Skocz do zawartości
Gość kabura

Quake 4

Polecane posty

onufry, o jakim typie kompów mówisz ?? A pozatym skoro tak nic nikt nie mówi o tym Q4 to może ktoś nam zrobi niespodzianke i wyjdzie na równi z DooMem 3 ?? :lol: No co ? Pomażyć zawsze można :wink:

Uważaj bo nam zrobią niespodzianke taką że wypuszczą na równi z DukeNukem Forever :mrgreen:

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>wojtek

Na pewno tak nie zrobią, ponieważ nikt nie robi konkurencji samemu sobie. Gracze nie wiedzieliby na co wydać pieniądze, gdyby wydali obie gry na raz i spadłby przychód. Muszą wydać DOOM 3 jak najszybciej i nie będą niepotrzebnie czekać na ukończenie Quake 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o grze Quake 4

Bezsensowne pytanie!!! Z małej zapowiedzi mamy wystawić o niej opinię?

Niema demka i narazie niebędzie bo do wydania pozostał najmniej rok.

dokładnie! :P co możemy sądzić o q4 skoro go niewiedzieliśmy????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowego typu kompów to jesm w 40% pewny bo na jeden ze stron opisujących nowego systema LONGHORNA pisało że ma wyjść specjaleni pod wymagania LONGHORNA nowy typ komputerów, czyli super szybkie :) . A wiecie pzrecie co to oznacza jeśli LONGER ruszy na tych kompach to Doom-ik3 i Quak-uś4 będą po nich sunąć :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, no mówili już gdzieś rok temu(po premierze R9700), że DooM 3 nie jest w stanie wykożystać nawet w połowie możliwości tej karty, więc nie przesadzajcie i nie wyolbrzymiajcie tych wymagań, bo będzie można grać na przeciętnym sprzęcie(A1700 256MB GF3,4).

Hehe chyba nie słyszałeś na jakich kompach Doom3 lewdo wyrabiał na QuakeConie :P:) Wprawdzie tam jeszcze zoptymalizuję kod i tak dalej - ale na 9700 na full detalach na pewno w spokoju nie zagrasz.

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Dlaczego się na to zanosi? O Quake'u ani nie trąbią na wszystkie strony, ani nie obiecują Bóg wie czego. To chyba raczej wyobraźnia graczy tak działa.

Tjaa, ylko zauważ, że był Q4 zapowiadany już na wakacje zeszłego roku... potem przełożono datę priemiery jakoś tak, jak wyszedł UT2003... a Q4 dalej nie ma :D . Pozatym swego czasu dość hucznie zapowiadali Q4 (około2 lata temu).

A tak na marginesie - wie ktoś, co się dzieje z Doom'em3?? Zapowiadany był na wrzesień tego roku, co z nim?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
A tak na marginesie - wie ktoś, co się dzieje z Doom'em3?? Zapowiadany był na wrzesień tego roku, co z nim?
Tak w nawiasie :wink: - o D3 jest osobny wątek - będzie (ops, >ma być<) wiosną 2004. To znaczy, że na Quake'a jeszcze sobie poczekaaaaaamy... Ale mnie się nie śpieszy :) Najpierw muszę uzbierać na CoD.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o QUAKE 4...to widzialem filmiki z quake 4...mianowicie filmiki AGONII......wedlug mnie Q4 bedzie kiepska gra pod wzgledem klimatu.....gdyz znowu sie przeniesiemy do swiata robotow.....wiec ja dziekuje za takie cos dla mnie POTWORY...DEMONy czyli QUAKE1 to jest cos.......szkoda....mam nadzieje ze jednak procz robotow beda takze potworu i mroczny klimat taki jak w quake 1...a co do grafiki to QUAKE 4 bedzie rewolucja...to co zobaczylem to bylo naprawde genialne...jak znajde to dam wam linki do tych filmikow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaa, ylko zauważ, że był Q4 zapowiadany już na wakacje zeszłego roku... potem przełożono datę priemiery jakoś tak, jak wyszedł UT2003... a Q4 dalej nie ma :D . Pozatym swego czasu dość hucznie zapowiadali Q4 (około2 lata temu).

CO? Pierwsze słyszę. Na wakacjach zeszłego roku, to były nieliczne plotki, że Q4 może powstanie. Poza tym pojawiło się kilka rysunków - wariacji na temat logo i... tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Jezeli chodzi o QUAKE 4...to widzialem filmiki z quake 4...mianowicie filmiki AGONII (...) a co do grafiki to QUAKE 4 bedzie rewolucja...to co zobaczylem to bylo naprawde genialne...jak znajde to dam wam linki do tych filmikow
Dałeś się złapać, kolego. Id Software nie wypuszcza tego typu materiałów (tym bardziej tak niskiej jakości) na światło dzienne. A grafika... gdzie na tych fimikach widzisz rewolucję?* Sorry za złośliwość, ale może już czas wymienić swoje Voodoo 1? :twisted:

* Prawdziwa gra będzie na szczęście o niebo lepsza dzięki technologii DOOM-a III.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się na to zanosi? O Quake'u ani nie trąbią na wszystkie strony, ani nie obiecują Bóg wie czego. To chyba raczej wyobraźnia graczy tak działa.

Tjaa, ylko zauważ, że był Q4 zapowiadany już na wakacje zeszłego roku... potem przełożono datę priemiery jakoś tak, jak wyszedł UT2003... a Q4 dalej nie ma :D . Pozatym swego czasu dość hucznie zapowiadali Q4 (około2 lata temu).

A tak na marginesie - wie ktoś, co się dzieje z Doom'em3?? Zapowiadany był na wrzesień tego roku, co z nim?

dooom III ma byc na wakacje a co do kwaka 4 to spokojnie mam nadzieje ze gra bedzie na styczen 2005 (mam wtedy urodziny :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
dooom III ma byc na wakacje a co do kwaka 4 to spokojnie mam nadzieje ze gra bedzie na styczen 2005 (mam wtedy urodziny :D)
No qrcze, ja też mam urodziny w styczniu 2005. Co za zbieg okoliczności! :wink: :lol:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaa, ylko zauważ, że był Q4 zapowiadany już na wakacje zeszłego roku... potem przełożono datę priemiery jakoś tak, jak wyszedł UT2003... a Q4 dalej nie ma :D . Pozatym swego czasu dość hucznie zapowiadali Q4 (około2 lata temu).

CO? Pierwsze słyszę. Na wakacjach zeszłego roku, to były nieliczne plotki, że Q4 może powstanie. Poza tym pojawiło się kilka rysunków - wariacji na temat logo i... tyle.

Też pierwsze słyszę. Ponad rok temu miał już wyjść Q4??? Chyba ci się mocno pomieszało. Wtedy nawet nie było wiadomo czy w ogóle powstanie, jedyny pewnik jaki był, to że w przypadku ewentualnych prac zabierze się za to Raven. Przecież do dziś chyba nie ma zapowiedzianej konkretnej daty premiery!

Co innego z Doomem. Pierwszy termin (mocno wątpliwy) to był marzec 2003. Później wrzesień. Teraz wiosna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...