Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

95 akurat za 2 razem przeszedłem !! A co do 103 powiedz jaka furka wygrałes bo za nic nie moge wygrac , juz chyba 10 razy przegrałem !

95 wyscig tez za 2 razem przeszedlem, jakies 3 minuty temu. :) Ponoc na lepszysz kartach uruchomienie nitro wyglada wysmienicie. To prawda??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam radeona 9500 gram na full detal i nie ma zaciachów i wszystko wygląda świetnie !

Niedlugo karte grafy zmieniam na radka 9700 to z 1024 przerzuce sie na rozdziałke 1280

http://www.chip.pl/arts/n/article_70149.html

Dzis o tym przeczytalem. Zmien se 9500 w 9700 PRO . !! Sam sie zastanawiam nad zakupem R9500.

A tak poza tym to mam juz 99 wyscig i narazie chyba tylko 1 Drag gralem na medium a reszta na Hard, mam nadzieje ze dzlej tez tak pojdzie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich wyscigach nie ma zbyt duzej roznicy miedzy hard a easy. Nawet ktos zauwazyl ze komp w 103 wyscigu robi okrazenie na easy w ok. 47s, a na hard w 50s.

Hehe... no to teraz na Easy będę grał jak jest trudniej nawet. :D :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lemieszysław

Ja grałem ostatnio w N4S:U jakiś tydzień temu (mam awarię mompa:() i z tego co zobaczyłem to jest najlesza ścigałka w jaką grałem. Gra jest debeściarska. Debeściarska jest też Acura RSX. Underground ma to "coś". Jest jak jakiś Neverwinter albo Diablo nie pamiętam jak się nazywa ten rodzaj gier). Ciągle się rozwijamy, a nasz rozwój nie ogranicza się wyłacznie do zmiany samochodu na inny. Niech ktoś mi powie jaka świgałka jest lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lemieszysław

mówiąc ścigałka miałem na myśli samochodówke. A co do samochodu to ważne jest jakie mamy podejście do poszczególnych modeli. Jeśli nie lubimy fokusa to raczej nim nie wygramy. Jeśli komuś wpasował się Peugot 206 to może nim wygrać każdy wyscig.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiąc ścigałka miałem na myśli samochodówke. A co do samochodu to ważne jest jakie mamy podejście do poszczególnych modeli. Jeśli nie lubimy fokusa to raczej nim nie wygramy. Jeśli komuś wpasował się Peugot 206 to może nim wygrać każdy wyscig.

Narazie Peugotem 206 przeszedłem ok 100 misji.

Jest to chyba najlepsza fura na NFS'a!! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox. Nic sie nie stalo. Ja mialem 3 dniowa przerwe w graniu w nfs:u z powodu nauki i juz nie moglem wytrzymac. Ale na szczescie teraz wolne jest. :) Mozna grac do woli. Szkoda tylko ze przeszedlem juz tryb underground.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox. Nic sie nie stalo. Ja mialem 3 dniowa przerwe w graniu w nfs:u z powodu nauki i juz nie moglem wytrzymac. Ale na szczescie teraz wolne jest. :) Mozna grac do woli. Szkoda tylko ze przeszedlem juz tryb underground.

To zrób taq jaq ja czyli przechodź gre grę jeszcze raz starając się jak najmniej razy pojechac jeden wyscig na Hardzie. Ja do 60 wyścigu miałem 100% za pierwszym razem, poza tym część z nas ma stałe łącze i może pojeździć sobie na Online, wtedy dopiero zaczyna się jazda. szkoda tylko, że jeszcze nie ma systemów zabezpieczających przed cheaterami :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...