Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wysokiandrzej

"Zdegenerowany 10-latek wyzywa uczestnika IEM Katowice 2015"

Polecane posty

Jak przyglądam się temu wydarzeniu to naprawdę jest mi wstyd. Koleś zapomniał chyba, że ktoś go nagrywał do tego wszyscy go podpuszczali. Pytanie pierwsze: Jak on tam wszedł? A po drugie gdzie są rodzice? Takie imprezy powinny mieć ograniczenie wiekowe...

Poza tym pewnie Rojo i inne gimbokanały pewnie dumni :E.

Zresztą oglądajcie sami

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze.

Ja osobiście bym nie wytrzymał i młody dostałby w......... mordę.

Obawiałbym się bardziej reakcji tłumu niż sprawy w sądzie.

PS. Sorki moderacjo, ale wkurzył mnie ten filmik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że szkoła tego "koksa" widziała ten filmik i młody został ukarany. A tak w ogóle to płakać się chce. Tłum posikany ze śmiechu, bo młody używa wulgaryzmów i wyzywa normalnego gościa... Wysoki iloraz inteligencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gościowi ewidentnie robi się przykro >_>
Co z tego? Większości z nas pewnie by się zrobiło przykro, co nie zmienia faktu, że koleś zachował się idealnie do sytuacji. Miał dyskutować z dziesięciolatkiem podburzanym przez jakieś pięćdziesiąt ludzi? Nie miałoby to żadnego sensu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie gościa, do którego ten dzieciak gada jest idealne. Tak bardzo ma to wszystko w dupie i jeszcze z taką pogardą się na niego gapi.

Czo

Ale gościowi ewidentnie robi się przykro >_>

Lepiej po prostu coś takiego przemęczyć niż karmić trolla na oczach nakręcających go osób, które mają wszystko nagrane. Dzieciak zrobił z siebie idiotę na pół internetu, o ofierze niemal nikt nie wspomina, a jeśli już to chwali się jego zachowanie. Jak dla mnie wygląda to na pełny win.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga
Ale gościowi ewidentnie robi się przykro >_>
Co z tego? Większości z nas pewnie by się zrobiło przykro, co nie zmienia faktu, że koleś zachował się idealnie do sytuacji. Miał dyskutować z dziesięciolatkiem podburzanym przez jakieś pięćdziesiąt ludzi? Nie miałoby to żadnego sensu.

Wygląda jakby zaraz miał się popłakać xD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...