, kontra ponury, poważny Qwak4 :lol:

Raczej obydwie gry będą ponure - Qwak na enginie Dooma a UT na UnrealEngine 3.

Chyba zaczne składać na Radeona X1200 512MB i procek 5 Ghz to może pogram :twisted: :twisted: :twisted:

Heh a wyobraź sobie , że Unreal engine 3 już jest gotowy :twisted:

http://www.unrealtechnology.com/html/technology/ue30.shtml

Podziwiajcie i czekajcie na niego.

Cudo nad cudami.

UWAGA- Potwory mają po......2.............miliony polygonów.

A Quake 4 ma być na engine Dooma :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malenbolgia a.k.a Heros

Zadaję sobie pytania co chcę w noqym wstrząsie ?? I odpowiadam...

Oczekuję, kontynuacji Q2, poprawionnej grafiki ale tylko dodatkowe szlify, i podstawowa rzecz BRAK SKRYPTÓW. Mimo tego iż Doom3 nie był w pełni tym czym miał być.. nie odwróciłem się tyłem od ID softawre.. oczekuję tylko poprawek.. Chcę by gra mną wstrząsnęła... jak 1 i 2....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej oczekiwać kontynuacji queak'a 1 i 2 niż 3 który był moim zdaniem reklamą enginu. Ot moje zdanie.

[beeep]iście dobry był ten engine! Niech takie reklamy pojawiają się w TV, będę je również oglądał przez 5 lat!

Ech, ludzie, jak można besztać legendę MP... W tą reklamę jeszcze grają ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)
No i są pierwsze OFICJALNE screeny z Quake'a 4.

Oto i one: http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=1923

Screeny z artykułu PC Zone czy PC Gamer..coś takiego :D

IMO do d*** Wygląda jak mod do D3 : Co o tym myślicie ?

Prawda, jakos inaczej wyobrazalem sobie nowego kwaka. Zupelnie inaczej. A to wygląda jak Doom po malych poprawkach... Mnie sie narazie nie podoba.Grafika ladna ale... nie oddaje klimatu Quake'a.

http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=bogd.jpg

Zwróccie uwage na teksturę sciany... brrrrrr...

No ale nie narzekajmy mamy tego czego chcielismy a chcielismy screenów, bo od patrzenia na tego starego arta zbiera sie na wymioty ze znuzenia. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malenbolgia a.k.a Heros

Mimo waszych uwag, prosze nie skreślajcie gry odrazu... Bo to chyba nawet ni alfa version i wszystko może się zmienić. Jak narazie mi się bardzo twarze postaci podobają. A tekstury ścian bleeeee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malenbolgia a.k.a Heros

Wojtek szczerze wątpię by gra Quake tak wyglądała... Skoro Doom3 miał być zamiast DOOM 1, a tam w jednym epizodzie była baza UAC ui były same korytarze.. to wątpię by ten sam los podzielił Quake 4. Bo w quake jest więcej... otwartych przestrzeni. BTW. Ponoć niewyklucxzone jest stworzenie DOOM4 tylk ile czekać będzie :P 10 lat :)) ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z tego co widzialem to gra na pierwszy rzut oka ma duzo rzeczy wzietych z dooma 3 m.in. ciezki, mroczny klimat oraz ciasne sale i waskie korytarze. Jesli gra bedzie zrobiona w tym stylu to sie chyba powiesze! Quake'a 4 wyobrazam sobie jako wielkie bitwy naszego Commando ze Stroggorami. W grze mam nadzieje ze bedzie rozbudowana gra zespolowa jak to widac na screenach. Bardzo przydalaby sie mozliwosc kierowania pojazdami. Chcialbym zeby gra wygladala w stylu pierwszego quake'a tj. sredniowieczne zamki, fosy, wielka rzez oraz na swoj sposob mroczny klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To są oficjalne screeny na 100% z artykułu najlepszych pism o grach na świecie(dziwie się, dlaczego to nie są screeny z CDA :-k ), więck te screeny to napewno nie FAKE'i.

2.Quake 4 to-jak wszyscy wiedzą-kontynuacja Q2, więc klimatu Q1 tam się spodziewać nie można. I dobrze, bardzo dobrze :) Mi Q1 nie spasował zupełnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malenbolgia a.k.a Heros

1.

Dlatego bo.... Cd-a w tym czasie nie wchodzi, a te screeny mogli udostępnić przed zamknięciem numeru...

Zresztą i tak z pewnością(daj boże) będzie jakieś info od cda.

2

Ci co nie wiedzą o co chdzi dokładnie , to mówię : Nasz komando zostaje wysłany z oddziałem komandosów by... zniszczyć Stroggos czy coś w tym stylu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quake IV całkiem ładnie wygląda - widać że wie co to nowe karty graficzne :) (zresztą widać podobieństwo do Doom-a3) - ale kilka rzeczy mi się nie podoba - data premiery (coś chyba w środku 2006 r.) i textury ścian.

Ale do tego czasu pewnie się dużo zmieni - wejdą nowe karty graficzne, pewnie DX10 (:D) i pewnie gra się sporo zmieni.

Tak więc na początku 2006 będe mógł powiedzieć coś więcej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malenbolgia a.k.a Heros

Hmmm Id Software pewnie się będzie chciało zreflektować za to że DOOM był niewypałem ( był dobry ale nie fenomenalny). Więc... jako datę premiery obstawiam koniec 2007 roku lub początek 2008 :P Wolę nie wcześniej bo moge się przejechać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc... jako datę premiery obstawiam koniec 2007 roku lub początek 2008 :P Wolę nie wcześniej bo moge się przejechać :D

A oto mój plan wg. którego producenci powinni postępować:

Ogłosić że w przyszłości będą tworzyć grę "xxx"

później oczywiście nic nie będą wspominać o niej (żadnych screenów czy trailerów) i spokojnie ją tworzyć, następnie miesiąc przed 100% ukazaniem się gry w sklepach ogłosić ukończenie gry :D

Wtedy gracze byli by przyjemnie zaskoczenie i nie wkurzała by ich informacja o comiesięcznym przekładaniu premiery.

Rekordzistą w tym wydaniu jest Duke Nukem Forever :)

Ale datę premiery kwaka 4 określam na najwcześniej koniec 2006 roku albo początek 2007 (no chyba że będą próbowali pobić DNF :lol:

Coś czuję że data będzie często przekładana - co chwilę będą wchodzić mocniejsze grafiki i ID będzie chciało nadązyć za DX-em 8) - ale to są tylko moje teorie spiskowe o przekładaniu premier nowych gier ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...