Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Na szczescie wyszedl nowy patch. Juz go zainstalowalem. Ma on m.in. blokowac znane trainery i cheaty. Zobaczymy jak bedzie. Mam nadzieje, ze juz nie bedzie cheatowania, bo sie nie dalo grac online. Kill all cheaters :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cheatach przechodzę tylko gry które mi się nie podobają (gram w każdą jaką napotkam).Tak też chyba będzie z NFS Underground

Jesteś śmieszny.

Nie wiem z kąd bierzesz kasę na te wszystkie gry, które napotkasz, bo ja tyle nie ma, a poza tym kupuję tylko te gry które mi się podobają, więc potrzeby przejścia na kodach nie mam.

Cheatów używam tylko wtedy gdy naprawdę długo sobie z czymś nie mogę poradzić, lub gdy chcę się zabawić w jakiejś strzelance typu SoF, ale to dopiero po przejściu całej bez kodów!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie jakie napotkam to nie Wszystkie na świecie tylko te na które mnie stać (max 2 gry w miesiącu).

To po co je kupujesz jeśli Ci się nie podobają??

A mnie stać na ok.1 na 2/3 miechy więc nie porównania!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie zdarzy uzyc czasami cheatow. Ale to jest w takich przypadkach (jak juz wspomnial Goofy), w ktorych nie moge sobie z czyms poradzic. Przeklinam za to wszystkich, ktorzy cheatuja w grach online. Nie moge zniesc takich ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w Online wszyscy powienni mieć równe szanse!!

Nie ma lepszysz czy gorszych, chyba, że jestes cheaterem to jesteś ten najgorszy. W online komputer Cię nie oszuka, a używając cheatów oszukujesz innych i sam siebie, bo taq naprawdę nie potrafisz nic!! :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Kupuję pełne wersje bo po prostu nie czytam recenzji. Wchodzę do Empiku biorę grę w którą jeszcze nie grałem i sprawdzam co to.Jak mi się nie podoba to przechodzę na cheatach i sprzedaję żeby mieć na następną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Phantom Renegade

Ech rzeczywiście borowik śmieszny jesteś tracisz kase na to by zobaczyć gre,ktora po wlaczeniu może ci sie od razu nie spodobać.Mowisz że sprzedajesz a jak komuś sie też nie spodoba tak jak tobie pozatym są takie strony jak WAREZ gdzie są pelne wersje i wiekszość chodzi też w necie.Pozatym co to za radość gra na chetach gadasz jak pospolity lamer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Jeśli mi się nie spodoba no to mam pecha.I to dużego. Prubuje znaleźć jakiegoś frajera i mu sprzedać .A co dalej się z tym dzieje to mnie nie obchodzi.A co do lamera się nie zgadzam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Phantom Renegade

Nie zawsze w demku jest jedna misja czasem wszystkie (naprawde) ale są pomieszane i wogle nie wiadomo o co chodzi.Ale jak zagrasz w demko i ci sie spodoba jedna misja wtedy ściągasz albo kupujesz pelna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ja teraz demo wezmę?

Widzisz, grzybku, jest takie miejsce jak "INTERNET", wpisz w wyszukiwarce nazwę gry, a na pewno coś znajdziesz. ](*,)

Chyba na CeDeku CDA było niedawno. A jak masz stałe łącze to z neta zasysaj. Wpisz w Google "NFS: Underground demo" i na pewno coś znajdzie. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez nam sie tu OT rozwinal.

A wracajac do tematu. Zainstalowal juz ktos nowego patcha?? Ja zainstalowalem i zamiast odczucia obiecanego wzrostu wydajnosci gra chodzi mi sporo gorzej. Nie da sie grac na kamerze "zza samochodu" :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka wymiata! Ci co narzekają że fizyka jazdy kuleje niech sobie kupią

malucha po wypadku!

Błogosławmy EA GAMES!!!

Zgadzam sie w pelni. A tak btw to slyszal ktos czy maja zamiar zrobic druga czesc Undergrounda??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...