Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym fotki forumowiczów

Polecane posty

Daj na luz i będzie wszystko ok.

Devius: uważam Cię za spoko użytkownika LJ, ale ostatnio coś za bardzo czepiasz się moich postów.

Masz opcję ignoruj, więc z niej skorzystaj.

Jakby to był podbiel, DM, SB , Elano- to zrozumiałbym chytry.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*czyta ostatnią stronę*

XD

>mężczyźni lepsi w gotowaniu niż kobiety

lol, obejrzyjcie Master Chefa, każdą edycję wygrywa kobieta

zresztą, częstotliwość faktu, że to kobieta panuje nad kuchnią jest znacznie większa

Jeszcze powiedz, ze ta biedna wersję US, to cie czymś rzuce. A w australijskim z 7 sezonów mężczyźni na pewno wygrali 2, nie chce mi sie teraz reszty sprawdzać.

EDIT: Ok, jest 4:3 dla kobiet, ale to o niczym nie świadczy. No i serie poboczne chyba to wyrównują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, obejrzyjcie Master Chefa, każdą edycję wygrywa kobieta

Lol, implyin, że MasterChef jest rzeczywistym wyznacznikiem jakości gotowania...Już pomijam fakt, iż to zdanie mija się nieco z rzeczywistością (https://goo.gl/Dw9iQz).

No i jakoś ani Ramsay, ani Roux, ani Ducasse, ani Pierre-White, ani Blumenthal nie była kobietą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, obejrzyjcie Master Chefa, każdą edycję wygrywa kobieta

Lol, implyin, że MasterChef jest rzeczywistym wyznacznikiem jakości gotowania...Już pomijam fakt, iż to zdanie mija się nieco z rzeczywistością (https://goo.gl/Dw9iQz).

No i jakoś ani Ramsay, ani Roux, ani Ducasse, ani Pierre-White, ani Blumenthal nie była kobietą...

To, że są tak dobrze wypromowani nie oznacza, że nie ma kobiet, dosłownie, "czarujących" w kuchni.

Poza tym, Nigella, Starmach, Gesslerowa, inne francusko-amerykańsko-światowe-pseudoznane nazwiska, lel, o nich też głośno w tv.

Zresztą zauważcie, że na 10 przeciętnych blogów kucharskich może z jeden byłby od męskiego użytkownika.

Kobiety mają znacznie większą smykałkę do gotowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Germa, ale wiesz że są kobiety, które jajecznicy nie potrafi a zrobić? Weź czasem przemyśl co piszesz/mówisz, a nie idziesz w zaparte. 'Kobiety mają znacznie większą smykałkę do gotowania' - masz jakieś badania, które poprą Twoją tezę? Nie sądzę. W życiu może być przydatne pójście na kompromis, naprawdę. Nie sądzę, żeby płeć miała tu jakieś znaczenie - oczywiście tradycyjnie to kobieta gotuje, ale tradycyjnie też kobieta nie ma prawa głosu. Jakieś wnioski?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Germa, ale wiesz że są kobiety, które jajecznicy nie potrafi a zrobić?

Ktoś mnie wołał?

Większość światowej klasy kucharzy to jednak mężczyźni. Więcej kobiet gotuje ze względu na uwarunkowania społeczno-ewolucyjne, ale to nie znaczy że robią to lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz germa, kobieta mnie poparła. Przegrałaś jak zwykle, wracaj oglądać warsaw shore

Daj mi bana, ale jesteś nie, nie dam się sprowokować.

Nie przegrałam, każdy podświadomie wie, że kobiety potrafią w kuchni więcej zdziałać, ale nie chcą stanąć z prawdą twarzą w twarz.

Ej Germa, ale wiesz że są kobiety, które jajecznicy nie potrafi a zrobić?

Ktoś mnie wołał?

Większość światowej klasy kucharzy to jednak mężczyźni. Więcej kobiet gotuje ze względu na uwarunkowania społeczno-ewolucyjne, ale to nie znaczy że robią to lepiej.

Tym samym chcesz dać do zrozumienia, że mężczyźni gotują lepiej.

no ej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...