Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Tylko za malo ruchu ulicznego, za trudno na kogos wpasc.

Widze ze daleko nie doszedles w tej grze. :) Pod koniec trybu underground cudem sie NIE wpada na samochody z ruchu ulicznego

Jestem od wczoraj na 95 wyscigu. Masakra. Nie moge tego przejechac. Nawet jezeli prowadze przez caly wyscig to zawsze na 6 okrazeniu musze wpasc na jakis samochod. To jest niedoprzejechania.

Edited by Ama m/^_^m/ Następnym razem usunę obydwa posty, już Ty wiesz o co mi chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk
Jestem od wczoraj na 95 wyscigu. Masakra. Nie moge tego przejechac. Nawet jezeli prowadze przez caly wyscig to zawsze na 6 okrazeniu musze wpasc na jakis samochod. To jest niedoprzejechania.

hehe to ci jest masakra? nie kce cie dolowac ale cos okolo 102/111 (nie pamietam) bedzie wyscig z 7 lapami. to dopiero masakra!!! nameczylem sie z nim ze hej, raz go przeszedlem i przez przypadek wcisnalem restart i mosialem od poczatku jechac!(myslalem ze klawiature polamie :evil: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk

ja tam jezdze moim ukochanym nissankiem skyline - ten wozik po prostu wymiata przeszedlem nim do konca giere i jezdzilo sie spox

Ostrzeżenie! Postaraj się następnym razem swoją wypowiedź zamieścić w jednym poście. Cały czas zwracana jest na to uwaga, a to że jesteś nowy nie usprawiedliwia cię. Pilnuj się na przyszłość.- Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Skyline jest troche za malo zwrotny. A ten wyscig o ktory ci chodzi to 103. Slyszalem wlasnie ze jest duzo trudniejszy.

Edited by Ama m/^_^m/ Następnym razem usunę obydwa posty, już Ty wiesz o co mi chodzi.

No jakos tak wyszlo ze napisalem te dwa posty. Wiecej sie to nie powtorzy. :P

A tak BTW to troche mala Ci ta dopiska wyszla. Wlasciwie ledwo ja zauwarzylem. :P

O to chodziło, zwróciłeś na nią uwagę.- Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk
Niezbyt przypadła mi do gustu ta część nfs juz baardziej podoba mi się NFS:HP2 i HP

NFS:HP2 to byla totalna klapa... nie wiem jak moze ona byc lepsza od nfs_undergrounda :?: i w czym jest ci lepsza :?:

Dla mnie Skyline jest troche za malo zwrotny.

jak sie pocwiczy jazde nim to da sie jezdzic... przynajmniej mi on pasuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku ten nowy Underground mi się nie podobał, jednak jak zacząłem jeździć, wygrywać i tuningować samochód zmieniłem zdanie. Jestem teraz w 102 wyścigu, jeżdżę Celicą i gra się świetnie. Polecam tą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko za malo ruchu ulicznego, za trudno na kogos wpasc.

Widze ze daleko nie doszedles w tej grze. :) Pod koniec trybu underground cudem sie NIE wpada na samochody z ruchu ulicznego

Jestem od wczoraj na 95 wyscigu. Masakra. Nie moge tego przejechac. Nawet jezeli prowadze przez caly wyscig to zawsze na 6 okrazeniu musze wpasc na jakis samochod. To jest niedoprzejechania.

Stary, ja w demo gralem :). Chcialem kupic full, ale jest chyba troche drogi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grę przechodzę po raz drugi, tym razem only HARD :P, i nie mam zamiaru przechodzić już misji nr 112, ponieważ nic nie daje, a później na necie nie mogę zmienić dowolnie samochodu na ten który by miał unikatowe części, ponieważ jest zablokowany "Customize Ride" w Go Underground.

Mam nadzieję, że uda mi się przejść all na Hard :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyka jazdy jest swietna,

Fizyka świetna??????!!!! Moim zdaniem jest beznadziejna. Seria NFS zawsze kojarzyła mi się z realizmem, a tymczasem poszli na łatwiznę i wypuścili gniota w stylu Midnight Club. Przecież w Undergroundzie wiele tras można pokonać prawie bez hamowania - gdzie tu realizm????

:) to ciekawe co bys powiedzial o realizmie GPL i Nascar Racing :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez sie przyczepiliscie do tej fizyki. Dla mnie jest ok. O to przeciez chodzi w arcadowkach. Co prawda nie korzystam wogole z hamulca (czasami z recznego), ale ciagle hamowanie i rozpedzanie samochodu od nowa by mnie bardzo denerwowalo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk
Alez sie przyczepiliscie do tej fizyki. Dla mnie jest ok. O to przeciez chodzi w arcadowkach. Co prawda nie korzystam wogole z hamulca (czasami z recznego), ale ciagle hamowanie i rozpedzanie samochodu od nowa by mnie bardzo denerwowalo.

w pelni sie z toba zgadzam

gdyby gra byla realistyczna wtedy najmniejsza stluczka i po jezdzie (by cos odpadlo lub sie wgniotlo) i papa (6 lap a tobie kolo odpadlo[aaaaa :!: ]) na szczescie tworcy oszczedzili nam tego i postawili na predkosc :arrow: i chwala im za to :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie wypuścili taqiego g.... jakim był/ jest N4S:HP2, w sumie jak dla kogo, ale mnie on się bardzo nie podobał.

Przynajmniej w Undgrndzie postawili na uczucie prędkości, więc to co miało zostać zrobione dobrze, zrobiono wyśmienicie. No i do tego te kolorki w grze, miasto nocą, coś niesamowitego, OH jak się rozmażyłem!! :8 :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po grze sie wiele spodziewalem no i sie zawiodlem niestety bo moze i fakt ze grafa wymiata ale tylko ona reszta do bani fizyka conajwyzej poprawna,brak uszkodzen(to po prostu porazka)no fakt jeszcze tuning jest niczego sobie ale jak ta gra dostanie wiecej niz 8+/10 to........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ciesze ze nie ma uszkodzen. Bylo by to troche denerwujace gdybym na np. 6 okrazeniu uderzyl w cos i w ten sposob przegral wyscig mimo iz prowadzilem. A przeciez jadac z taka predkoscia ciezko w cos nieuderzyc. Znowuz gdyby zrobili uszkodzenia nie majace wplywu na fizyke jazdy to by bylo zupelnie bezsensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przejechalem 111 wyscig (jeszcze tylko 2). Tak wszyscy narzekali na ten 103, a mi udalo sie go przejsc za 4 razem (wczesniej bylem ciagle drugi i mialem kilka sekund straty). Za najtrudniejszy wyscig w grze uwazam nadal ten 95.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

103 przejechalem Mazda RX-7. Nie mialem wczesniej przekonania do tego samochodu, ale jest chyba najlepszy w tej grze.

95 przejechalem ku mojemu zaskoczeniu Nissanem Skyline, korym wczesniej wogole nie jezdzilem bo zle mi sie go prowadzilo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...