Skocz do zawartości
Gość kabura

Quake 4

Polecane posty

Na q4 baaardzo czekam. W q3 gram bardzo dobrze na Promodzie (chociaz jakby taki mess, chcial sie ze mna zmierzyc... to nie wiem czy bym cos zdzialal:))) i oczekuje wlasnie takiego q4 areny... Chociaz dawno nie gralem (niedawno skonyczlem CoD) w dobrego singla :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, dla Ciebie to krok wstecz, a dla mnie wielka radość, bo nie mając dobrego łącza nie mogłem docenić w pełni trójki. Ja się cieszę, że ID pomyślało też o tych bez łącza lub ze słabym łączem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele z Q4 prezentują się bardzo ciekawie. Niektóre postacie mają "wszytę" w ubranie bronie - rakietnica na barku, itp. Wyglądają bardzo efektownie, wielkie garbate monstra. Plansze prezentują się też okazale, naładowane są licznymi małymi równie efektownymi szczegółami - wiszące ludzkie zwłoki, duża ilość kolcy.

Zapowiada się ciekawie......! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszym wyjściem byłby Quake 4 Arena, a nie po prostu Quake 4. Moim zdaniem powrót do realiów Dwójki jest krokiem wstecz. A może Quake 5 Arena mnie zadowoli? :wink:

Eh, jak dla mnie to DUZY plus. Dwojka bylo spoko i mi jakos Q3A nie przypadl do gustu (gralem tylko w mod do niego [dragon ball]).

Bingo.Właśnie szukam po serwerach Q1 .Jak znajdę to podam wam stronę.

Po co ci Q1? Juz w CDA byl zamieszczony QII wiec szukanie takiego starocia jak jedynka nie mam czasu

Spod tej pikselozy da się wyciągnąć niezłą fabułę, która może być kontynuowana w tej częśii!

O i tu sie zgodze, ze najpradopodobniej glowna sila napedowo nowego Q bedzie fabula.

Ma ktos screeny z Q4?

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
A co do samej gry to zapowiada sie smakowicie, ale bedzie horrorem dla sprzetu, bo jest na enginie dooma 3.

Pzdr

Oj może być horrorem... Skoro na enginie DOOM-a 3. Kto ma nowego Virusa_ pewnie wyczytał rzekome minimalne wymagania dla enginu DOOM3: min.2,5GHz i karta z 128 RAM. Jeśli tak będzie to ja z moim "komputerkiem" wysiadam i idę grać w Q1 :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam wymagania będą całkiem normalne, jak ta gra wyjdzie. Myślę że i tak na procku 2GHz i karcie radeon9500/GF4200 gra będzie w średnich detalach i rozdziałce 800X600 jakoś chodziła. Gry wydaje się po to by się sprzedały a nie by gnębić graczy wymaganiami sprzętowymi. Poza tym pomyślcie co za sens ma podawanie że karta ma mieć 128mb skoro taki radeon 9200SE lub sis630 z 128mb ma tylko 30% wydajności takiego R9500pro z 64mb. Do tego po jaką cholerę taki mocny procek, skoro z testu w CDA wynika że ma niewielki wpływ na wydajność w grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do samej gry to zapowiada sie smakowicie, ale bedzie horrorem dla sprzetu, bo jest na enginie dooma 3.

Pzdr

Oj może być horrorem... Skoro na enginie DOOM-a 3. Kto ma nowego Virusa_ pewnie wyczytał rzekome minimalne wymagania dla enginu DOOM3: min.2,5GHz i karta z 128 RAM. Jeśli tak będzie to ja z moim "komputerkiem" wysiadam i idę grać w Q1 :wink:

Ta tylko ze te info z wymaganiami zostalo dawno zdementowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to się ostatnio dzieje... Świat żyje prawie samymi sequelami <<może to dla nich zbyt obraźliwe stwierdzenie>> (Half Life 2, Doom3, Quake 4, Deus Ex2 [Duke Nukem Forever :wink: ] ). Jeszcze jakiś powiew świeżości wniesie STALKER lub Painkiller.

Co do Q4 to najlepszą podstawę do wydawania o nim opinii stanowią tzw. "Leaked Screenshots" :D.

PS: A Q1 zajmuje aż 23,4 MB... Heh to były rozmiary :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, tam zagraj sobie w FarCry'a, to będziesz nim żył :) Chociaż czasem mam wrażenie, że gram w sequeal Chrome'a..(Czasami FC jest łudząco podobny do Chrome'a), czyli świerzości nie wnosi :( PK też nei wniesie, bo można powiedzieć, że to klon SS..Natomiast, ostatnią nadzieją pozostaje STALKER...Po przeczytaniu głównego tematu w CDA(nareszczcie go mam) zmieniam zdanie, co do "klasy" STALKERA. A na Q4 to poczekaamy sobie trooche :) Myśle, że wyjdzie wtedy co Unreal 3, żeby z nim konkurować :)

Znowu będzie: Quake vs. Unreal :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...