Skocz do zawartości
Gość kabura

Halo (seria)

Polecane posty

http://www.cdaction.pl/news/14721

Zapowiedź a właściwie pokaz trybu Firefight w najnowszej odsłonie serii :D Kooperacja przeciw hordom Coventantów wygląda całkiem ciekawie a komentarz panów nie jest specjalnie irytujący - w sumie kilku rzeczy można się dowiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oceny na portalach oraz opinie tych co już mają wskazują na świetną grę i "stare, dobre halo". prawdę mówiąc, chętnie bym pograł, kiedyś pykałem w pierwsze halo i muszę powiedzieć że seria coś w sobie ma.

a reach...wygląda na to, że w kategorii najlepszy ex 2010 wygrywa z alanem wake'm....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny temat o Reach w którym mozna napisać coś konkretnego. Jak ktoś ma CDA numer 10/2010 to niech przeczyta recenzje Huta.

Nie zebym chciał oskarzać kogoś o błąd w sztuce ale...

W 2552 roku Covenant zaatakował Reach jednak to w tym samym roku Master Chief zniszczył Installation 04 czyt. pierwsze HALO. Reach jest bezpośrednim prequelem, nie ma tu przerwy 20 lat. Mam wrazenie ze mogło chodzić o HALO Wars lub akcje z ksiązek.

To tyle jeśli chodzi o bycie fanatycznym fanboyem serii.

I fakt, Reach wymiata, gra warta kazdej zlotowki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka fajna i ma w sobie to "coś", bo jak inaczej można wytłumaczyć jej popularność pomimo nie najnowszej grafiki, nie dużej ilości broni i map?

W ogóle to ostatnio wszyscy przeszli do Call of Duty: Black Ops (ja też :P ) i trudno kogokolwiek znaleźć do gry...

Mój GT: Kontakt47, mam nadzieję, że się kiedyś wszyscy spotkamy i będziemy mogli mówić po polsku, a nie angielsku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo 1 to swietna gierka, przeszedlem ja z kuzynem na X360. Ciekawa kampania, dobra grywalnosc.

Ale Halo 2... WOW! Skok jakosciowy po prostu. Bardzo wiele nowych mozliwosci, znacznie lepsza grafika i swietna fabula.

Halo 3 byl ewolucja 2, ale nie rewolucja. Brak az tak wielkich zmian, chyba tylko walki ze scarabami. Ale fabula scisle nawiazuje do 2, wiec jak ktos sie decyduje na kupno 3, radze kupic rowniez 2.

ODST to taki powiew swiezosci, bardzo fajna sciezka dzwiekowa i klimat. Szkoda tylko, ze tak niewiele nowego.

A Reach... to swietna gra! Genialny prequel jedynki, od groma nowosci, wspaniala fabula oraz klimat. Wg. mnie najlepsza czesc serii, zaraz po 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i muszę przyznać, że ta gra przeszła sporą metamorfozę. Zdecydowanie różni się od poprzednich części. Wykonano nowe modele tych samych broni, moim zdaniem gorsze, może to dlatego, że przyzwyczaiłem się do tych z trójki. Latanie po kosmosie to niezłe urozmaicenie rozgrywki, ale jest ono monotonne i nierealistyczne. Ta gra przypomina teraz bardziej Crysisa albo Section 8 Prejudice, niż poprzednie odsłony serii. Za plus zasługuje za to grafika, która jest bardzo fotorealistyczna. Tak samo muzyka oddaje w grze klimat i nastrój, więc to też zasługuje na pochwałę. Uważam, że każdy powinien przed kupnem ów gry zagrać w demo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po demku Reacha i muszę przyznać, że miłe zaskoczenie. Wcześniej spotkałem się z serią Halo tylko u kumpla, grając w wybitnie nudne ODST. Rzadko spotykany w tych czasach model rozgrywki. Bez przybliżeń, mało skryptów i innych dupereli. Oldskulowo. Może kupię jak stanieje, aczkolwiek do multi bardziej wolę Gearsy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było. IMO Halo trochę cierpi z powodu stereotypu, że to niby "kolorowe niepoważne sci-fi o Supermanie" (dosłowny cytat z pewnej dyskusji Halo vs Killzone). Może wydanie Halo 3 trochę by pomogło, bo więcej ludzi poznałoby serię ;P

Seria Halo to jedna z niewielu... Stop... Jedyna seria gier, dla której pożyczyłem konsolę od znajomego, żeby w nią zagrać - tak było z Halo 3 i z Reach, do końca nie ograłem tylko ODST. Jeżeli będę miał jakiś nagły przypływ gotówki, to za rok nawet kupiłbym 360-tkę dla Halo 4 :P Podoba mi się uniwersum, setting, Master Chief (że niby Superman? Jasne - i gra się nim normalnie. W przeciwieństwie do bohatera Call of Duty, który jest niby zwykłym człowiekiem, a też jest w stanie całe armie pokonać ;P). Oby 343 Industries nie schrzaniło niczego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Razomak

Gry na razie nie ukończyłem, ale jest po prostu świetna(choć czasami fustrująca na poziome legendary :rozpacz: ) multi jest genialne bah chyba najlepsze na konsolach. Nie pozostaje nic innego jak polecić!

Edytowano przez Razomak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Razomak

Halo jest po prostu świetną grą i po prostu śmiać mi się chce jak oglądam

odcinek programu highscore. Na razie ukończyłem ODST i w połowie REACH potem zabiorę się za 3. Gra daje bardzo dużo satysfakcji(zwłaszcza na legendary).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktoś wyjaśni - w książce "Fall of the Reach" Przymierze od razu oblega planetę armadą - w grze natomiast najpierw Noble Team natrafia na zwiad (?) i Zealotów szukających artefaktów, potem atak na Sword Base przy udziale jednego "Drednota" i przybycie jakiegoś monstrualnego okrętu - wygląda to tak jakby Convenanci ściągali wszystkie siły po łebkach bez przegrupowania [Klausewitz w grobie się przewraca ] - jak nowe wydanie wspomnianej noweli prezentuje upadek Reach ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Massacre - dawno nie uruchamiałem Reach, ale jak ja grałem w Noble to mniej więcej wyglądało to tak, że albo wchodzisz do matchmaking -> competitive -> DLC -> (nazwa) , albo liczysz na cud, że każdy gracz w lobby będzie posiadał dodatek i uzyskacie możliwość grania na tych dodatkowych mapach.

Jeśli coś źle napisałem to niech mnie ktoś poprawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Soaps - Pewnie dlatego, że Polacy to komputerowcy. Jak rozmawiam z kolegami to około 6 ma xboxa, a do tego tylko połowa ma XBL i tylko jedna osoba zna Halo :/ . Jak ktoś ma konsole Microsoftu to MUSI zagrać w Halo. Gdyby nie ta gra to bym PS3 wziął.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...