Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Gość soundluk
Zgadzam sie w pelni. A tak btw to slyszal ktos czy maja zamiar zrobic druga czesc Undergrounda??

najszybciej to zrobia kolejnego need for speeda z innym dopiskiem najlepiej bo do sequeli to EA sie ma szczescia (hot pursuit 2 - :? )

mi to sie tam marzy polacenie porsche z undergroundem z kupa tras ulepszen samochodow z piekna grafa dzwiekiem duza grywalnoscia i jeszcze lepszym odczuciem predkosci... :D mlask...mlask... 8) :roll:

ehhh rozmarzylem sie :wink:

ale moze taka gra kiedys powstanie :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zapewne wydadza nastepce NfS:U, bo zyski chyba z tej gry beda duze, jesli nie na tyle duze to mozna sie pozegnac z kolejna odslolna. Ale raczej kaski beda mieli duzo z niego, tak wiec chyba wyjdzie. (OBY)

PS. Siebek co do twojej stronki to troche dlugo sie wlacza, a za duzych bajerkow nie ma i ma podzial chyba na ramki wiec powinno byc wszystko szybko (moze to od tego obrazka z napisem u gory). I troche zbyt pokomplikowany kod stronki, ja bym napisal dzial galeria 4x krocej. To tyko taka mala uwaga.

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie jestem po pierwszej jeździe. Fajne, naprawde fajne ale zeby na Athlonie XP 2.0+, 256 ram i gf 2 mx pograc musialem ostro z detalami zjechac ( wszystkie najlepsze efekty wylaczone :( ) a i tak ledwo 30 FPS utrzymywalo... Szkoda, z Maxem 2 bylo duzo lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk
PS. Siebek co do twojej stronki to troche dlugo sie wlacza, a za duzych bajerkow nie ma i ma podzial chyba na ramki wiec powinno byc wszystko szybko (moze to od tego obrazka z napisem u gory). I troche zbyt pokomplikowany kod stronki, ja bym napisal dzial galeria 4x krocej. To tyko taka mala uwaga.

Pzdr

moze wczytuje sie wolno dlatego, bo umieszczona jest na serwerze piwko.pl ktory znany jest z wolnej pracy i czestych (przynajmniej kiedys) awarii a kod pokomplikowany bo robiona w siakims edytorze? albo po wrzuceniu na serwer kodzik sie miesza? :P

Ja wlasnie jestem po pierwszej jeździe. Fajne, naprawde fajne ale zeby na Athlonie XP 2.0+, 256 ram i gf 2 mx pograc musialem ostro z detalami zjechac ( wszystkie najlepsze efekty wylaczone :( ) a i tak ledwo 30 FPS utrzymywalo... Szkoda, z Maxem 2 bylo duzo lepiej.

wiesz orionek ten twoj sprzecik nie jest jakby to powiedziec najwyzszych lotow :wink:

chociaz u mnie (P4 1700MHz, 512DDR, GeForce FX 5600 128MB) tez sie niekiedy tnie trza (chyba pomyslec o sciagnieciu nowych detonatorow czy forcewarow czy jak im tam :P albo reinstall systemu [znooowu???? NIEEEEE!!!!] :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba jedna z najlepszych scigalek wszechczasow (moja opinia) takze mysle ze zarobi na zrobienie sequela.

PS. Stronka dziala wolno bo po:

1. Jest na wolnym serwerze,

2. Pisalem ja (zle okreslnie :P , raczej zrobilem) we Front Page'u 2000. Jakbys mial czas i chec moze bys mi pomogl w zoptymalizowaniu predkosci stronki, bo ja na html'u sie ledwo znam, a o tabelkach wole nie wspominac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba jedna z najlepszych scigalek wszechczasow (moja opinia) takze mysle ze zarobi na zrobienie sequela.

PS. Stronka dziala wolno bo po:

1. Jest na wolnym serwerze,

2. Pisalem ja (zle okreslnie :P , raczej zrobilem) we Front Page'u 2000. Jakbys mial czas i chec moze bys mi pomogl w zoptymalizowaniu predkosci stronki, bo ja na html'u sie ledwo znam, a o tabelkach wole nie wspominac

Tak myslalem ze w Froncie, nie wiem czemu ale ten program dosc komplikuje caly kod. Wiesz jakbym nie mial na glowie mojej stronki, roznych logosow itp. to z checia bym sie zajal. A ze piwko jest wolnym serwerm wiem nie od dzis. A tak z ciekawosci; Ile mega masz na piwko? 40-50?

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk
Jakbys mial czas i chec moze bys mi pomogl w zoptymalizowaniu predkosci stronki, bo ja na html'u sie ledwo znam, a o tabelkach wole nie wspominac

radzilbym wziazc se siakiegos layouta ze strefki www z cd-a i czasnac stronke nie bedzie duzo roboty przy tym a stronka bedzie ladniutka

ja na HTML sie troche znam (ze trzy latka w nim siedze i troche sie nauczylem) moglbym ci pomoc w robieniu tej stronki jakbys chcial

moje gg to: 1920824

btw to z tego watku powoli czat sie robi :wink:

majcok troche szara ta twoja stronka... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majcok troche szara ta twoja stronka...

Moze, ale ona miala miec tlo nieco bardziej czarne takie jak tlo sondy, ale czemu takiego nie ma to za bardzo nie chce mi sie pisac. Powiem tylko tyle ze to z powodu loga ktore bylo robione w potoshopie, a w nim nie ma takiego koloru jak w sondzie (tego koloru nie ma pod tym samym kodem). A kolor czcionki zmienie pozniej chyba.

Dobrta zeby za bardzo nie offtopicowac to trzeba cos o U napisac.

Mysle ze jednak squel wyjdzie i pobije poprzednika o glowe. A pomysl z tymi autami siebek trafiony.

PZdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy lubi co innego :P A to ze samochody jezdza 300kmh to calkiem normalne. Po takim tuningu :shock:

A pomysl z tymi autami siebek trafiony.

Dzieki :) Na piwku mam 200MB miejsca.

Zrobie chyba jednak tak ze skorzystam z jakiegos layoutu. :) Moze stronka bedzie chodzila szybciej, a na pewno bedzie ladniejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk

na piwko.pl jest 200mb miejsca, obsluga PHP, dostep przez FTP wszystko pieknie...ale... :twisted:

jest JEDNO ale :evil: wielkosc jednego pliku na tym serwerze nie moze przekroczyc 1mb

a co za problem jechac 300km/h? toz z tak podrasowanym wozem to i na live mozna szusowac (niestety nie w polsce...ah te dziury w dragoch)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkosc jednego pliku na tym serwerze nie moze przekroczyc 1mb

Eeeee.... to juz wole republike, na jedne plik do 3Mb, a razem ma 10Mb. MAlo ale na pliki stronki wystarcza i te kilka plikow do sciagniecia. Zreszta mam 2 serwery na republice, wiec nie ma problemu.

A co do tego ze auta jada po 300-400km/h to normalnka (w Ameryce :D), tymbardziej jak sie wlaczy ten podtlenek azotu i zrobi sie tunning na maxa. A bardzo dobrym jeszcze pomyslem w Un... sa te napelki.

PZdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka wymiata! Ci co narzekają że fizyka jazdy kuleje niech sobie kupią

malucha po wypadku!

Błogosławmy EA GAMES!!!

Zgadzam sie w pelni. A tak btw to slyszal ktos czy maja zamiar zrobic druga czesc Undergrounda??

Na razie żadnych przebłysków o tym nie ma, ale ona na pewno powstanie.

Nielegalne wyścigi uliczne są popularne a poza tym gra zebrała wiele pochlebnych recenzji, sprzedaje się doskonale!

Sequelu przybądź!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz orionek ten twoj sprzecik nie jest jakby to powiedziec najwyzszych lotow

Wiem wiem, ale powinno byc tak jak w Max Paynie - czyli na wysokich detalach gierka chodzi dopiero na dobrym sprzecie, a po obnizeniu detali gierka chodzi takze na slabszym, oczywiscie obraz wyglada gorzej, ale przyzwyoicie.

Czyli gra jest zoptymalizowana.

Ale nie ma co - brava dla EA! Gierka wymiata i pozostaje w pamieci...na dlugi czas. Zagrac trzeba. I szybko sie laduje... wypasik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ludzie uspokujcie się!Co w tej grze jest fajnego ?Ja was nie rozumiem.Gra jest do chrzanu do kitu do...a coja się będe wysilał i tak mi się nie podoba.

Prosze uzasadnij swoja wypowiedz, bo dlaczego NFS"U jest do kitu nie wiem, ale bardzo bym chcial wiedziec. :D:D

A jezzczw jedno, bardzo dobry pomysl z tym wczytywaniem podczas filmikow.

PZdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ludzie uspokujcie się!Co w tej grze jest fajnego ?Ja was nie rozumiem.Gra jest do chrzanu do kitu do...a coja się będe wysilał i tak mi się nie podoba.

Ech...! Niektórzy po prostu nie lubią gier wyścigowych i tyle! :cry: :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ludzie uspokujcie się!Co w tej grze jest fajnego ?Ja was nie rozumiem.Gra jest do chrzanu do kitu do...a coja się będe wysilał i tak mi się nie podoba.

To w takim razie jakie ci sie gry podobaja. Wiadomo., nie kazdy lubi samochodowki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podobala cala seria oprocz Hot Pursuit 2.

A co do odczucia predkosci, o czym pisano w Cd Action, to jest b. dobre, ale nie od razu takie rewelacyjne :/ Coz, gram na srednich detalach, moze dopiero z tymi wszystkimi "shaderami" itp jest to odczuwalne az tak. O wiele lepsze wraazenie zrobil na mnie NASCAR - gier typu NASCAR nie lubie, ale w tych najnowszych czesciach predkosci truno bylo nie odczuc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podobala cala seria oprocz Hot Pursuit 2.

A co do odczucia predkosci, o czym pisano w Cd Action, to jest b. dobre, ale nie od razu takie rewelacyjne :/ Coz, gram na srednich detalach, moze dopiero z tymi wszystkimi "shaderami" itp jest to odczuwalne az tak. O wiele lepsze wraazenie zrobil na mnie NASCAR - gier typu NASCAR nie lubie, ale w tych najnowszych czesciach predkosci truno bylo nie odczuc...

Robiąc NFS Hot Pursuit 2 EA wykopało sobie dołek pod samym sobą!

Ta część odbiega jakościowo od poprzedniczek!

Choć potrafi bawić stanowi krok w tył w porównaniu do poprzednich części

serii! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardziej podoba NFS Hot Pursuit 2.Ta gra jest najlepsza z serii.

Czemu tak uważasz?

To prawda, grafika była dość dobra ale reszta....?

Model jazdy był nie do końca dopracowany, przez co nie miało się prawdziwej przyjemności z gry, nie odczuwało się za bardzo różnicy w prowadzeniu samochodów!

Powtórki były co najmniej śmieszne, achhh te ujęcia kamer!

Pociechą były tylko samochody, ale przecież licencje to atut serii! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...