Skocz do zawartości
Gość kabura

Halo (seria)

Polecane posty

Właściwie nie ma Halo w którego bym nie zagrał, ale jest jeden którego przeszedłem. Jedynkę grałem z siostrą w coopa (zresztą jak i dwójkę) i powiem, że fun był spory; mięsa do wybicia było od groma, amunicji często brakowało, ale zabawa wciągała. Nie przeszyliśmy tylko ostatniego poziomu, bo zawsze coś nawalało. A to nie wyrobiliśmy się na czas, a to pojazd spadł lub się zniszczył... słowem irytacja. A dwójka - znów spora rzeźnia i mięsa do wybicia, ale tym razem uwieńczona rozgrywka została filmikiem końcowym. A trójka - dzięki uprzejmości kumpla na X0 - dotarłem chyba do przedostatniego poziomu (w singlu nie jest długa). Gra jest fajna, ale i tak ciężko mi jest zrozumieć skalę fenomenu tej serii, szczególnie trzeciej części. Marketing M$ chyba aż tak potężny nie jest... czy się mylę? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem tematu o tej grze, zdziwiło mnie że takiego nie znalazłem, więc zakładam. Mam dwa pytania dotyczące tej gry:

1. Czy jest sens kupowania tej gry nie grając w poprzednie części?

2. Do jakiej gry PC'towej halo jest podobne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pojęcia co ludzie widzą w tej grze. Miałem (nie)przyjemność w nią grać i odrazu mnie zraziła, chociaż może to dlatego, że nie grałem w poprzednie części.

Edytowano przez Slowik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo (każda część) jest tworzone głównie dla multi, single to taki poboczny dodatek. Btw. Jeszcze nie widziałem fps'a który nie byłby z gatunku "just another shooter". Zresztą, żaden Killzone, F.E.A.R czy cokolwiek innego nie dybie innowacyjnością, a jeżeli już to jest o zazwyczaj +1 opcja której nie było w poprzedniej grze. Nihil novi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzisz znam, Call of Duty 4: Modern Warfare. Singiel choc trwa 6 godzin to w ogole tego nie czujesz, co wiecej to dawa adrenaliny jak 10 innych FPS'ow. W multi ma zamiar grac na powaznie jak bede mial nowego kompa, choc i po ok 2 godzinach gry robi niesamowite wrazenie. Jak dla mnie najlepszy FPS w jaki gralem i lepsza inwestycja od Halo. Edytowano przez zoldator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Halo 3 i prawie całego przeszedłem, poza ostatnim etapem, jakoś nie dane było mi skończyć tej gry xP Cóż, fenomenu serii też nie jestem w stanie zrozumieć a sam marketing M$ bym nie przeceniał... Owszem, grałem tylko w multi i bardzo wciągnęły mnie te sci-fi klimaty oraz TONY mięsa w coopie do wycięcia w pień, ale gra nie zapda w pamięć na bardzo długo, przynajmniej w przeciwieństwie do tytułów na PS3 albo innych na PC... dla mnie nie wybija się jakoś ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achivment - zadanie .

Masz postawione jasne warunki do spełnienia - po ich wypełnieniu , dostajesz pkt G za prawidłowe wykonanie achiva :P gra w trybie co-op i przechodzenie kampanii w tym trybie nie zaliczy ci przejścia gry trzeba samemu przejść całość by dostać bodajże 100G za przejście gry w odpowiednim trybie trudności .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z aczivami miałem problem, bo grałem sobie na easy i prawie przeszedłem całą grę a tu się okazało, że honorują tylko od poziomu normal... :/ Blah, się wkurzyłem ale grałem dalej. I to jest ewidentnie IMO 'just another shooter' ale z plecami giganta z Redmond :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi grających na easy. Gdzie ta przyjemność ze zmęczenia gry? Sam przeszedłem trójkę najpierw na Normalu, potem szykowałem się odważnie na Legendary, ale z braku czasu chyba sobie odpuszczę. Zresztą, kupa gier mi zalega na półce, a tych nawet nie ukończyłem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest w pewnym miejscu. Jak pamiętam, to Chief wychylał się zza jakiejś skały i tam nadjeżdżały dwa pojazdy które usilnie próbowały cię zestrzelić, bez ammo (ja tak miałem) nie wiele dało się zrobić, no, ale za bodajże 50-tym razem się udało wykraść im wóz i uciec :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że halo 3 jest tak zrobione żeby zarówno ci którzy grali w poprzednie części jak i osoby dla których jest to pierwszy kontakt z serią dobrze bawili się w singlu. A w co myślicie, można od razu grać w "trójkę" czy lepiej najpierw przejść poprzednie części?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Combat Evolved przeszedłem 4 razy.Najbardziej znienawidziłem level"Index".Ogólnie mówiąc Halo mi się podoba.Tylko to, że mam słaby sprzęt i grafika jest gorsza niż normalnie.I nie zgadzam się z tymi co mówią, że Halo ma do [beeep] singla...

Gdyby Microsoft zaczął znowu robić halo na pc było by OK, ale goście z MS chyba specjalnie(nie chciało im się) źle zrobili H2 na PC, żeby potem wysłuchiwać narzekań fanów i skończyć z Halo na tą platformę.Można by zrobić halo i na pecety i na xboxy prawie w tym samym czasie.Z innymi grami się da a z Halo?Na pewno też, ale microsoftowi się NIE CHCE!!!!Halo mogło by wylądować w rękach innego producenta który zrobi to lepiej.Bungie jest Ok niech zostanie.A microsoft??Niech się zajmie Windowsem bo ten mu lepiej wychodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydanie Halo w pierwszej kolejności na ikspudło nie było podyktowane kryteriami chce/nie chce im się, tylko bardzo konkretnym celem - wypromowania nowej platformy, gdyż M$ zamarzyło się wykroić sobie godziwy kawałek z tego rynku. Popularność serii i obecna pozycja marki XboX wskazuje na to, że swój cel zrealizowali, a przynajmniej w jakiejś części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...