Skocz do zawartości
Gość kabura

Quake 4

Polecane posty

Ja nie liczyłbym nawet na trailer. Myślę, że gra nie jest nawet dobrze rozpoczęta.

Co do wymagań to będą napewno nieco wyższe od D3, aczkolwiek wiele się zmieni.

Ale powiem, że nie czekam na QUAKEIV z niecierpliwością. Trudno będzie mu pobić nawet PAINKILLERA (no graficznie to wiadomo). To będzie tak jak z D3 choć tu nic jeszcze nie wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słyszeliście, ale z tego co mi wiadomo wynika, że na na najbliższym QuakeCon'ie zobaczymy... demo Quake'a 4 Multiplayer :)

Pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję, że tak się stanie. Swoją drogą, to ciekawe kiedy będzie premiera finalnej wersji... Mogliby chociaż jakiś trailer dać... :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demo Quake'a 4 Multiplayer :)

Hmm... Z tego co ja słyszałem, to Quake 4 ma być raczej nastawiony na tryb pojedynczego gracza, jak dwójka... Dlaczego więc mieliby dawać demo multiplayer? Chyba, że coś się zmieniło, nie wiem, nie śledzę zapowiedzi na bieżąco...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WE włoszech jest takie pismo: The Game Machine. W niej napisali że na próbnych tekstach postaci zrobiono postać która miała 4 tyś. załamań linii. Jak się okazało komputer AMD Athlon 3600+ chłodzony azotem zawieszał się!!!!! Postanowieno zejśc do 100tyś załamań ale to i tak o 10 tyś mniej niż w Half Life 2. Wię mam nadzieje że będzie to gra godnię zastępująca swojego poprzednika QIII

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ten nowy screen z Q4?

Ten w rozdziałce 4000x3000 :o

Co prawda grafika jest zabójcza, ale cały czas odnosze wrażenie, że to podrasowany Doom3 (bo w koncu tak jest :) ) - juz mi sie śnią te ciemne korytarze :/

Jak nie zrobią czegoś naprawdę dobrego to bedzie tylko D3 z podrasowaną grafiką (i oby moj przyszły sprzęt to uciągnął!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsrod screenow z 'gier przyszlosci' rzadza te z Obliviona ;] - niektore wgniataja w ziemie. te z kwaka widzialem no i jak zwykle jestem pod wrazeniem, ale pewnie do czasu jego premiery pojawi sie jakas gierka z nowa technologia i zabierze rozglos Q4 [sytuacja a la FC vs D3 & HL2].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ten nowy screen z Q4?

Ten w rozdziałce 4000x3000 :o

Co prawda grafika jest zabójcza, ale cały czas odnosze wrażenie, że to podrasowany Doom3 (bo w koncu tak jest :) ) - juz mi sie śnią te ciemne korytarze :/

Jak nie zrobią czegoś naprawdę dobrego to bedzie tylko D3 z podrasowaną grafiką (i oby moj przyszły sprzęt to uciągnął!)

Szczerze to jestem tego samego zdania gdyż nie wiem dużo o grze tyle tylko

że zapowiedź z pewnego pisma (nie cda :P ) i jestem sceptycznie nastawiony

bo quake mi nie przypadł do gustu a doom 3 ehhh LIPA więc jak bedzie coś dobrego to się będe cieszył ale się nie napalam :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry z serii Quake były prawie doskonałe (heh Q3 rox m/ ) więc myśle, że nie zawiodą graczy i nie skaszanią czwartej części.

Wielką szkody byłoby zawiedzenie graczy.

Powiem tak - ID na pewno zrobi gry słabej.

Moze co najwyżej nie zaspokoić wymagań graczy przez co zostanie słabo oceniona (szczególnie na tle innych świetnych FPS-ów takich jak H-L)

Czekamy na kolejne screeny : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Q4 okaże się poziomem i jakością grą pokroju Dooma3 to chyba nie mamy powodów do radości. Mam nadzieję, że ID wyciągnie nauczkę ze swoich błędów i zrobi grę doskonałą. No "chociaż" bardzo dobrą! :wink:

Nie mówmy, że Doom był aż taki zły- jest grą dobrą nawet bardzo dobrą tylko nie spełnił wszystkich oczekiwań graczy... w Q4 wszyscy też pokładają wielkie nadzije i mam nadzieję, że to nie wyjdzie mu na złe. Doomowi większość graczy zarzucała klaustrofobiczne pomieszczenia, jak widzimy na screenach z Q4 tu takich raczej nie będzie, a przynajmniej te większe też będą :) No i ta drużyna... zapowiada się ciekawie :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie tym co mówią to znowu rozgorzeje sie walka pomiędzy fanami Quake'a i Unreala tak jak niegdyś była walka pomiedzy UT i Q3 tak teraz zapowiada sie walka pomiędzy UT2007 i Q4, zobaczymy co będzie lepsze. Za obie trzymam kciuki. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda fanem Quake`ów nie jestem, ale z miłą chęcią pogrywałem w II i III Arena. Bardzo mi się te części podobały, a banalna fabuła nie zmusza gracza do zapoznania się z I. I tak też będzie w przypadku IV, więc również czekam na tego FPS`a, bo po trailerach/rze i zpowiedzi/ach prezentuje się znakomicie. Tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raveno
Jeśli będzie tym co mówią to znowu rozgorzeje sie walka pomiędzy fanami Quake'a i Unreala tak jak niegdyś była walka pomiedzy UT i Q3 tak teraz zapowiada sie walka pomiędzy UT2007 i Q4, zobaczymy co będzie lepsze. Za obie trzymam kciuki. 8)

Jaka walka??? Tamta "wojenka" byla ze wzgledu na sieciowe charaktery obu gier (Q3 i UT)...a teraz gry zapowiadaja sie z gola inaczej. Q4 bedzie nastawiony na singla,a w UT2007 raczej nic sie nie zmieni...bedzie przeznaczony do grania po kabelku...wiec o co moze byc walka ? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Teknomen

Jak dla mnie Q4 bedzie klimatycznie podobny do Doom3. Ta sama grafa itp. Niby inne motywy. ID robi dobre gry ale juz bez nowego odniesienia. Quake 1 to byla gra. Zakochalem sie w tym klimacie. Q2 uszedl, tez mi sie podobal. Teraz robia kolejne czesci bez pomyslu i nowatorstwa.

Half Life 2 - pobil Doom 3. Nadchodzi pogromca tych 2 gierek. STALKER.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q4 jest robiony na silniku d3, co moze popsuc klimat... bedzie kojarzylo sie z doomem ( chociazby te trailery czuc d3 ),

A dlaczego Q4 ma mieć popsuty klima?? Dlatego że ma ten sam silnik graficzny co DOOM 3. A co ci w D3 się nie podoba pod względem enginu :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...