Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Też miałem z początku problemy z driftem. Najlepszym sposobem na opanowanie go jest próbować do skutku. Trzeba też opanować driftowanie bez obijania się o barierki bo dzięki temu pkt mogą się mnożyć nawet o 10x.

Najwięcej pkt dostaje się przy tych dymkach co są na zakrętach, ale najlepiej na niektórych torach driftować nawet na prostych drogach szczególnie jeśli mamy już naliczanie 10x bo w ten sposób możemy sobie szybko nabić pkt.

Osobiście muszę się pochwalić, że udało mi się zaliczyć wszystkie wyścigi na 1 miejscu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRID przewyższa Shfita. Myślę, że nawet wspominana wyżej grafika jest ładniejsza. Do tego zero bugów, w Shifcie to cholernie długie ładowanie tras, masa bugów, niedoskonałości. Po prostu można zagrać, ale na tylko parę razy. Odradzam kupno, bo gra nie jest tania. Ja może poważnie zastanowie się nad zakupem, ale jak wpadnie w EA Classics.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Shifta mimowszystko polecam-> może jest parę niedociągnięć ale gra jest warta świeczki...

Świetny model jazdy<próbowaliście kierownicy? Jak nie-> to spróbujcie> Dużo samochodów, świetna grafika i wogóle...

Moim zdaniem pozycja obowiązkowa dla fanów ściganek!

Co do wolnego ładowania tras-> ja u siebie nie zauważyłem, żeby trasy się jakoś specjalnie długo ładowały...

Jak dla mnie Shift luuuuuzem dorównuje gridowi, a nawet go przewyższa...

Pozdro ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra kiepściutka, model jazdy tragiczny, jeśli wogóle mówić tu o modelu ( np. Drift 5 poziomowy lewy bardziej lewy itd)

Grafika też nie zachwyca ogólnie polecam inne gry NFS bo ta wydaję mi się najgorszą (grałem we wszystkie i wszystkie przeszedłem prócz carbona) A jeśli chcemy sięgać po jakąś ścigałke na kieszokonsolke to, pomijając już GT i MotorStorma dobrym wyborem jest Midnight club L.A remix utrzymany w klimacie undergroundów.

Powiedziałem. :)

Ave MotorStorm !

Edytowano przez 3nzo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Shifta mimowszystko polecam-> może jest parę niedociągnięć ale gra jest warta świeczki...

Dokładnie! GRIDowi nie podskoczy, ale zdecydowanie warto zagrać. Ciekawym pomysłem są osiągnięcia, medale i gwiazdki - po prostu rozkosz dla tych którzy lubią wyzwania i osiągnięcia. Jedyną bolączką jest sterowanie i model jazdy - gdy skręcamy nieco mocniej, samochód zaczyna się "ślizgać", coś jak wpadanie w poślig... IMO nie powinno się tak dziać na takich torach jak Spa, czy coś w tym rodzaju, ale to tylko moje spostrzeżenie. Aha - gram na klawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja polbilem Carbona ze wzgledu na solidny gameplay. Prawda jest to, ze to odgrzewany kotlet, ale skoro wczesniej spodobaly mi sie Undergroundy i Most Wanted to ta gre tez przetrawilem. Co do U1 i U2 to oba tytuly mi sie bardzo spodobaly. 'Jedynka' miala jednak znacznie lepsza muzyke mimo, ze z tego co pamietam nie bylo tam kawalkow ze Snoop Doggiem (ktorego bardzo lubie). Za to byl swietny (uzyty tez m.in. w filmie Coach Carter) Get Low, ktory sprawil, ze zafascynowalem sie tego typu muzyka.

BTW: Spilner ty zycia nie masz, ze tak te posty wklepujesz na forum?:) Wczesniej tego nie zauwazalem, ale z liczba ok. 1000 postow powinienes tu byc...

No tak byles: zauwazylem kiedy dolaczyles.:)

Edytowano przez Professor00179
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carbon w sumie nie był zły, lecz względem U2 praktycznie zmieniła się tylko grafika. Trochę mnie wkurzył brak wyścigów w typie Dragster, bo te akurat bardzo lubiłem. W mieście Carbona nie było żadnej prostej drogi, to mi troszkę przeszkadzało, nie porobiłem sobie męki dla silnika na prostej autostradzie jak w Underground 2, ale cóż, to nie jeden typ wyścigu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się...U2 zmienił się tylko z Carbonem grafiką i zmianą typu zabrakło Drag którego także lubiłem.Mam nadzieję że EA przygotuje dla nas kolejną odsłonę NFS:U3 tym razem...i np. w mieście typu Londyn albo jak to zrobili w GRID w Japoni,Europie i Stanach. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... Ja bym chcial, zeby NFS powrocil do

, gdzie scigalismy sie poporzadnych(ale nie 'sportowych') trasach, autami jakich nigdy miec nie bedziemy, a nie tymi dresiarskimi, obklejonymi plastikiem Corsami... No, ale na to sie nie zanosi... Wielka szkoda.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o muzyce w Shifcie? Mi się najbardziej podobają tylko 2-3 utworki, reszta definitywnie psuje klimat zamkniętych wyścigów, szczególnie ta piosenka, gdzie co chwilę powtarzają się słowa "weege-weege". Tragedia... ale tak rade dają : Pull up Jamala, i Underdog Kasabiana

Tu macie linka:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja muszę się bardziej przysłuchać tej muzyce. Bo zawsze mama wyłączoną podczas wyścigów. Mam nadzieję, że trzyma poziom podobny do tej z Most Wanted. Tam w ogóle wszystko było niemal idealne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Need For Speed: Hot Pursuit był jedynym tytułem z serii NFS w który grałem (był OK), aż do teraz. NFS S jest jak na razie najlepszą samochodówką w jakie próbowałem zagrać i tym razem zanosi się na to, iż ukończę grę. Na dość nieudane i trudne sterowanie na klawiaturze, oraz czasy ładowania mogę przymknąć oko (chociaż to akurat plus, podczas loadingów, pochłonąłem dość sporo wiedzy ze szkolnego zeszytu :) ). Jedyną nie mile wspominaną sytuacją, jest pojedynek w Nordschleife (ten ostatni wiraż...). Po entej nieudanej próbie (zawsze traciłem 1 pozycję na 100m przed metę) nerwy mi pościły (a jestem dość spokojnym człowiekiem) i wyrwałem klawiaturę z kabla (lampy pod ręką nie miałem, a na krześle siedziałem), po czym rzuciłem nią o ścianę...dobrze że mam zapasową. Ponoć gry nie wywołują agresji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć byłem dość sceptycznie nastawiony do najnowszego NFS-a to kiedy pograłem trochę to kompletnie o niej zminiłem zdanie. Super grafika i jeszcze lepsze audio, świetny model jazdy i mimo tego że to z założenia symulator to jeżdzi mi się całkiem przyjemnie. Do tego dochodzi masa torów, licencjonowane auta i system ikspeków. Prócz masakrycznie dlugich czasów ładoawnia i nie zawsze idealnej pracy kamery gra jest wręcz idealna. Co do oceny podzielam zdanie Allora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...