Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Mi się bardziej podoba NFS Hot Pursuit 2.Ta gra jest najlepsza z serii.

Robisz sobie wielu wrogow, bo nie znam duzo osob, ktore lubia ta gre :P

O NFS:U moge napisac jedno - [beeep]ISTE!!! W trybie Drag wgniata w krzeselko! 2fast 2 furious sie klania! Zrobcie zrzutke dla mnie na kierwonice!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobcie zrzutke dla mnie na kierwonice!

HEhe chcialoby sie. Nie ma tak dobrze ze kupimy jedna kierownice o NIE. Kupimy 5 kierwonic :D:D..................... ale jak dasz kase :P:p:p;p

Hm.... ciekawe czemu fenomen nowego NfS nie opanowal CDA, przeciez to jest 100% grywnalosci

Robisz sobie wielu wrogow, bo nie znam duzo osob, ktore lubia ta gre

Eee...tam ja troche ja lubilem, ale tylko wtedy kiedy nie mialem co robic i jedyne co robilem w grze to ogladalem krajobrazy i nic wiecej.

PZdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na kierownicy a ta nic tylko na mnie warczała (fajnie jest jak sie ją pod nogi wlozy:p). A tak naprawde to myślałem, że grać będzie się lepiej, wole strzałki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w każdej PC-towej ścigałce gram na strzałkach, przyzwyczaiłem się!

Teraz nie wiem jak trudna by była gra na pewno ją przejdę, a z kierownicą trzeba by się wszystkiego uczyć na nowo! :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk

ja mam kierownice i gram tylko w takie "wolniejsze" samochodowki jak king of the road, 18 wheels of steel i across america. a w takie nfs underground czy colina to wole na strzalkach, bo kierownice bym chyba wyrwal...

a do strzalek jestem przyzwyczajony... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cześć to ja przeciętniak nazywam się nemesis enforcer lubie jak wszystko jest szare i się nie wyróżnia, o nie mam żółtą bluzkę lepiej się schowam w cieniu rzeby ludzie nie zobaczylyli, że się wyróżniam".

Ja własnie za to cenie nfs underground, że jest inna, że samochody można modyfikowac według własnych upodobań, że wszystko jest oryginalne i przy tym grywalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nemesis enforcer
"Cześć to ja przeciętniak nazywam się nemesis enforcer lubie jak wszystko jest szare i się nie wyróżnia, o nie mam żółtą bluzkę lepiej się schowam w cieniu rzeby ludzie nie zobaczylyli, że się wyróżniam".

wyrozniam sie tym, ze wole porządne symulacje od bzdurek typu nfs underground, które wabia ludzi mnóstwem kolorków i babkami w bikini

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nie grałeś porzodnie bo babek w bikini tam nie ma:) a szkoda:P.

Właśnie dobrze, że się świeci bo to koloryzuje codzienność, a jak widze znowy szarą ponurą grę to od razu mnie odpycha bo to mam na codzień, poza tym bardzo to uprzyjemnia grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(nemesis enforcer)

do mnie gierka nie przemawia.. smile_prosty.gif

.......Aha, czyli to jest tak: Im gra ma lepsze efekty graficzne i więcej "smaczków" w postaci tuningu i visual upgrade'ów to osoby, ktore w nią grają są dresami?!* Litości.....Nie ma realizmuw prowadzeniu auta......Panowie z EA games bardzo cię przepraszają, że ich produkt nie jest realistycznym symulatorem prowadzenia samochodu i że podczas jazdy muchy się nie rozmazują na przedniej szybie, że nie mozna złapać gumy, że nie wycieka paliwo z baka, że podczasz bliskiego minięcia się z innym samochodem kierowca nie pokazuje tobie środkowego palca.

PS. Pamietajcie! Jeżeli nie jesteście mechanikami to w to nie grajcie!

*ktore na dodatek oglądają pokemony!

PS2. jak dla mnie argumenty są conajmniej śmieszne....ale kazdy ma inny gust i nie bedę ci na siłe udowadniał, że gra jest naprade dobra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nemesis enforcer
Widać, że nie grałeś porzodnie bo babek w bikini tam nie ma:) a szkoda:P.

trojka broni sie i bez babek :)

Właśnie dobrze, że się świeci bo to koloryzuje codzienność, a jak widze znowy szarą ponurą grę to od razu mnie odpycha bo to mam na codzień, poza tym bardzo to uprzyjemnia grę.

ja wole po prostu naturalna kolorystyke :)

w ogóle to chcialem powiedziec ze grze przydaloby sie wiecej urozmaicenia - jezdzimy wylącznie po miescie wiec ciągle to samo: szare budynki, neony, wielkie reklamy itd... ja tam lubie naturalne urozmaicenie, tzn raz przez las, raz przez pola, raz przez wioche itd :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nemesis enforcer
.......Aha, czyli to jest tak: Im gra ma lepsze efekty graficzne i więcej "smaczków" w postaci tuningu i visual upgrade'ów to osoby, ktore w nią grają są dresami?!* Litości.....Nie ma realizmuw prowadzeniu auta......Panowie z EA games bardzo cię przepraszają, że ich produkt nie jest realistycznym symulatorem prowadzenia samochodu i że podczas jazdy muchy się nie rozmazują na przedniej szybie, że nie mozna złapać gumy, że nie wycieka paliwo z baka, że podczasz bliskiego minięcia się z innym samochodem kierowca nie pokazuje tobie środkowego palca.

PS. Pamietajcie! Jeżeli nie jesteście mechanikami to w to nie grajcie!

*ktore na dodatek oglądają pokemony!

PS2. jak dla mnie argumenty są conajmniej śmieszne....ale kazdy ma inny gust i nie bedę ci na siłe udowadniał, że gra jest naprade dobra

ok, niech bedzie - gra moze i jest dobra w swoim rodzaju, tzn malo ambitnych, arcadeowych scigalek. chcialem tylko powiedziec, ze mi nie pasi, wydaje sie bardzo 'komercyjna' i dosc glupia, mam prawo do takiej opinii, bo podobaly mi sie niektore z poprzednich czesci cyklu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...

Nie bylo mnie na forum kilka godzin a tu taka dyskusja sie odbyla. Dowiedzialem sie ze niby jestem przednastoletnim dresem (buahahahaha).

Chcialbym wiedziec co masz na mysli piszac "dosc glupia".

w ogóle to chcialem powiedziec ze grze przydaloby sie wiecej urozmaicenia - jezdzimy wylącznie po miescie wiec ciągle to samo: szare budynki, neony, wielkie reklamy itd... ja tam lubie naturalne urozmaicenie, tzn raz przez las, raz przez pola, raz przez wioche itd

I tu sam sobie zaprzeczasz. Ja moglbym powiedziec, ze grze w ktora ty grasz brakuje jakiegos urozmaicenia bo sa same lasy i pola. Tak samo na obrone nfs:U moglbym powiedziec ze jest urozmaicona bo nie jezdzi sie tylko po jakichs ulicach centrum, ale oprocz tego przejezdza sie np. przez port, czy chinska dzielnice. :lol:

I jeszcze jedno. Bardzo lubie tez NFS III. Naprawde bardzo mi sie podobala. Ale w niej realizmu tez nie uswiadczymy. Tym sie wlasnie charakteryzuje seria nfs. To sa typowe arcadowki :!: . Oprocz tego jest duzo mniej ambitna niz nfs:u. Nie uswiadczymy w niej tuningu samochodu, czy nawet takiego trybu zachecajacego do gry jakim niewatpliwie jest tryb underground..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nemesis enforcer
Heh...

Nie bylo mnie na forum kilka godzin a tu taka dyskusja sie odbyla. Dowiedzialem sie ze niby jestem przednastoletnim dresem (buahahahaha).

nie moge sie oprzec wrazeniu ze gra jest stargetowana na taką wlasnie grupe odbiorców. i jeszcze ta muzyczka rodem z vivy...

Chcialbym wiedziec co masz na mysli piszac "dosc glupia".

jakby na to spojrzec troche z boku to takie dzikie zapierdalanie przez miasto jak nic wydaje sie zdziebko glupie :wink:

I tu sam sobie zaprzeczasz. Ja moglbym powiedziec, ze grze w ktora ty grasz brakuje jakiegos urozmaicenia bo sa same lasy i pola.

w ktorym miejscu sobie sam zaprzeczam?

jesli w nsfIII raz pomykamy przez osniezone szczyty, a innym razem przez pustynie, a i miast tam nie brakuje, to chyba jednak jest to jakies urozmaicenie :roll:

Tak samo na obrone nfs:U moglbym powiedziec ze jest urozmaicona bo nie jezdzi sie tylko po jakichs ulicach centrum, ale oprocz tego przejezdza sie np. przez port, czy chinska dzielnice. :lol: .

ale przyznasz sam, ze *ogólnie* krajobraz w nfs:u wciąż pozostaje ten sam... podobne motywy, kolorystyka... ten sam *klimat* metropolii towarzyszy nam ciągle w grze...

I jeszcze jedno. Bardzo lubie tez NFS III. Naprawde bardzo mi sie podobala. Ale w niej realizmu tez nie uswiadczymy. Tym sie wlasnie charakteryzuje seria nfs. To sa typowe arcadowki :!: ...

fakt... ale imo nfs:u to lekkie przegięcie

Oprocz tego jest duzo mniej ambitna niz nfs:u. Nie uswiadczymy w niej tuningu samochodu,

akurat tuning jest... mozna ustawic skrzynie biegów, aerodynamike kół i wiele innych parametrów... ale jest to troche na boku, dla absolutnych maniaków, a nie wysuwa sie na pierwwszy plan jak w nfs:u

czy nawet takiego trybu zachecajacego do gry jakim niewatpliwie jest tryb underground..

za to mamy tryb hot pursuit. imo *znacznie* wieksze emocje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk

nfsunderground jest malo urozmaicona???

chcialbym przypomniec ze nfs underground to: nielegalne miejskie wyscigi tuningowanych wozów!!!

gdzie ty tam masz miejsce na urozmaicenia typu las lub pole?? toz to paranoja

bardziej juz gierki nie mozna bylo urozmaicic (rozne dzielnice miasta)

to tak jakby twojej rally trophy zarzucac ze nie ma tam porsche boxter lub ze w hot pursuit nie moze nas ścigać np. wojsko tylko monotonnie policja :P

ehhhh... ludzie ludzie... wymyslacie niestworzone rzeczy... 8) za duzo po prostu macie :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post skierowany do nemesis enforcer.

nie moge sie oprzec wrazeniu ze gra jest stargetowana na taką wlasnie grupe odbiorców. i jeszcze ta muzyczka rodem z vivy...

Jezeli muzyka z nfs:u jest charakterystyczna dla dresow to widze ze masz jakies zle wyobrazenie o tej grupie spolecznej.

jakby na to spojrzec troche z boku to takie dzikie zapierdalanie przez miasto jak nic wydaje sie zdziebko glupie

A uciekanie przed policja takie jak w nfs III jest madre??

w ktorym miejscu sobie sam zaprzeczam?

jesli w nsfIII raz pomykamy przez osniezone szczyty, a innym razem przez pustynie, a i miast tam nie brakuje, to chyba jednak jest to jakies urozmaicenie

W nfsIII krajobraz jest rzeczywiscie zroznicowany. Ale mi chodzilo mi o te pola i lasy. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nemesis enforcer
A uciekanie przed policja takie jak w nfs III jest madre??

czuc w tym klimat filmów typu 'Mistrz Kierownicy'... a to kręci mnie znacznie bardziej niz 'Szybcy i Wsciekli'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...