Skocz do zawartości
Gość kabura

Halo (seria)

Polecane posty

Halo, to w pewnym stopniu na kompa jakas nowość, ale niektóre elementy są już przestażałe. Grafika i efekty świetlne są ok, ale wymagania... Ostro żabkowało na AMD 2500+, 512DDR i R9000! A przecież gra jest z przed dobrych 3 lat!! Ogólnie, gra niezła, ale jedynym minusem są te wymagania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo jest wporzo, z wymaganiami przesadzili, ja grałem na Atlhlonie 1,7XP, 256Ram i MX440 i w max detalach i 1024 grałem bez problemu - czasami tylko jak się zebrało z 30 chłopa to przyrywało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gra na ktora czekalem 2 lata wkoncu wyszla ( to byl blad, ze Microsoft kupil Bungie ). Co prawda na moim sprzecie nie mozna ustawic sobie super fajerwerkow, ale gra sie przyjemnie.

Co do samej gry to powiedzialem gra sie przyjemnie. Co prawda nie zaszedelm daleko ( Skonczylem "The silent Cartographer" - prawde mowiec byl to pierwszy level jaki kiedykoliwek widzialem, koles na targach bodajze E3 sprzed 2 lat przechodzil ten level, nawet nie spodziewalem sie ze roznice w budowie levelu beda takie duze ), ale gra zrobila na mnie wrazenie, naprawde pieknie wyglada Swiat Pierscienia.

Dodatkowo, czuje sie, przynajmniej na poziomie na ktorym gram, ze przeciwnica sa rasa dominujaca i to my walczymy o przezycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
po demku chce sie jeszcze hehe
A ja nie chcę, hehe. :P Takie to jakieś... niedzisiejsze. Sterylność lokacji daje znać o wieku gry. Powinna wcześniej wyjść na pieca, sprzedałaby się lepiej.

Co więcej jakość grafiki nie idzie w parze z wymaganiami. Sam musiałem wyłączyć pewną opcję, bo zacinało w budowlach. :-s Co najśmieszniejsze grafika prawie nic nie straciła :lol:

grałem na Atlhlonie 1,7XP, 256Ram i MX440 i w max detalach i 1024 grałem bez problemu
A właśnie, że NIE grałeś w max detalach. Halo obsługuje shadery-bajery, których nie wspiera gf4mx.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po demku chce sie jeszcze hehe
A ja nie chcę, hehe. :P Takie to jakieś... niedzisiejsze. Sterylność lokacji daje znać o wieku gry. Powinna wcześniej wyjść na pieca, sprzedałaby się lepiej.

>>> na mnie demo również naie wywarło wrażenia, a wręcz nie ukończyłem go

Co więcej jakość grafiki nie idzie w parze z wymaganiami. Sam musiałem wyłączyć pewną opcję, bo zacinało w budowlach. :-s Co najśmieszniejsze grafika prawie nic nie straciła :lol:

>>> fakt do tego grafika jakaś taka konsowlowo - kolorowa nie w mym guście

grałem na Atlhlonie 1,7XP, 256Ram i MX440 i w max detalach i 1024 grałem bez problemu
A właśnie, że NIE grałeś w max detalach. Halo obsługuje shadery-bajery, których nie wspiera gf4mx.

>>> u mnie na podobnym sprzęcie :wink: (hehe no może tylko 2x więcej ram i GF3 Ti200, anie MX) dało się grać dość komfortowo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, mnie też zaczynają dopadać nerwice. Grałem półtora roku temu w to na konsoli u kumpla. Gra mnie urzekła, ale czas nie stoi w miejscu. Mam nadzieję, że jakość konwersji okaże się mimo wszystko niezła, po w tej grze siedzi niewyobrażalny potencjał, który jednak łatwo zepsuć przez brak zaangażowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy parafianie mówcie se co chceta ale Halo wymiata.!! mam AMD 2600+ 512DDR i GF3 Ti 200 128MB. Na full detalach chodzi pieknie a nawet lepiej. Mam pełną wersje i jeżeli ktos z was powie mi że grafa jest kiepska to sobie chyba gry pomylił. Przykładowo taka misja na początku gry (po rozbicu katapulty chyba) co jak co ale krajobraz jest tam piekny a szczególnie widok z mostu. Teksutry są wysokiej jakości, postacie też niczego sobie. A prowadzenie pojazdu to czysta przyjemność. Wprawdzie w niektórych misjach jest zbyt kolorowo ale grywalność jest b. wysoka. I nie mówcie ze gra nie wyrabia na XP 2500+ 512MB i R9000 bo to jakaś bajka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daver, słyszałem, że są 2 wersje gry. Jedna, która chodzi płynniutko i wogóle, a druga sie tnie. Mi to sie wydaje kompletną bzdurą, ale może rzyczywiście tak jest. Jeśli tak, to z pewnością mam tą tnącą wersje. A co do AL to nie jest ono rewelacyjne, aczkolwiek gra jest całkiem trudna..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra sie super, AI jedwabista i wogóle. Ale fakt faktem, spodziewalem się czegoś niesamowitego, a dostalem TYLKO (sic!) porządne FPP.

Tak to własnie jest mój drogi uzytkowniku PC, gra która ukazuje się dwa lata po ogólnoświatowej premierze na macierzystej platformie pod strzechami blaszaka wyglada nieco blado. Nie chodz tu nawe to grfaikę, czy geywalność po prostu gra jest stara, w czasie czekania na konwersję pecetową przeboju z Xbox'a motywy rajcujace wysublimowane gustu były pełną garścią czerpanę przez inne kokurenycune softy, co siłą rzczy pozbawiło jej zaskakujacą-wgniatjacyh w krzesło patentów. Oby tylko Halo2 pojaiło się w miarę równocześnie na obydwu platformach. Czujecie klimę, za prace miechów w szranki zetrą sie trzy megakillery, trzy Softy aspirujące do miana Rewolucyjnego produktu, Halo2, DOOM3 i HALF LIFE 2, oj....... będzie się działo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż można rzec? Mam Halo na Xboxie, ukończyłem każdy etap (Easy, Normal, Heroic, Legendary), wiem co jest po przejściu gry na ostatnim skillu (ale nie będę spojlerował :twisted: ). Wersja na PC, hmmm. Na 29" TV gra wygląda po prostu przepięknie, natomiast gdy widzę ją na mojej "pięntastce" to jest biednie. Inna sprawa to taka, ze mój PC jest po prostu za cienki to podniesienia rodziałki choćby do 1024*768 więc po prostu nie będę sie wypowiadał dalej na temat grafy. No i nie wiem dlaczego Microsoft zdecydowało się obciąć Cooperative bo to wspaniały tryb. Tylko gra w sieci przynosi większą satysfakcję. Jak dla mnie Xbox 10/10, PC 8/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie koniec zazdrości dla X-pudłowców! HALO wymiata!!!!

Jest świetne zarówno w SINGLE jak i w MULTI.

Tyle opcji gry w Multi nie miała jeszcze żadna gra! I dobrze!

Hehe, po 2 latach? Ja już też zdążyłem pare razy przejść... teraz czekam na Halo2:P

Halo - to 4 gra tego świata

Xbox rulez!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu obserwuje to wszyscy lubią HALO na x-box'a. Ja konsol jakoś nie trawie ale w HALO i Splinter Cell'a grałem dosyć długo dało się wyczuć wyższość x-box'a nad moim starym piecykiem :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...