Skocz do zawartości
Gość kabura

Halo (seria)

Polecane posty

Gracze i recenzenci na całym świecie zgodnie uznali HALO za grę niemal idealną, w pewnym sensie przełomową. Osławione dzieło ze stajni Bungie znacznie poprawiło sprzedaż X-Boksa, a sceptycznie nastawionym niedowiarkom ukazało ogromny power billowej konsoli.

P.S Dobrze zrobiłeś Volt usuwając te posty rzeczywiście były bez sensu! :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cmok, cmok! Pozazdrościć!

To dopiero wypas gra prawie tak jak w kafejce internetowej!

Halo naprawdę naprawiło sprzedaż konsoli Microsoftu XBOX-a, ale nie zapominajmy też o drugiej wielkiej pod tym względem gry STAR WARS KNIGTS OF THE OLD REPUBLIC!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
Cmok, cmok! Pozazdrościć!

To dopiero wypas gra prawie tak jak w kafejce internetowej!

Halo naprawdę naprawiło sprzedaż konsoli Microsoftu XBOX-a

Maszs rację ... :) Qlowo się grało w halo, nawet Smuggiemu ta gra się podobała jak napisał w Ankiecie GW :) Ta gra jest po prostu rewelacją 2003 - byłego już roku :) Jest co prawda troszkę "niudoskonalona" ale mimo tych małych błędów granie w nią spawia nie małej radości :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster

Halo nie odbiega od głównego schematu strzelanin FPP. Sprawi, że poczujemy się kimś innym oraz na chwilę przestaniemy zaprzątać sobie głowę kłopotami, które męczą nas w codziennym życiu. Świat, w którym rozgrywa się akcja gry ... to jest to :) Z pewnością dlatego zyskała tka wielgachną populację :P A Smugg odewał się od kłopotów :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... FPS roku a dostało 8 :roll: 9 + znaczek jakości!
Cóż, gralem w to na moim Xboxie i PC, muszę powiedzieć że na tym pierwszym przyjemność jest dużo większa... No i nie będe ukrywał, mój PC nie należy do elity jeśli chodzi o parametry;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasperoo

Buu - ja mam podobny problem - tyle, że nie mam konsoli :) Toteż byłem zmuszony grać w minimalnych detalach... i sobie podarowałem - poczekam na lepszego kompa :) A gra - sądząc po recenzji w CDA i screenach - wielka jest ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jackass

Czego Wy się spodziewaliście? Dwuletnia pozycja skonwertowana z konsoli na PieCyka w niemal nie zmienionej formie, a Wy gadacie, że nie robi wrażenia. Bez sensu.

Co do samej gry, jest ona genialna. Misje, grywalność - wszystko. Mi się już trochę znudziła (kilka razy ją ukończyłem), ale Halo 2 ponoć już na wiosnę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Halo 2 ponoć już na wiosnę...
Dobrze że wyjdzie jeszcze na Xboxa a nie na Xbox 2, ale nie ma się czemu dziwić skoro i Half Life 2 i Doom 3 wyjdzie na pierwszą konsolke Billa...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jackass

Hehe, wszyscy mówią, że wyjdzie, lae nikt nie wie kiedy ;).

BTW: Nie orientuję się, na kiedy planowana jest premiera HL 2 i D3 na PC? Trza będzie doliczyć tak z miesiąc/dwa do premiery wersji na X'a niestety :(.

No, Halo 2 jest tworzone rdzennie na maszynkę the_Billa, więc trza spodziewać się rewolucji graficznej, jeśli Halo (tworzone na PC i Ps2) wygląda nadal dobrze. Zresztą Ci którzy widzieli demo zaprezentowane na targach E3, wiedzą o czym mówię XP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczyłem to coś na tych feriach. Przyjemność z zabijania kolejnych wrogów jest ogromna.Najlepsze są te "zombiaki" pod koniec gry. Kiedy się ma shotguna nie chce się wstawać od komputera. Prawdziwa frajda rozpoczyna się wtedy gdy w naszej głowie pojawi się te kilka promili. Ta gra bardzo przypomina Serious Sama , ale SS był dużo gorszy (gra się szybko nudziła). Dla mnie jest to jeden z najlepszych FPS-ów w jakie grałem.

Ten karabin maszynowy na początku gry jest niepotrzebny. Trudno nim zabić coś większego. Dobrze, że później jest mój ukochany "szotung" :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Mi tam się Halo podobało. Ma w sobie to coś - to coś zwane grywalnością. Szkoda, że nie ma botów do multi :D . Swoją drogą, to widziałem jakiś mniejszy trailer z halo 2 - heh faaajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Codename02

Dla mnie Halo było grą w którą można polecić każdemu, kto chce pograć w jaakiegoś dobrego FPS-a. I chociaż wydaje mi się że nie ma on szans w walce o tytuł <najlepszego fps-a> to jednak był sporym urozmaiceniem i mile mnie zaskoczył. Jednak najbardziej wywarły na mnie wrażenie ........... (napięcie rośnie) TERENY (no i może przywalenie z karabinku śpiacemu malutkiemu kosmicie :) ). kiedy gra się na otwartym terenie można poczuć się naprawdę <wolnym> (oczywiście na tyle na ile to możiwe). Przyjemne odczucia potęgowała także muzyka która jest jedną z najlepszych jaką słyszałem w tego typu grach (menu). Jeśli ktoś chce pogadać to mój gg to 2060427

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Drafter

W Halo jedna z rzecz ktore mi sie nie podobaly byl dynamizm. Z poczatku trudno bylo sie przyzwyczaic jak przesiadlem sie z JediAC, wszystko wydawalo sie takie powolne ale z czasem przywyklem i gralo mi sie naprawde swietne. Swoja droga bez patha na 2 planszy nie szlo grac (geforce 4200ti, Athlon 1.8, 512mb) mialem pokaz slajdow nawet na 640x480.

I jescze jedno musice zagrac w milti. Sp jest calkiem calkiem ale dopiero w Mp giera pokazuje pazurki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ŁoWcA
W Halo jedna z rzecz ktore mi sie nie podobaly byl dynamizm. Z poczatku trudno bylo sie przyzwyczaic jak przesiadlem sie z JediAC, wszystko wydawalo sie takie powolne ale z czasem przywyklem i gralo mi sie naprawde swietne. Swoja droga bez patha na 2 planszy nie szlo grac (geforce 4200ti, Athlon 1.8, 512mb) mialem pokaz slajdow nawet na 640x480.

I jescze jedno musice zagrac w milti. Sp jest calkiem calkiem ale dopiero w Mp giera pokazuje pazurki.

Ja mam PIV 2.4GHZ Leadtek'a GF4 TI4200 i gralem w HALO kilka plansz do póki mi sie nie znudziło. Ale grac to sie da nie spada ponizej 15FPSów na najwiekszych bitwach a tak średnio to chodzi 20-30

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Asmodean
W Halo jedna z rzecz ktore mi sie nie podobaly byl dynamizm. Z poczatku trudno bylo sie przyzwyczaic jak przesiadlem sie z JediAC, wszystko wydawalo sie takie powolne ale z czasem przywyklem i gralo mi sie naprawde swietne. Swoja droga bez patha na 2 planszy nie szlo grac (geforce 4200ti, Athlon 1.8, 512mb) mialem pokaz slajdow nawet na 640x480.

I jescze jedno musice zagrac w milti. Sp jest calkiem calkiem ale dopiero w Mp giera pokazuje pazurki.

Ja mam PIV 2.4GHZ Leadtek'a GF4 TI4200 i gralem w HALO kilka plansz do póki mi sie nie znudziło. Ale grac to sie da nie spada ponizej 15FPSów na najwiekszych bitwach a tak średnio to chodzi 20-30

To chyba oznacza, że po konwersji nie bawiono się już w optymalizację kodu. Jeśli skacze nawet na takim sprzęcie... Byle wydać grę i zgarnąć kasę :( A na konsoli chodzi płynnie, mimo że jej sercem jest procesor około 700 MHz i GeForce 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra HALO jest naprawde wypasiona. Super są pojazdy którymi sie poruszami grafika też jest fajna. Niestety niemiałem możliwości zagrać z kimś w Multi :( .

PS.Przyślijcie mi tabletki na serce bo normalnie niemoge sie doczekać części 2 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu pogrywalem w HALO, gierka trzeba przyznac nie jest łatwa. Rzeczą, która najbardzije mnie urzekła ( i pewnie nie tylko mnie ) oczywiscie były pojazdy, zwłaszcza czołgi były wypaśne :twisted:

Broń również była fajna a potyczki z przeciwnikami to istna masakra a zwłaszcza te wielkie alieny z rakietnicami lub nawpół widzialni wojownicy z jakimis laserowymi ostrzami. Całej gry nie przeszlem, poniewaz nie mialem na tyle cierpliwosci :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba oznacza, że po konwersji nie bawiono się już w optymalizację kodu. Jeśli skacze nawet na takim sprzęcie... Byle wydać grę i zgarnąć kasę :( A na konsoli chodzi płynnie, mimo że jej sercem jest procesor około 700 MHz i GeForce 3.

I superszybka szyna danych, i nie ma tych 32 procesów w tle, i windy...

Anyway. Co do HALO to radzę samemu sprawdzić, bo gra jest niesamowicie wybredna - u mnie na Athlonie 2000+ 1,8, Radeonie 9200 64MB i 256MB RAM'u gra się przyjemnie. A na niektórych GeForce'ach wogóle nie ruszy. Tak że spróbuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wymagań Halo, jeśli ktoś ma problemy z płynnością, a ma słabą karte obsługującą Pixel Shadery w wersjach 1.3 albo 1.4 wzwyż może to obejść i ostro przyspieszyć sobie gre. Na pulpicie tworzymy sobie skrót, w linii komend robimy coś takiego - w "element docelowy" (ścieżka z mojego kompa, u Ciebie moze być inna ofkoz):

D:gryHalohalo.exe -use11

Powoduje to że wyłączane są efekty z wyższych PSów. U mnie jak przedtem musiałem grać raczej na low i powyłączane efekty tak teraz moge sobie w sumie pykac ze wszystkim na high detkach.

pozdro, mam nadzieje ze sie komus to przyda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...